Zoolandia Wioletta Szewczyk

Częstochowa

Opinie o Zoolandia Wioletta Szewczyk

Hanna

Pracujesz w Zoolandia Wioletta Szewczyk? Opisz nam swoje doświadczenia z firmą. Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy? Z czego przede wszystkim jesteście zadowoleni? A może coś według Was wymaga zmiany?

eddy

widać, że nie masz w domu zwierząt @gośka89 dla zwierząt też są potrzebne kosmetyki, na przykład do kąpieli, do pielęgnacji sierści, czy zębów, zależy jaki zwierzak

zadowolona

Popieram, praca, atmosfera, umowa, szefowa OK jedyny minus to kosmetyki nie koniecznie te które polecają pracownice bo są dobre i sprawdzone ale wybierane są te tańsze nie do końca dające oczekiwane efekty pielęgnacyjne, jednak pracownik nie decyduje :-( ale ogólnie jako całość plus.

jest umowa na caly etat godne warunki nie tak jak w innych firmach umowa na pol etatu a chodzisz po 8 10 a casami 12 godzin 6 razy w tygodniu. za to ode mnie i od nich pracownikow wielki plus. juz malo jest firm ktore od poczatku zapewnia ci umowe na caly etat, nie jakies ulamki etatu ale caly PELNY ETAT. zadnych umow zlecenie buziaki.

STALY PRACOWNIK

A MNIE SIE TAM PODOBA!!! ODPOWIADA MI PRACA, SZEFOWA, DZIEWCZYNY Z PRACY, ATMOSFERA, ZAROBKI, OGÓLNIE DUŻY PLUS A ZLE OPINIE NA TEMAT FIRMY PISZA DZIEWCZYNY, KTORE NIESTETY ZOSTALY ZWOLNIONE, LUB NIE UMIALY SIE DOSTOSOWAC DO PEWNYCH PANUJACHY TAM ZASAD, SZKODA TYLKO ZE DOPOKI SIE TAM PRACUJE WSZYSTKO JEST OK, ALE JAK JUZ SIE ZWOLNI LUB ZOSTANIE ZWOLNIONA JEDNA Z DRUGA TO ZARAZ POWSTAJA PLOTKI I ZLE OPINIE NA TEMAT CALEJ FIRMY, ZAROWNO SZEFOWEJ JAK I PRACOWNIC. TO WLASNIE JEST PRZYKRE ZE NIEKTORZY SIE UMIA SIE POZEGNAC Z PRACA Z SZEFOWA, Z GODNOSCIA I SZACUNKIEM CO DO PRZETRACOWANYCH TAM DNI, MIESIECY, LAT. JAK SIE PRACOWALO WCZESNIEJ NA INNYCH SALONACH TO POWINNO SIE WIEDZIEC I POWINNO SIE BYC WDZIECZNYM ZA TAKIE WARUNKI I ZAROBKI JAKIE MOZNA UZYSKAC U WIOLI. ZATRUDNIA STARSZYCH I MLODYCH LUDZI. W WIEKU PO 40 ROKU ZYCIA I OSOBY DOPIERO CO PO SZKOLE A TO CHYBA O CZYMS SWIADCZY. TAKIE OSOBY MAJA CIEZKO O ZNALEZIENIE PORZADNEJ PRACY NA STALE. A U WIOLI JEST TO REALNE. POZDRAWIAM

były pracownik

ok, zgadzam się pracujesz to masz i nie jest problemem zrobić 1500-1700 ale ja osobiście wole mieć wszystko na umowie a nie umowa na najniższą a reszta pod stołem na lewo , a prawda taka ze masz najniższą na umowie to tylko ty tracisz bo niższe składki emerytalne, rentowe itp. a pracodawcy to na rękę bo ma mniejsze koszty pracownicze :-(

...

zarobki adekwatne do pracy. pracujesz zarabiasz :)

bez nazwisk

polecam prace u Wioli :) szefowa w porządku, chociaż czasem z humorami jak każdy :) osoba godna polecenia. pracuje u niej prawie 3 lata :) w razie potrzeby zawsze wspiera, nie moge zle sie o niej wypowiadać. jezeli jestes wobec niej wporządku ona tez bedzie. pozdrawiam, pracownica.

pol...były pracownik

Atmosfera w pracy bardzo OK ale zarobki nie koniecznie

Zostaw opinię o Zoolandia Wioletta Szewczyk - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zoolandia Wioletta Szewczyk