Opinie o Brembo Poland w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brembo Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brembo Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland w Częstochowa

nnnnnn

czy jest praca

Maciek

Dostaliście od firmy maseczki i rękawiczki ?

Robciu
@Maciek

Spokojna głowa. Wszystko jest

Matek

Czy są może przyjęcia do firmy ? interesuje mnie stanowisko jako operator wózka widłowego. Jakie firma posiada socjale dla swoich pracowników ?

Obserwator

Poświęcić więcej czasu na szkoleniu pracowników. Więcej szacunku przez kierownictwo dla pracowników.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Czyli w firmie Macie problem Z covidem?

Mariusz

W brembo czestochowa są przypadki covid-19 ale nie to jest najgorsze , nakgorsze jest to ze na magazynie informacje są o tym ukrywane wręcz zamiatane pod dywan. Zachowanie kierującej magazynem jest skandaliczne , w czwartek tj12.11.2020 dowiedziawszy sie ze kolejny pracownik ma pozytywny test wyszła w trakcie pracy rzucając do swoich pracowników "idę do domu tu jest niebezpiecznie" pokazując tym zachowaniem kim są dla niej inni pracownicy magazynu. Zachowanie to wzbudziło w pracownikach totalny niesmak i poczucie że pracownicy są czymś gorszym zwyklym odpadem ktory w sytuacji zagrozenia dla zdrowia i życia mają dalej pracować i przebywać w pomieszczeniach podczas gdy kierowniczka magazynu ucieka do domu widząc zagrozenie ale tylko dla siebie nie dla innych. Przeciez pracownicy ktorzy mieli kontakt z osoby zakażoną powinni bezzwłocznie byc odizolowani na kwarantannie a nie pracować i przebywać z innymi pracownikami juz nie tylko magazynu ale tez calego zakładu. Osobą odpowiedzialną za ten dział jest kierowniczka ktora w tym momencie nie tylko że nie reaguje na zaistniałą sytuacje ale wręcz przeciwnie w sposob swiadomy doprowadza do tego ze za chwilę caly magazyn a pozniej zaklad zostaną zamknięte z powodu ogromnej ilosci chorych pracowników. Zastanawiające w tym wszystkich jest to że dyrekcja ani dział hr nie reagują a przeciez to chyba im powinno najbardziej zalezec na tym aby choroba nie rozprzestrzeniła sie w ich zakladzie.

Oleg

Witam,czy są przyjęcia teraz do Brembo?

@Oleg

ostatnio była rekrutacja, chyba w zeszły poniedziałek tj 28.09.2020

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Brembo Poland?

Jak dobrze kojarzę to pod agencją są co miesiąc umowy o pracę na czas określony (okres 1 miesiąca), po przejściu pod zakład to chyba są 3. Pierwsza chyba na rok, następna to śmiech na sali bo ludzie dostawali na różne okres (na ten czas znam przypadki o drugich umowach na czas 6 - 9 miesięcy ale też od razu na czas nieokreślony), a trzecia najczęściej jest już na czas nieokreślony.

Kost

Witam wszystkich,mam pytanko Czy zakład Brembo pracuje na święta Bożego Narodzenia czy są wtedy zamknięte i pracownicy mają wolne? Dziękuję za odpowiedz

Piecowy
@Kost

Tak w Święa jest wolne bierzesz 3/4 dni po świętach i przychodzisz dopiero 2 stycznia

Leon

Witam chciałem przyjść na produkcję do brembo która agencja jaką umowa ile miesięcznie konkret mam rodzinę Prosze o nr tel do agencji

Stefan

A gdzie dzisiaj bawi się Brembo - Częstochowa?

Gosia

Jaka umowę proponują na start ? Jest szansa na umowę o prace ?

@Gosia

Na starcie masz umowę o pracę, tylko, że z firmą zewnętrzną. Po kilku miesiącach juz z Brembo. Do Brembo (nawet przez AP) nie przyjmują na umowy o dzieło czy zlecenie.

Bull
@Gosia

Szukają mechanika do utrzymania ruchu. Jakie tam są zarobki, jakie środowisko pracy tj: spokojnie pracuje się na warsztacie/przy maszynie czy lata się jak zając od maszyny do maszyny? Jak z kompetencjami przełożonych UR znają się na robocie czy tylko wypełniają papierki? Czy ktoś z Zawiercia pracuje w UR i pokrewnych służbach?

SV

Na jakich zasadach u was pracuja osoby z Ukrainy?przez agencia?

@SV

18 mcy przez AP, potem normalnie pod Brembo

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Brembo Poland?

ToJa

3 osoby z każdej zmiany/mc, wybiera kierownik zmiany. Są tacy co nigdy na oczy nie widzieli :) Są tacy co mają co 2-3 mce.

Maniek

A jak wyglada praca w brembo na utrzymaniu ruchu wie ktoś czy tez do nadgodzin mają aluzje jak ktoś niezostanie i ogólnie jaki mają chłopaki tam nacisk na wszystko......pozdrawiam

on
@Maniek

Słyszał ktoś czy firma rekrutuje aktualnie? Jakie umowy proponują na początek?

jurek zurek

tak rekrutuja caly czas

zainteresowany
@jurek zurek

Gdzie znajdę oferty pracy? Na stronie brembo i pracuj.pl nic nie ma

Kiler
@Paweł

Na poczatku jesteś przez agencje 14.70 brutto plus dodatki. Na początek od 2600-2900 netto zależy czy weźmiesz nadgodziny.

Kiler
@Paweł

Na początku masz umowę na miesiąc z agencją. Później na 4 miesiące, a potem przejście pod brembo.

Jacek

Witam Czy ktoś wie jak wygląda praca na lini galwanicznej (ocynkownia) w Częstochowie, konkretnie na ile jest to ciężka harówka i na ile trująca, proszę o informację

Koks

Czy to prawda że w brembo podnieśli stawki do 30zł brutto?? Bo niema ludzi do pracy??

@Koks

Oczywiście!!!!! 30 zł na start, a po pół roku 50zł. hahahahaha

@ja

Też się z chęcią później ciekawe kto takie bzdury wypisuje ????

@Ktos

Też się z chęcią pośmieje miało być przepraszam za niedopatrzenie

Oszukany

Wysłałem cv do brembo,pani zajmujaca sie rekrutacja oddzwonila i zaprosila mnie na rozmowe podkreslajac ze bede pracowal bezposrednio pod brembo,na rozmowie robila wszystko zeby jak najwiecej osob ktore przyszly na rozmowe chcialy pracowac,powiedziala,ze takie zapylenie na odlewni jest pierwszy raz a takie zapylenie to codziennosc kazdy kto tam pracowal to wie o tym,mialem dostac umowe na 3 miesiace ,a tymczasem przekazala mnie do agencji zapewniajac umowe na 3 miesiace,w agencji dali mi umowe do podpisania na tydzien znowu zapewniajac ze nastepna bedzie na 3 miesiące a była znowu na tydzień.Ale po rozmowie z kilkoma osobami ,ktore przybyly w sprawie pracy dowiedzialem sie,ze kazdego tak oszukali,daja smieciowe umowy.Pani która rekrutuje jest bardzo miła ale tylko do czasu nakłonienia do współpracy,póżniej mówi,że nic nie mówiła ,żadnej umowy nie obiecała.BANDA OSZUSTÓW

@Oszukany

Przez agencje się zatrudniałeś?Mój kolega zatrudnił się na jesień pierwszą umowę dostał na dwa miesiące a druga na 6 miesięcy .

Tom
@Jacek

Napewno tak nie było,agencja nie daje takich umów,muj kolega pracował w brembo 18 miesiecy i dostawał umowe co 7 dni przez cały okres zatrudnienia

Tom
@Oszukany

Też mnie tak załatwili,dostawałem przez rok umowy na 7 dni,wkoncu sie zwolniłem i znalazłem normalną prace.

@Tom

Już nie wiem komu wierzyć ostatnio znajomy który robi tam kupę lat (nie wiem na jakim wydziale )mówi że są przyjęcia i przyjmują ostatnio przyszedł gość i dostał umowę na 3 miesiące planuje się tam zatrudnić i zaczynam się bać .A że tak zapytam gdzie można jakaś normalna pracę W Częstochowie znaleźć?

@Tom

I co to za umowy na 7 dni?(zlecenie ,o dzieło czy jakieś inne jeszcze)

@Oszukany

Chłopie bzdury wypisujesz i to jakie!!! Nie wiem jaki masz w tym cel :/ Pracowałam 3 lata przez agencję, najkrótszą umowę miałam na miesiąc. Teraz dają tylko pierwszą na miesiąc (dokładnie to do końca miesiąca w którym się przyszło), następna jest dłuższa. Z resztą teraz szybciutko przechodzi się bezpośrednio pod Brembo.

@ToJa

Dzięki za opinie skoro tam pracowałeś to jak wyglądają nadgodziny?tzn ile można czy trzeba zrobić W miesiącu i jak są płatne?

Pawel
@Jacek

Słuchaj Jacek przyjmij sie do brembo to znaczy pod agencje i sie przekonasz kto pisał prawde,nie dostaniesz dłuzszej umowy niz na miesiac,pierwsza omowa oczywiscie w zaleznosci jak wypada ale jest do konca miesiaca

Pawel
@ToJa

Tak 3 lata pod agencja puknij sie w glowe maksymalnie mozna pracowac 18 miesiecy!Pod brembo szybciutko przechodzisz?? HA HA,to jaki sens byłby zeby zatrudniali przez agencjjje??? Wiadomo,że agencja musi zarobic swoje,brembo podpisuje umowy z agencjami na minimalne żerowanie przez agencje,a ty jak szybko przeszlas pod brembo chyba pracujac pod stolem

@Pawel

Pawełku, ja pracowałam pod agencją 36 mcy :) serio :) 8 lat temu! Wtedy można było. W głowę się pukać nie zamierzam :) Teraz jest problem z pracownikami, więc jak się ktoś nadaje i chce robić to przechodzi pod Brembo po ok 3 miesiącach. SERIO. A Ty pracowełes/pracujesz w brembo, że masz takie (usunięte przez administratora) informacje? Nie sądzę. 18 mcy pod agencja robią tylko Ukraińcy.

@Jacek

Nadgodziny masz płatne +50% (godziny dzienne) lub +100%(godziny nocne lub dzień wolny). Ile można w miesiącu? Ile chcesz :) rocznie max 350. wszystko jest na pasku, uczciwie. Robić nie musisz są osoby które w ogóle nie robią.

@ToJa

Witam.Dzięki za wypowiedź ,myślę że ta jest prawdziwa. Rozmawiałem w poniedziałek z osobą która robi tam ponad 10 lat i dokładnie mówiła to samo tylko nie wiedziała ile można zrobić nadgodzin bo ich nie robi :O tym że można wcześniej przejść pod Brembo też mówiła.Chce się tam zatrudnić i myślę że dam radę i popracuje tam długo co prawda trochę obawiam się tej czterobrygadówki bo nigdy tak nie pracowałem ,ale myślę że dam radę i się uda .

@Jacek

4brygady nie są takie złe, ja (jako matka dwójki dzieci :P ) widzę plusy. Można się przyzwyczaić. Dużo zależy od tego gdzie trafisz. Na jaki dział, na jakich ludzi. Ale jak pokażesz, że chcesz pracować, to będzie OK. Powodzenia i do zobaczenia w Brembo :)

@ToJa

Dzięki za słowne wsparcie .Nie wiem jak tam jest przydział jak już się dostanę , ale chyba będzie to montaż tak bynajmniej mówiła mi babka z agencji z którą ostatnio rozmawiałem przez telefon .Ale jak już się dostanę to spróbuję Cię tam odnaleźć i osobiście podziękować za to wsparcie .Pozdrawiam

Pokrzywdzony
@ToJa

Nie prawda !!!! pracowałem od sierpnia do 31 stycznia i ani widu umowy pod BREMBO!!! Kolega pracowął 2 lata i dostał teraz umowę i "strój" brembowski. To jest jakaś kpina!!!!!!

Pokrzywdzony
@ToJa

tak dzieci 15 i 17 lat to można sobie na 4 brygadówce (usunięte przez administratora)

@Pokrzywdzony

Widać się nie nadawałeś. Ot co.

@Pokrzywdzony

Duuużo młodsze. Dziękuję za "cenną" uwagę :) Trzeba się umieć zorganizować.

@ToJa

Ten znajomy właśnie coś mówił że jak ktoś jest gamoń to Brembo in nie chce trzymają im przez agencje tylko dlatego że nie ma rąk do pracy

@Jacek

Dokładnie, jak nie dasz nic od siebie to nie ma co oczekiwać cudów.

@ToJa

Pracuje w firmie prywatnej od ponad 20-tu lat (kiedyś po 12 teraz po 10 godz na dwie zmiany pierwsza od 6do 16 druga od 16do 2 w nocy plus soboty po 8 godz druga zmiana 6 godzin ) zwalniam się bo zmieniłem miejsce zamieszkania (od dwóch lat dojeżdżam po 40km w jedną stronę i mam tego dość )z tej chwili jestem na wypowiedzeniu w lutym złożę cv do brembo (myślałem jeszcze o trw i hucie szkła )ale myślę że tu mi się uda po tak długiej szkole u prywaciarza ????

Stefan
@Pawel

Człowieku pojęcia nie masz jak jest w tej firmie koleś na magazynie pracował przez agencje blisko 4 lata!!!!! Nie wiesz nie jesteś tam to nie pisz bzdur, kłamią na każdej rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry byle byś tylko się zatrudnił i zapoerdzielał na nich wszystkich bo Ty robisz kawał roboty zapychając im kieszenie a z czasem a w zasadzie od samego początku traktują Cię jak nie wolnika

@ToJa

Pracowało się 18 miesięcy przez agencję a potem kolejne 18 miesięcy przez te sama agencję tylko pod inną nazwą czyli 3 lata przez agencję a potem do brembo teraz pracują znacznie krócej bo firma chce zatrzymać pracownika więc szybciutko się przechodzi a tym bardziej jak kierownik postawi super opinie o pracowniku wyżej.

@Stefan

Nie ma takiej opcji nikogo takiego nie było kto by pracował 4 lata przez agencję ,na magazynie przechodzili szybciej niż na montażu i nikogo nie widzieliśmy żeby przez 4 lata chodził szarych ciuchach w magazynie a z reszta sie zgadzam nie te pieniądze za tą robotę i traktowanie niegodne człowieka.

UR

Jakie warunki i atmosfera w dziale utrzymania ruchu?

wujeksamozlo
@UR

w miarę bezstresowo, ale jesli sie podejmiesz pracy w dziale utrzymania ruchu, przygotuj sie na dużo nadgodzin ;)

@wujeksamozlo

Dużo nadgodzin to znaczy ile?

Lidia
@Jacek

Rozważasz zatrudnienie w firmie? Od Twojego komentarza minęło już sporo czasu, może odbyłeś już rozmowę kwalifikacyjną i zostałeś zatrudniony? Chętnie dowiem się, jaką decyzję podjąłeś. Jeśli pracujesz w tym miejscu, to jakie jest Twoje pierwsze wrażenie? Czy nowi pracownicy mogą liczyć na dobre warunki i pomoc bardziej doświadczonych osób?

@Lidia

Tak rozważam ale jeszcze nie pracuje planuje złożyć cv w lutym

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland - Częstochowa

• Jak się pracuje w Brembo Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brembo Poland?

Kandydaci do pracy w Brembo Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brembo Poland