Opinie o Astra Plus Stanisław Dudek w Wąbrzeźno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Astra Plus Stanisław Dudek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Astra Plus Stanisław Dudek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra Plus Stanisław Dudek w Wąbrzeźno

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Astra Plus Stanisław Dudek? Chodzi o pracę jako Serwisant, takie ogłoszenie jest na InfoPraca.pl 14 lutego.

Władysław

Ta firma jeszcze istnieje ? Widzę po kilku latach (usunięte przez administratora) wielu kierowców, nie przestaje tego robić, bardzo prymitywny człowiek dorabiający na się na cudzej krzywdzie / kierowców / bo nie ma w dalszym pojęciu o transporcie a dalej go prowadzi , A8 upadło bo wspólnicy się pokłócili o kasę standard jak jednego drugiego na kasę robił No wisineka na torcie ta firma która nie wypłaca kierowca wynagrodzenia

Wojtek
@Władysław

Z tego co widzę dalej szukają (usunięte przez administratora)aby założyć działalność i wystawiać wszelkie NOTY księgowe aby NIE WYPŁACIĆ żadnego wynagrodzenia.

Aleksander Nowy wpis
@Wojtek

Chodzi ci o to, że szukają kierowców z własną działalnością? A jak jest z wynagrodzeniem? Czemu nie wypłacają? Mają jakieś problemy finansowe?

Damian Nowy wpis
@Aleksander

Wojtek twoje pytanie brzmi jak byś nie miał pojęcia o życiu, zwykle (usunięte przez administratora) użyte w bardzo delikatnym znaczeniu ze względu iż admin usuwa treści, bazują na nie wiedzy nowych kierowców oraz tego że kierowca nie będzie domagał się poprzez sąd pieniędzy jak ma to miejsce PIP na umowę o prace tam swoje „NOTY” może wysadzić w palec wystawiając wszelkie za cokolwiek aby nie wypłacić pieniędzy na umówię o prace to oni robią z nim porządek a nie on ustawie ciebie :-)

Kierowca Nowy wpis
@Aleksander

Tylko na b2b?

Przeznaczenie

(usunięte przez administratora) jakich mało!! Obciąża wszystkich za wszystko nie polecam

Iwona
@Przeznaczenie

Oj widzę, że chyba brzydkie słowo na początku padło. :( Mówisz? Bo coś widziałam o tych notach właśnie. To Ty ile na tym stratny byłeś?

@Przeznaczenie

Może się przedstaw i powiedz wszystkim za co noty, a nie anonimowo piszesz jakieś bzdety

Iwona
@Stan

No ciekawe czy coś więcej powie. Ale serio tak tu często coś wlepiają czy faktyczne trzeba sobie mocno zasłużyć?

Maciej

Praca na podstawie działalności, nie polecam, noty obciążeniowe za wszystko co możliwe aby jak najmniej wypłacić wynagrodzenie pracownikowi, nie polecam, podwykonawca który współpracuję z najgorszą spedycją jaką jest A8

@Maciej

Oczywiście - najlepiej za nic nie odpowiadać - uszkodzenia pojazdu, towaru i spóźnienia to przecież mnie nie interesuje - ja jestem pan kierowca i mam wszystko gdzieś - praca to także odpowiedzialność za wykonywane usługi panowie pseudo kierowcy !!!!

Maria
@Maciej

za co niby są te noty obciążeniowe? za jakieś małe drobiazgi też?

Aleksander
@Stan

Wiadomo, że tak ale nie można przecież wszystkiego zrzucać na pracowników i zabierać im za to kasę. Dużo obcinają z pensji?

Czy po rozmowie w Astra Plus Stanisław Dudek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Maja

Astra Plus jest firmą transportową specjalizującą się w profesjonalnym przewozie towarów. Spółka oferuje konkurencyjną ofertę swoich usług. Na dzień dzisiejszy nie widzę aby były wystawione oferty pracy. Powiedzcie, jaka umowa proponowana jest na początek, i jakie benefity przysługują pracownikom?

To ja

Gość wyjechał mnie na 10 tyś i za to odpowie razem z a 8 to jest zorganizowana szakale strzeżcie się jak kto S może pomóc to bardzo by te ja nie odpuszczę nie jesteśmy dziećmi panowie to nie zabawa ryzykujemy zyciem dla naszych pieniędzy marnych a mamy odpuścić wariatów nigdy mamy dzieci rodziny nigdy jestem zaczynam wadze

@To ja

Może przedstaw się i powiedz pozostałym na ile zrobiłeś szkód

Kamil

Czy ktoś wie gdzie ta firma się ogłasza ?

Dominik

Bardzo dziwny wpis. Firma z opinią dobrego pracodawcy potwierdzona przez wiele osób

Odradzam, wyszukuje każda możliwa notę aby obciążyć kierowcę, spedycja A8 przez która są prowadzone busy jedna z najgorszych, maja sprawy rzędu setki tysięcy nie wypłaconych FV przewoźnika, mamusia w sądzie pracuje, radzę uważać a co do tego krętacza współpracuje z nimi i tak sami podchodzi do kierowców jak oni

Maciek

Czy można liczyć na telefon służbowy?

Daras

Jeżdżę dla niego 6 kółko zero problemów, oczywiście podczas rozliczenia sprawdzana każda operacja z DKV, telefon, każdy wydatek gotówkowy musi być potwierdzony paragonem lub fakturą, przejechane kilometry i spalanie auta musi się mieścić w przyjętych normach, ale to chyba normalna sprawa - wszystko sprawdzone, wytłumaczone - zgadza się wypłata gotówki lub przelew i do następnego wyjazdu. Jak pobyt w domu niespodziewanie się wydłuży z przyczyn osobistych też nie robi problemu. Normalny gość, który oczekuje lojalności i rzetelnego wykonania usługi.

Krzych

Zrobiłem dla niego kilka kółek i wszystko ok, miałem okazję być przy rozliczaniu z innym kierowcą - który przyprowadził samochód w opłakanym stanie - nic dziwnego, że otrzymał noty za spowodowane straty, które potrącono z należności za usługi

Najgorsze warunki w transporcie międzynarodowym, głownie praca we Francji, odpowiedzialność za KABOTAZE, auta tylko z windą i najniższe ceny za przeprowadzki na rynku jakie tylko mogą być, prymitywna spedycja jak i szef ze wsi, ODRADZAM pracy z tymi ludzmi, NIE WYPŁACAJA pensji, zanizaja jak tylko moga i oczywiscie noty ksiegowe dziad trans jednym slowem

@Andrzej

Pracowal PAn rozumiem bo pisze PAn o pensu i o notach ksiegowych?? Jesli PAn rzeczywscie pracwal czemu nie bbył PAn w PIPie??MAm wrazenie ze jesli PAn pisze o nocie to raczej PAn nie pracował.Co do Kabotazu to dmc 3.5t ni ema kabotazu .

@Andrzej

Pensja i noty ksiegowe?? Czuje ze nie masz pojecia i nigdy tam nie pracowales .Moze byles podwykonawca i cos skiepsciles bo niestety wielu nierzetelnych pdowykoanwcow mieli.Wiem to gdyz dlugo dla nich jezdze wlasnie jako podwykonawca.

Damian

Odradzam współpracy z tym człowiekiem, najgorsza spedycja prowadzi jaka jest A8 a sam podwykonawca Stachu patrzy jak tu najmniej albo wcale wypłacić kierowcy zatrudnia na działaność zwykły kretacz odradzam jeżeli nie chcesz mieć problemow

@Damian

Mam zupelnie inne doswiadczenia .Bardzo przyjazna wspolpraca i wszystko jak nalezy choc wiem ze tepieni sa podwykonawcy ktorzy probuja np krasc palowo albo nadrabiaja kilometry jezdzac nie wlasnym samochodemjak taksowka i zalatwiajac swoje sprawy czy mylac drogę.TRzeb byc zwyczajnie rzetelnym bo ta frma nie toleruje nieudaczników.Trzeba zwyczajnie byc ok to i oni sa ok .Wyprobowalem sam!!

plandeki łódź

firma która nie płaci rachunków .plandeki łódź

Kris

Polecam współpracę ze stachem. Byłem w jednej trasie kasa na czas wszystko bez problemu.

Albert

(usunięte przez administratora). Dlaczego? Zatrudnia tylko na umowę współpracy, KAŻE ZAŁOŻYĆ DZIALANOSC GOSPODARCZA PO CZYM NIE WYPŁACA WYNAGRODZENIA, TO JUŻ WAM POWINNO DAC DO MYŚLENIA, NOTY KSIĘGOWE BYLE BY NIE WYPŁACIĆ CI WYNAGRODZENIA FACET KUPIŁ W LEASING BUSY NIE MAJĄC POJĘCIA WOGOLE O TRANSPORCIE EU DRAMAT I KATASTROFA ZWYKŁY (usunięte przez administratora) Z WĄBRZEŹNA

Krzysiek

Polecam, kasa na czas, współpraca bez problemu.

Dziad Trans

FIRMA PORAŻKA, Nie wypłaca pieniędzy, NOTY KSIĘGOWE ZA WSZYSTKO !!! Unikać !!

Kszynio47
@Dziad Trans

A troszkę więcej informacji bo byłem dzisiaj na rozmowie to całkiem sensownie gadał

@Dziad Trans

Jezdz u nich jest ok wiem ze gosc obciaza ale tylko jak cos rozwalisz dla tego jest kierowca tak zwanych busiarzy dresiarzy co to co weekend maja pdzelowane oko w weekend .Niestety poziom kilu kierowcow w tej firmie odpustowy ale widze ze szefo zbiera kadre .

@Dziad Trans

Jesli na prawde PAn pracowal w tym podmiocie a ne wspolpracowal to prosze isc do PIPU.Podejrzeam jedank ze nigdy PAn tam nie pracowal

Faja

Pluje na czyjeś perspektywy. A tak między maszynami... to Ewelinka, nie wiecie o co chodzi, ale miej miej my nadzieje że mi ;) ale nie ruszając, (usunięte przez administratora) niego Tomka

Zostaw merytoryczną opinię o Astra Plus Stanisław Dudek - Wąbrzeźno

• Jak się pracuje w Astra Plus Stanisław Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy Astra Plus Stanisław Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astra Plus Stanisław Dudek?

Astra Plus Stanisław Dudek
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 1 Maja 23
    87-200 Wąbrzeźno