Opinie o Edko.Trans Edyta Kościelak w Wróblina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Edko.Trans Edyta Kościelak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Edko.Trans Edyta Kościelak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edko.Trans Edyta Kościelak w Wróblina

Maciej Klejdysz

Poganiacz z Marcina tak się w tej firmie szarogęsi że ktoś by pomyślał że jest właścicielem a nim nie jest cały czas wydzwania ale tylko do osiemnastej bo do tej godziny on pracuje natomiast kierowca wstrzymywany do wspomnianej wcześniej godziny i dopiero wtedy może ruszać z i pokonywać najmniej 700 km we Francji jak już coś wyszuka w Niemczech to zaraz od groma rozladunków że i tak po 17 kończysz z uwagą że może byś przyspieszył ale zaraz przecież motywuje cię premia za spalanie i kagańcem na 110 ustawione tak na wszelki wypadek abyś za wczesnie nie skończył pracy dniówki A nię zaraz w tej firmie nie ma czegoś takiego jak system pracy osiem godzin pracy plus nadgodziny do dziesięciu godzin nie tu obowiązuje system mobingu . A tak co ja usłyszałem z ust osoby na koniec pracy że to nie praca kierowcy TIR a który jeździ dla przyjemności a to ci dopiero rozumowanie skoro nie jestem kierowcą z uprawnieniami kat.c to już mogę być wyzyskiwany bo praca nie może być przyjemnością tylko w Polsce taki sposób rozumowania . A jeżeli ktoś napisze że dana firma jest solidna i dba o pracowników to niech zainstaluje w nich tachografy w tedy zobaczymy może cofnę swoją opinię . CZEKAM

@Maciej Klejdysz

Zgadzam się z tobą w 100%, jest dokładnie tak jak opisujesz. Minimum dziennie 2 załadunki i rozładunki potem minimum 700 km a przeważnie 900km, załadunki rozładunki kończysz zawsze po 17 i jedziesz do celu czyli zawsze dojeżdżasz minimum po 24h i do tego mobbing i manipulacja w końcu to były policjant. Jak masz czas zjeść czy do toalety to jest cud. A wiadomo robiąc minimum 2 zlecenia to ma podwójna kasę z tych samych km gdzie od 1km płacą 0,70centow. A jak pytasz się o premie za spalanie to powie tobie ze i tak masz dużo za dniówkę i to jest podejście do pracownika. Zero szacunku liczy się jego konto nie ty czy miałeś czas odpocząć bo w tej firmie go nie ma, masz dorabiać kosztem swego zdrowia A nie zarabiać. Większości to są opinie klientów a kierowcy to sami Ukraińce.

Natalia

No nieprzyjemnie z Twojego opisu to wygląda, chociaż wcześniej to pozytywy tu widziałam. Piszesz, że jeśli chodzi o kierowców to większość z Ukrainy teraz jest a co z innymi stanowiskami w firmie?

@Natalia

Pozytywy są ale sama zauważ że to odbiorcy nie kierowcy a jeśli chodzi o kierowców to z Ukrainy są zadowoleni bo mają świeże samochody a im to odpowiada a gdzie pójdą do pracy jak chcą na zachód uciekać bo tez jestem z ukrainy tez mowie jak jest. Jeśli chodzi o inne stanowiska to tylko spedytor, a spedytor w tej firmie jest przyjmowany przez urząd pracy i zarabia najniższa krajowa potem po okresie próbnym jest kolejne przyjęcie i zwolnienie, tak żeby płacić niskie straty. Spedytor powinien zarabiać spore pieniądze za tak powierzone obowiązki a nie grosze.

Natalia

No to teraz faktycznie mnie zniechęciłeś tymi warunkami co do spedytora... Czyli skoro z urzędu to w ogóle wymagają jakiegokolwiek doświadczenia tutaj?

@Natalia

patrzac po ostatnich ofertach pracy w biurze od nich to doswiadczenie nie jest im potrzebne ewentualnie chca jezyk obcy

JACEK

Polecam. Praca wspaniałą. Warunki super

Justyna
@JACEK

A zarobki też super? Jak to oceniasz? Da się wyżyć?

Jacek
@Justyna

Ponad przeciętna

@Jacek

Dzięki stawce czy premie wyrównują poziom?

Pan-przypierdolka
@Jacek

haha, dobry żart

Sylwia Nowy wpis
@Pan-przypierdolka

To jakie są naprawdę? Ciężko tu wyczuć czy to na serio piszą czy jakieś śmieszki i ironia... Prosiłabym kogoś o poważną odpowiedź

@Sylwia

stawki przeciętne mniej więcej takie jak inne firmy na rynku daja raczej bez cudow i nigdy nie były ponadprzecietne tak jak ktos tu wyzej napisał

Pan-przypierdolka Nowy wpis

zaintrygowaliście mnie to sobie obejrzałem co tu piszecie i zastanawia mnie jak to jest że przez długi czas nikt nie wystawia oceny a potem nagle kilka ocen z jednego dnia i każda zachwala jak to sie tu dobrze pracuje jak "ponadprzecietnie" zarabia i wogóle same ohy ahy. i dlaczego na goglach firma jest podpisana et zamiast pelnej nazwy? czegoś sie wstydzi czy co?

Marcelin xx

polecam ten zakład pracy. warunki zatrudnienia dobre. pieniądze zawsze na czas . nigdy najmniejszych problemów . Jeżeli ktoś wypisuje , że jest niedobrze, to sam niech założy działalność i niech spróbuje tego miodu.

@Marcelin xx

To ja tylko chciałabym się zapytać po ile godzin w końcu się tu pracuje tak dla jasności. Ktoś pisał o 28 h to raczej mało realne? A zdarzają się jakieś nietypowe nadwyżki? Jak to jest rozwiązywane?

Pan-przypierdolka
@Marcelin xx

ja tam nie ufam jak w tym samym czasie nagle dodane sa dwie opinie i obie takie słodkie że aż można rzygać smierdzi fejkiem na kilometr

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Edko.Trans Edyta Kościelak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Mariusz M

Jako kierowca w tej firmie mogę napisać jedno- praca , jak praca trzeba pracować by zarobić pieniądze - wiadomo . Sytuacja na rynku usług transportowych jest trudna i ciężka, nie zazdroszczę prowadzenia działalności w tym czasie . wiadomo najlepiej usiąść i narzekać , że jest źle , niedobrze . ale przyjdzie czas wypłaty i nikt sie nie zastanawia, czy kasa bedzie czy nie bedzie - zawsze jest na czas . robić trzeba jak wszędzie , a jeżeli sie komuś nie podoba tu - zawsze może zmienić robote na lepsza . pozdrawiam

M

Polecam miejsce pracy. wszystko ok. tak jak ustalone tak jest . niech nikt nie mąci tu , bo chciał być prezesem ale nie wyszło

Grażyna
@M

A jeśli wszystko jest tak ok, to wiesz ile się zarabia w tej firmie? :))

@M

Podejrzewam że na chwilę obecną są lepsze warunki pracy a niżeli dwa lata temu I mam nadzieję że Marcin po dwóch latach podniósł stawkę z 300 złotych za ( dzień pracy). I chyba już sobie odpuścił zmuszanie pracowników do jazdy po 28 godzin.

Natalia

28 godzin? żartujesz teraz? gdyby tak było to już dawno jakaś instytucja by to wyłapała. doszło do takiego zdarzenia?

Dlaczego pan Marcin który podaje się za właściciela firmy transportowej po zaistniałym wypadku pracownika( kierowcy) we Francji pozostawia pracownika bez opieki tłumacza i jakiekolwiek pomocy finansowej ze strony firmy jak tylko pracownik( kierowca) podpisuje dokumenty podłożone w czasie gdy dana osoba nie była w stanie faktycznym ocenić pod wpływem emocji i obrażeń co takiego od niej się oczekuje( jakie dokumenty zostały podstawione do podpisania). Dany pracownik to Andrzej do tej pory nie otrzymał pomocy że strony firmy czyżby dokumenty które podpisał nie będąc faktycznie ocenić ważności dokumentu nie były tak naprawdę zrzeczeniem się odszkodowania. Zaznaczę że pracę jaką wykonywał pracownik wykonywał ponad swoją siłę i w złych warunkach bez dobrego oświetlenia i zmuszony przez słowne pogróżki że strony pana Marcina po uprzednim powiadomieniu o warunkach w jakich ma wykonać zlecenie.

DIMA

Super miejsce pracy. Polecam

Głowack M

Pełen Profesjonalizm . Polecam . Towar zawsze na czas bez problemów. Kierowcy widać, że pracują z pasją - uśmiechnięci , pomocni. . Z taką firmą można pracować - Polecam Marek Głowacki

@Głowack M

Długo z nimi Pan współpracuje? Zawsze obsługują Pana ci sami kierowcy czy zauważył Pan może kogoś nowego w ich ekipie?

Malgorzata Farbotko

Wszystko jak najbardziej na tak, szczerze polecam !!!!

Hanna
@Malgorzata Farbotko

No ja właśnie słyszałam kiedyś, że Edko.Trans to naprawdę godna polecenia firma, więc tak właściwie to Twój komentarz nie powinien mnie dziwić. Jedno mnie jednak zastanawia - czy pisałaś to jako pracownik firmy, czy też jako osoba, która korzysta z jej usług?

Daria

@pracownik powiesz coś więcej?

Polecam

misiek

polecam super firma . atmosfera . pracować trzeba wszędzie . pozdr.

Patryk Drzewiecki

Bardzo mili ludzie. Polecam każdemu kto chce pracować i zarabiać. Jak i każdemu kto chce mieć towar dostarczony na czas

Dawid

idealne miejsce pracy, dla osoby która chce zarabiać i pracować. Warunki pracy bardzo dobre, kasa zawsze na czas. Nigdy najmniejszych problemów. Tabor zadbany ,sprawny w 100%. Polecam

Leszek Kowalski

bardzo dobra współpraca z firmą edko. Trans już ponad 4 lata. Zawsze transport na czas. Nigdy żadnych problemów. Kierowcy mili uprzejmi. Pomocni. Ostatnio trafił się jeden który u nas by ani dnia nie popracowal, ale i tu już nie pracuje.. Tak trzymać.. Pozdrawiam L K

Marta Bieniuk

Polecam z czystym sumieniem. Towar podjęty na czas, Towar dostarczony na czas. Przez cały czas realizacji zlecenia bardzo dobry kontakt z firmą. Po realizacji zlecenia dokumenty transportowe dostarczone dużo przed czasem, dzięki czemu rozliczeni z klientem mogło nastąpić w ekspresowym tempie , a co za tym idzie firma Edko , również ekspresowo otrzymała płatność. Życzyłabym sobie więcej takich firm na naszym rynku. Polecam i czekam na dalszą współprace . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Edko.Trans Edyta Kościelak - Wróblina

• Jak się pracuje w Edko.Trans Edyta Kościelak?

Zobacz opinie na temat firmy Edko.Trans Edyta Kościelak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edko.Trans Edyta Kościelak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edko.Trans Edyta Kościelak
4.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Górna 19
    62-740 Wróblina