Opinie o Grosz-Pol Grochowalski Waldemar w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grosz-Pol Grochowalski Waldemar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grosz-Pol Grochowalski Waldemar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grosz-Pol Grochowalski Waldemar w Tomaszów Mazowiecki

Michał kierowca

Gość w porządku.Wypłacalny.Dla normalnych ludzi oczywiście. Jak ktoś umie tylko narzekać to wszędzie będzie mu źle. Jeździłem trochę dla nich i są ok. Pozdrawiam Waldka i Anite.

@Michał kierowca

A jak z umowami, można normalnie umowę o pracę dostać? Kasa zawsze była w terminie czy zdarzały się lekkie poślizgi? I jak właściciel przyjąłby propozycję wypłacania pensji raz w tygodniu? Tak swoją drogą co znaczy w tym miejscu normalność?

Lary

Samochody nie nadające się fo jazdy, wszystko na okrętkę robione, przeladowywanie kierowców, w (usunięte przez administratora) gość ma wszystko, samochody stare, strach tym jeździć, że ktokolwiek jeszcze zamawia u nich przewoz to aż dziwne. Zrobiłem kilka tras i dziękuję. Jedynie co mogę potwierdzić to jest wypłacalny a nie dba o to czy kierowca wróci ważne żeby kasa za towar dojechała i się zgadzała. Ma dobrego kierowcę daniela i ten chłopak ma do nich cierpliwość za te załadunki co mu ładuje to chociaż żeby to uszanował i dorzucil mu dobra kasę to nie wiem czy mu na waciki daje. Ewnie 100 zl jak wszystkim. A trzeba sie (usunięte przez administratora) nakombinowac zeby zaladowac, ale to jest tak ze nabiora i (usunięte przez administratora) ich obchodzi ze jest przeladowany, wazne zeby kasa sie zgadzala. Ale zacznie pan liczyc straty... za brak szacunku i godnych pieniędzy za wykonywana prace . Wstyd panie waldek...

@Lary

Życzy Pan firmie strat, czy też wróży jej przyszłość, a ona na rynku usług transportowych od 2004 r., jak można sprawdzić w krs. 20 lat w biznesie Panie drogi! Nie lepiej po prostu napisać, ile tu kierowca (kat. C? C+E?) dostał by pensji? Niech wtedy każdy sam oceni, zwłaszcza, jak jeszcze obowiązki pozna.

Lary Nowy wpis

Z tego co wiem to jak na jego robotę która wykonuje, a wykonuje największą bo ma najdłuższa kawete ponad 19 metrów to zarabia tyle co ten nowy który się dopiero przyjął, najwięcej zwozi i to przeladowany. Widzę jak jeździ i jak nie raz do mnie zajeżdżał, żona się tylko zapytała czy nie boi się tym gratem jeździć. Kto korzysta z tej firmy to wie a my biorąc usługę w waszej firmie dużo widzimy i z kierowcami się rozmawia . Samochód służbowy... no to faktycznie łaskawca... za robotę która wykonuje chłopaczyna i jak kiedyś do nas zajechał i za tą stawkę to łaski nie robi. A Waldka oczerniac nie ma co bo każdy się komunikuje i tego co wiemy od Pana Ł... to ostatnio został zatrzymany któryś z kierowców za stan lawety i opienty łańcuchami z plombami. Waldek musiał się tłumaczyć dlaczego kierowca nie dojechał bo sie bał o swoje auto a tanie nie bylo. A zdjęcia zostały opublikowane na pewnej stronie i to firma Waldka no auto znane i jeden drugiemu przekazuje.

WG Nowy wpis
@Lary

Tak czytam i nie wiem ,czy kierowca, czy klient ,jak nie pasuje, masz jakieś wyzuty to proszę nie korzystać z usług. Co do awari aut to naprawy są wykonywane na bieżąco,czego kierowca nie zgłosi, moge nie zauważyć ,a jeżeli jesteś adwokatem pana Daniela ,to zapraszam do negocjaci i zmiany umowy ,jeśli jeszcze jakieś pytania czy nie jasności proszę dzwonić nr na pewno masz. Nikt w tej firmie nigdy nie pracował pod przymusem ,ani za karę pozdrawiam

Ten Zły Nowy wpis
@Lary

Masz jakieś dowody na to ? Bo ja słyszałem że jest bardzo dobrym pracodawca i to wiem od niejednego kierowcy , sam się zastanawiałem czy nie iść tam jeździć , kasa kiedy chcesz auta w dobrym stanie , nie wiem kto Ci kazał pisać negatywne komentarze ???

Jolanta Nowy wpis

No właśnie chłopak też się zainteresował firmą, bo jest blisko naszego domu. Z zawodu jest kierowcą i ma trochę doświadczenia. Jest szansa na przyjęcie nowej osoby? Jeśli tak to jaka pensja wchodziłaby w grę?

Roma

Są jakieś wolne posady? Mąż szuka pracy jako kierowca i chętnie poznałby warunki pracy tutaj. Możecie napisać coś aktualnego? Komentarze które tu są mają już chwilę

W,G

Aut jest 5 jakieś błędne info ,jeździmy ile chcemy i gdzie chcemy nikomu nic do tego ,ważne że kasa sie zgadza .pozdrawiam XXX,pochwal się co ty osiągnąłeś-łaś

Tomasz

A ja korzystam 6 lat i sobie chwalę firmę ..Pozdrawiam niezadowolonych a innym polecam.

Byly pracownik
@Tomasz

Może Pan korzysta, ale nie wie Pan jakim kosztem jeżdżą pracownicy, jak Pan będzie korzystał następnym razem to niech sie przyjzy w jakim stanie są auta kierowców. Ważne by się im kasa zgadzała a jak szlak trafi kierowcę to tylko ręką machną. Nie myślą o kierowcach tylko o tym by wyjechali i kasę dowieźli i towar. Reszta się nie liczy... ot cała prawda o wlascielu firmy....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Grosz-Pol Grochowalski Waldemar? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Firma godna polecenia, super szef

Zostaw merytoryczną opinię o Grosz-Pol Grochowalski Waldemar - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Grosz-Pol Grochowalski Waldemar?

Zobacz opinie na temat firmy Grosz-Pol Grochowalski Waldemar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grosz-Pol Grochowalski Waldemar
  • Wilcza 39