Opinie o Am Logistics Aleksandra Pazderska w Potulice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Am Logistics Aleksandra Pazderska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Am Logistics Aleksandra Pazderska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Logistics Aleksandra Pazderska w Potulice

Kierowca Bartek Nowy wpis

Witam, pracowałem w tej firmie rok, jeśli chodzi o wynagrodzenie nigdy nie było z tym problemu zawsze jest wszystko przelewane na czas, nigdy w wypłacie też nic nie brakowało, to z plusów. Minusy to nieudolna spedycja mająca w dotaku kierowcę za (usunięte przez administratora), mają problem w posługiwanie się językiem Angielskim na poziomie podstawowym także jak jest problem załatwiasz wszystko sam. Oszczędzanie na podstawowych naprawach w samochodach, czyli tylko jeździć i obserwować aż się rozleci.

@Kierowca Bartek

Heh. Doprawdy trudno mi to zweryfikować. Nie zauważyłem żadnej oferty pracy, jeśli więc jakieś wystawiają, to już ich nie ma. Strona internetowa firmy nie funkcjonuje. Zajrzałem nawet do krs-u, ale jest info, że firma działa. Pytanie więc do Ciebie, z czego wynika wspomniana oszczędność na naprawach samochodów? I czy jako kierowca też miałeś wrażenie, że na Tobie odzczędzają?

Wow widzę tu wiele wpisów, w tym dość sporo negatywnych. W różnych spisach firm jest opis, że zajmują się transportem samochodowym. Ktoś wie o pracy tu jako kierowca? Mąż jest zainteresowany nową pracą i ma odpowiednie prawa jazdy. Czy zatrudniają tu takie osoby na umowie o pracę, czy na jakiejś innej umowie?? Może wgl tutaj nikogo nie zatrudniają obecnie na takich posadach?

Busiarz Nowy wpis

Ostrzegam unikać tej firmy... Właściciel cwaniak który prowadzi restauracje... Zero szacunku do kierowcy masz tylko jeździć najlepiej nie spać.. A płacą aż si płakać chce a taki biznesmen z niego.. Omijać tą firmę szerokim łukiem

Kornelia Sz.

Dzień dobry , Chciałabym bardzo przestrzec przed współpracą z firmą AMLogistics. Dobra opinia , jak i ta ZŁA bardzo szybko niesie się echem. Nie jedno już słyszałam , ale przekonałam się również na własnej skórze. „Właściciel” jest mężczyzną bez żadnego poziomu kultury osobistej. Brak merytoryki , chamstwo i to w stosunku do kobiety. To wiele wyjaśnia…. Wśród kierowców krąży opinia o wyśmiewaniu , sarkazmie , nieuzasadnionej krytyce , używaniu wulgaryzmów (i to bezpośrednio wyrażając się o drugiej osobie). Jeżeli cenicie sobie spokój , kulturę oraz profesjonalizm to z pewnością jest to ZŁY adres !

Sylwia
@Kornelia Sz.

To wyśmiewanie o którym piszesz to jest tylko w stosunku do kobiet? Czy tym kierowcom też się obrywa? Chciałabym jeszcze dopytać i wynagrodzenia. Czy one są wypłacane terminowo?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Am Logistics Aleksandra Pazderska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Jakie wartości są cenione w Am Logistics Aleksandra Pazderska?

Pilot z Orbisu

Brak szacunku , poniżanie , (usunięte przez administratora) !

Iwona
@Pilot z Orbisu

Pracujesz lub pracowałeś tutaj? Ktos konkretny dopuszcza się takich zachowań czy ogólnie taka atmosfera panuje między pracownikami? Istnieje możliwość zgłoszenia tego komuś, kto mógłby pomóc i wyciągnąć konsekwencje?

Pilot z Orbisu
@Iwona

Pani Iwono , Mój wpis jest potwierdzony przez nie jedną osobę. "Ktos konkretny dopuszcza się takich zachowań czy ogólnie taka atmosfera panuje między pracownikami?" : TAK , Pan Właściciel "Istnieje możliwość zgłoszenia tego komuś, kto mógłby pomóc i wyciągnąć konsekwencje?" : TAK , z pewnością inspekcja pracy byłaby zachwycona ...

Kamil

Sporo niepochlebnych komentarzy. Firma nadal zatrudnia na śmieciówkach i kierowcy jeżdżą bez odpowiedniego odpoczynku? Ostatnie wpisy są prawie sprzed roku więc mam nadzieję że to się poprawiło? Czas pracy jest przestrzegany według tachografu?

RE : Kamil
@Kamil

Panie Kamilu. Jeżeli zależy Panu na dobrej pracy jako kierowca zawodowy , to niech Pan sobie zaoszczędzi nerwów i czasu.

Sławek

AMLOGISTICS z Potulic to firma krzak powinni imigrantów zatrudniać a nie polaków ale okazało się że jednak karma wróciła do was w postaci (usunięte przez administratora) auta i dobrze może nauczycie się traktować pracowników jak się należy laicy bez kompetencji.

Kierowca

Polecam ta firmę transportową. Wszystko na czas . Kasa bardzo dobra. Praca bardzo poukładana jeśli chodzi o auta duże . Busy to nie wiem. Polecam.

Klient

A jak się ma firma jako spedycja? Płaci za faktury w terminie?

Bosu

Mobing (usunięte przez administratora) wyzysk umowa smieciowa 3 godziny snu cały czas ogien

Omg

Widzę ze w końcu ludzie przestali się bać i piszą komentarze. Gdyby każdy kto odszedł lub był zwolniony napisał opinie to wątek miałby nie 9 komentarzy a 9 stron.

Zibi

Opinia na temat firmy jest merytoryczna i nie zawiera w swej treści hejtu oraz nieprawdy. AM LOGISTICS z Potulic biuro w Nakle n. Notecią to firma transportowa z bogatą negatywną przeszłością działając na szkodę pracowników w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści finansowych nie dbając o zatrudnianych pracowników. Latem przy wysokich temperaturach brak płynów chłodzących a zimą brak posiłków regeneracyjnych Ogólnie firma AML jak wiele polskich firm stosuje wyzysk i brak kompetencji w logistyce. Mimo iż jest to firma transportowa wszystkie problemy z tym związane rozwiązuje kierowca. Zarobki na poziomie lichwiarskim gdzie firma bazuje na zatrudnianiu kierowców ktorych rotacja przedkłada się na ilość a nie na jakość usług ze względu na stawki dla kierowców. Można by wymieniać wiele innych wad w zarządzaniu tej firmy lecz niestety to nic nie zmieni. Post ten kieruje do wszystkich którzy cenią sobie czas i pieniądze i nie pracują za jałmużnę która proponuje firma transportowa AML z Potulic biuro Noklo n. Notecią.

Były

Ostrzegam wszystkich przyszłych pracowników przed firmą AMLogistics z Potulic. Wyzysk i mobbing jest metodą działania i egzystencji na rynku transportu towarowego. Szkoda fatygi i czasu na marnowanie zdrowia i nerwów pracując w tej firmie.

Jakie macie problemy logistyczne?

Bus driver

Ludzie co to za firma transportowa AMLogistics z Potulic ? Warunki pracy i płacy nie do przyjęcia, na rozmowie rekrutacyjnej wciskają kit że koń by się uśmiał a w rezultacie po rozmowie z jednym z kierowców tej firmy bieda z nędzą problemy logistyczne i serwisowe szkoda zawracać sobie głowę tą laicką firmą goń się.

Firma AMLogistics z Potulic to transport krajowy i zagraniczny w której rotacja kierowców jest normą w tej firmie. Brak zainteresowania pracownikiem i pojazdem, problemy finansowe i logistyczne, mobbing i brak kompetencji transportowych. Tak wiec o wszystko kierowca martwi się sam. Kierownik transportu nie interesuje się tym co masz do powiedzenia więc jak Ci nie pasuje to możesz się zwolnić. Wynagrodzenia wręcz rażąco niskie od średniej krajowej. Ogólnie bałagan, wyzysk i mobbing to zalety firmy AML. nic pozatym ta firma nie ma do zaoferowania.

Szkoda waszego czasu i pieniędzy, firma w której tylko siła robocza się liczy i nic poza tym ,oprócz tego jak ktoś już wspomniał mobbing ,problemy z wypłatami i mega rotacja kierowców bo (usunięte przez administratora) totalny z logistyką przez co martw się sam owszystko. Odradzam tą firme(usunięte przez administratora)Brak słów i szkoda twoich nerwów tyle w temacie firmy krzak AMLogistics z Potulic biuro w Nakle n/Notecią.

pp

jednym słowem jakim mogę opisać tego pracodawcę to MOBBING. Nikomu nie polecam. Szkoda zdrowia.

Roberto

(usunięte przez administratora) jakich dużo na rynku pracy chrówa za beznadziejną kasę wyzysk mobbing i nieustające problemy logistyczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Am Logistics Aleksandra Pazderska - Potulice

• Jak się pracuje w Am Logistics Aleksandra Pazderska?

Zobacz opinie na temat firmy Am Logistics Aleksandra Pazderska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Logistics Aleksandra Pazderska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Am Logistics Aleksandra Pazderska
  • Al. Parkowa 4 lok. 24