Opinie o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Daro Meble Michał Dzwonkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Daro Meble Michał Dzwonkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

Zauważyłem to zapytanie odnośnie porady tego by meble dotarły do klienta w terminie… czy jeśli zatrudniłoby się więcej osób, to ta sytuacja mogłaby zostać zażegnana? Czy ktoś wie? są braku w ludziach? Gdzie wyszukać ogłoszenia?

Macie już przewidywane jakieś konkretne stawki godzinowe na kolejny rok? widzę po opiniach, że ktoś oceniał jakość mebli jako dobra, wiec zastanawia mnie ile za prace przy nich będą mogli płacić. I czy ta działalność będzie się docelowo powiększać? Przewidujecie rozwój czy mam gdzieś indziej się rozejrzeć?

Kiki

Wczoraj właśnie otrzymałam moje zamówienie z firmy Daro Meble. Zamówione we wrześniu. Wszystko jest dokładnie tak jak chciałam, nawet okucia które dosłałam do firmy aby zamontowali bo chciałam inne niż mieli w swojej ofercie. Po świętach składam u nich kolejne zamówienie. Polecam!

Daria
@Kiki

A co Pani zamawiała? Zastanawiam się właśnie nad złożeniem zamówienia na meble do salonu. Jak się ma stosunek jakości do ceny? Czy meble są rzeczywiście wykonane z litego drewna? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Daria

Komoda :) Solidna z dębowym blatem. Mąż wnosił ją z kierowcą i sąsiadem :D Bardzo ciężka i solidna. Mogę z czystym sercem polecić!

@Kiki

Dzień dobry, czy może Pani podpowiedzieć co trzeba zrobić żeby dostać meble w terminie? Jestem już całkowicie załamana: pieniądze wpłaciłam a mebla nie ma. Czekam już kolejny miesiąc - obiecany termin minął już bardzo dawno. Zawsze jeśli przypomnę o mojej sprawie pan M. Dzwonkowski podaje kolejne wytłumaczeniia, usprawiedliwia się i zapewnia że jest już umówiony transport. Co zrobić źeby dostać to za co zapłaciłam ?

Danka75

Meble wykonane bardzo dokładnie, zgodnie z uzgodnionym projektem. Tak samo kolorystyka, Panowie wykonali meble dokładnie pod kolor innych już posiadanych przeze mnie. Jako miłośniczki sztuki bardzo duże znaczenie miały dla mnie proporcje mebla, dlatego tym bardziej jestem zadowolona z uzyskanych efektów. Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Polecam!

KaZ
@Danka75

Również mogę polecić. Zamówienie zostało zrealizowane sprawnie, rzeczowo. Doradztwo na wysokim poziomie. Polecam!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Daro Meble Michał Dzwonkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Weronika

Dzień dobry, zamawiałam ławę do salonu o wymiarze 100x100 cm. Wykonanie bardzo ładne, blat ma piękny naturalny kolor. Zależało mi na czymś takim. Dostawa plus kontakt na plus. Polecam!

widziałem, że w jednym wątku klienci pisali o tym, że według nich jakość wykonania jest adekwatna do ceny. Czy z praca jest podobnie? Stawki są adekwatne do zakresu zadań? Jestem stolarzem i szukam sobie zatrudnienia. zauważyłem po wcześniejszych wpisach ze ktoś pytał o warunki dla pracowników lecz bez odzewu. Czy od nowego roku będą ktoś potrzebny?

Cześć, czy we wrześniu były dodawane jakieś oferty? opinie klientów już widziałem ale z tego co widzę jeden kandydat się chyba zgłaszał. Chciałbym poczytać wstępnie o ewentualnych warunkach pracy. gdzie znajdę jakiś odnośnik? I co z kasą tak w ogóle? Skoro nie ma pieniędzy to co z wypłatami? tutaj wszystko ok?

Eni_ka

Miesiąc temu miałam kolejną dostawę mebli (zamawiałam już kilka rzeczy w ciągu ostatnich lat) i przyjechali Ci sami panowie co poprzednio. Także ekipa raczej stała i bardzo miła. Polecam

@Eni_ka

A jak z dotrzymywaniem terminów? To ogromny problem w tej firmie… zapłacić trzeba całą kwotę a później, po uplywie 8 tyg czeka się … 8 miesięcy albo i dłużej …

Aleksandra
@Ola

Ten czas oczekiwania od czego zależy? W jaki sposób samo biuro to wyjaśnia? Mam doświadczenie w pracy na obsłudze klienta i zaciekawiło mnie to wtrącenie. Jaka atmosfera może występować w takich sytuacjach na dziale? i czy wiedza Państwo może gdzie znajdę oferty na taka prace?

JCB

Jak z jakością mebli? Wszystko ok? Jakość adekwatna do ceny?

@JCB

Jakość bardzo wysoka! Wszystko jak należy.

Elżbieta

Jestem bardzo zadowolona zarówno z kontaktu z firmą jak i mebli. Wszystko przebiegło sprawnie, był mały poślizg, ale to drobiazg. Obsługa bardzo mila i pomocna. Polecam

Steff

Zamówiliśmy w Firmie Daro Meble kilka mebli do salonu i przedpokoju. Wszystko przebiegło sprawnie, meble są dokładnie takie jak chcieliśmy. Polecam!

Jaki jest wkład kierownictwa Daro Meble Michał Dzwonkowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ola

Czy może Pani napisać jak zakończyła się sprawa mebli? Czekam tak samo długo na realizację. Dopłaciłam resztę czyli połowę pieniędzy bo „mebel już schnie w lakierni i w poniedziałek będzie transport” ale po 5 miesiącach nie mam szafy. Nie mam pieniędzy. Są jedynie kolejne usprawiedliwienia. Przesuwanie terminów, kombinacje.

Małgorzata
@Ola

U mnie to samo . Zamowienie we wrzesniu rok temu . Ani pieniedzy ani mebli …. (usunięte przez administratora)

@Małgorzata

Dzień dobry, czy może Pani napisać jak zakończyła się sprawa z meblami. Mam problem bo złożyłam zamówienie ale jeden mebel ma inne wymiary i jest uzgodniona wymiana. Przez cały czas podawane są kolejne terminy dostawy ( wymiany). Na Facebook i na Instagramie @darofamily wszystkie nieprzychylne komentarze lub pytania sugerujące nierzetelność jeśli chodzi o terminy realizacji są usuwane. A szkoda bo one wywoływały błyskawiczna reakcję i mebel się pojawił. W tym pośpiechu jednak drugi mebel to nie moje zamówienie.

Jedna Pani widzę, że pytała o to czy sporo klientów jest do obsługi, jakieś opinie widzę ze się pojawiają, a co z chłopakami z ekipy? od nowego roku będę czegoś sobie szukał, mam doświadczenie. powiedzcie jakie standardy finansowe się szykują od stycznia? Będą podwyżki?

Agnieszka

Od lat kupuję meble od pana Michała.Są pięknie wykonane i zachwycają mnie i moich gości:) Dziś dotarła kolejna szafka :) Trzeba zrozumieć,że firma ma dużo zamówień i czas realizacji jest nieco dłuższy,ale meble są tak śliczne ,że wszystko wynagrodzają:) Agnieszka

Wioleta

Cześć, jakie formy umowy są zawierane? Widziałam te opinie od niektórych klientów dotyczące jakiś opóźnień i ciekawi mnie przy tym sytuacja pracowników, bo chłopak pracą się interesował. może nie ma 30-stu lat doświadczenia w obróbce drewna tak jak było to pisane na stronie ale również jest w niej dobry. Jaka umowa jest proponowana na początku? I czy jest sporo klientów do obsługi?

XYZ

Nie wiem jak z tymi mebelkami a raczej z tym czy się spóźniają czy też nie ale ktoś pisał o braku kasy za transport, czy to zostało już jakkolwiek rozwiązane? Co z samymi pracownikami w takiej sytuacji? czy w ostatnim czasie mieli podobnie? jakie wychodzi wynagrodzenie za obsługę mebli?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Kondziu

Polecam! Zamawiałem szafkę do łazienki na wymiar. Wszystko uzgodnienia dokonane telefonicznie, później dostałem rysunek mebla do zakceptowania. Obsługa miła i kompetentną chociaż fakt, trzeba się przypominac ;) jestem bardzo zadowolony!

Małgorzata

(usunięte przez administratora) !!!! Stanowczo odradzam ! Meble zamówione 28 września 2022r , płatne 100% z góry , obiecany termin realizacji to 8 tygodni. Dzisiaj mamy 4 czerwca 2023r brak mebli , brak pieniędzy, brak kontaktu.

HIT TARNSPORT

Nie płacą. Skorzystali z usług transportowych, po zrealizowaniu usług nie płacą. PROSZĘ UWAŻAĆ.

tina

Ja również jestem zadowolona. Kupiłam w tej firmie już stolik kawowy a teraz domówiłam po roku szafkę pod telewizor. Za każdym razem kontakt był bardzo miły i sympatyczny. Jeszcze domówię witrynę do jadalni ale to dopiero za jakiś czas. Meble piękne :) Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Daro Meble Michał Dzwonkowski - Chojnice

• Jak się pracuje w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Daro Meble Michał Dzwonkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Daro Meble Michał Dzwonkowski
4.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Sobierajczyka 4
    89-600 Chojnice