Opinie o Jacek Kapczyński DK Studio Mebli w Nasielsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jacek Kapczyński DK Studio Mebli. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jacek Kapczyński DK Studio Mebli o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Kapczyński DK Studio Mebli w Nasielsk

A ja takiej oferty z umową o dzieło nawet nie widziałem a pracy jako stolarz szukałem po Nasielsku. Nawet zlecenie na początek by mi starczyło na początku. Tu w ogóle biorą je jak i umowę o pracę pod uwagę?

Klientka Nowy wpis

Potwierdzam opinie innych. To jest (usunięte przez administratora) Zaliczki wzięte, to na materiał, to na pracę. (usunięte przez administratora), kręci w każdym aspekcie. Nic nie kończy, brak kontaktu, nie odbiera telefonów, nie odpisuje. Zgłosiłam przewłaszczenie na policji w Nasielsku, doskonale go tam znają i wiedzą, że od lat (usunięte przez administratora) ludzi. Ma pracowników po godzinach i nie rozlicza się z nimi. Przestrzegam.

Ktoś sugerował coś na czarno a ja widziałem ofertę w której umowę o dzieło się podpisuje jako ekipa montażowa, a przynajmniej tak w niej napisano. To oznacza, że na umowę o prace nie można bezpośrednio przyjść? czegoś stałego szukam a pokazuje, że firma działa od 2008

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Jacek Kapczyński DK Studio Mebli organizuje staże dla studentów?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jacek Kapczyński DK Studio Mebli? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Znalazłem ofertę na montaż mebli. Myślałem ze mniej więcej poznam oceny pracowników i to czy warto aplikować ale jak widać klienci pisali coś o jakichś problemach z zaliczkami. Nie wiecie czasem czy ten problem nie jest już rozwiązany? Wole zacząć na czysta kartę

Andrzejek

Chłopie jak znalazłeś ofertę pracy tam to ją omiń. Udaj po prostu że jej nie widziałeś . Dobrze Ci radzę. Przecież on nie ma nic. Ta firma nie istnieje, kręci coś na czarno i tyle

klientBezMebli

Jacek to zwykły (usunięte przez administratora). Najważniejsze dla niego aby oszukać kogoś na jakiekolwiek pieniądze, kwota dla niego się nie liczy (oczywistym jest to że jego wyceny są wysokie a nawet bardzo wysokie ale zaliczki jakie pobiera nawet na najmniejsze zlecenie typu 200 zł są dla niego najważniejsze (usunięte przez administratora) jak ich wielu ale ten robi to naprawdę w skuteczny sposób! Pobrał zaliczki, nie wykonał żadnej nawet najmniejszej pracy, maszyny nie są jego tylko już zajęte przez jakąś firmę, pracownicy to tacy sami (usunięte przez administratora) (jego rodzina=razem wyłudzają pieniądze).

Słuchajcie to co z tymi meblami i ogólnie robota na stolarni? Od dwóch lat pojawiały się rozbieżne wpisy, niektórzy deklarowali ze pracują i ze jest ok inni zaś odradzali usługę, ja to bym przyuczyć się chciał a widziałem, że zakład funkcjonuje od chyba 15 lat? dowiem się przy tym w jakim konkretnie zakresie na dzień dzisiejszy? I co z ta kasa, są zaległości tak jak piszą czy może doszło już do wyrównania?

Klient

"Pan" Jacek Kapczyński jest (usunięte przez administratora) wyłudzającym pieniądze. Manipuluje i zwodzi na każdym kroku. Ten człowiek nic sobą nie reprezentuje.(usunięte przez administratora)

Grażyna

hej, na forum ktoś pisał, że pracownicy nie są zatrudniani, ewentualnie jeden Pan, a z tego co widzę tu na forum wisi ogłoszenie dla ekipy na montaż u klienta mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych i tak dalej. Podejmował się ktoś może współpracy na takich zasadach? jak ona przebiega? Z tego co widzę wpisana została umowa o dzieło.

Dominika

Pań Kapczyński wykonuje moje meble już 6 lat.Pobral wysokie zaliczki i nie zrobił nic.Policja nie zrobiła nic.Sąd w którym wylądowała sprawa nie zrobił nic a ten os,ust jak czytam w opiniach robi dalej swoje.To jest kraj wyłącznie dla (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy w Jacek Kapczyński DK Studio Mebli dogadują się między sobą?

Felek

Dogadują się bardzo dobrze panuje miła rodzinna atmosfera.

@Felek

Felek Ty pracujesz u Kapczyńskiego ? W tej stolarni? a co Ty tam robisz czym się zajmujesz?

@Poszkodowany

Meble, a co robi się w stolarni.

Stanisłw
@Felek

A ja myślę że okradacie ludzi a z meblami to wy nic wspólnego ie macie

@Stanisłw

Nie no coś wspólnego to muszą mieć, mają je chociażby w swojej nazwie... Widzę, że problemy kiedyś z nimi miałeś, ale może do teraz już takich problemów nie sprawiają?

@Stanisłw

Oj Stasiu nie wiesz jakie tam się piękne meble robi.

Jacy pracownicy ? Jeden Ukrainiec któremu zalega (usunięte przez administratora) pieniędzy , z kim ma się dogadywać , przestrzegam !!!!

Mikołaj

On nie ma żadnych pracowników Pracuje jeden Pan z Ukrainy, i czasami dorywczo daleka rodzina. Nie wiem jakimi narzędziami dysponuje bo w zeszłym roky rozgoryczony klient zabrał mu wszystkie narzędzia z pseudo warsztatu i chyba do dzisiaj nie oddał. Trafił wreszcie na konkretnego GOSCIA.

@Mikołaj

Skąd taka informacja, że klient przyszedł i te narzędzia pozabierał? Zresztą tak w ogóle miał co do tego prawo? Nie było jakiejś sprawy przez to prowadzonej? Co to za narzędzia tak konkretniej, drogie to?

Wojciech

Tak sobie pomyślałem, że może firma bierze sobie za dużo zleceń, co do ilości osób, które ma w swoim składzie? Podaliście, że pracuje tam dorywczo najbliższa rodzina. Ja mam doświadczenie przy produkcji mebli to wiecie, czy może jest szansa się tam załapać? Bo jakby można było to ja chętnie. Do tego jeszcze chcę wiedzieć, czy raczej dniówki preferuje szef dawać za robotę, czy pensja tygodniowa?

Zenon
@Wojciech

Nigdy nie podejmuj pracy w tej firmie !!! Nie rozliczy się z Tobą nigdy Ta osoba jest chora.

Pobrał zaliczkę. Nie odbiera telefonów. Minął już prawie rok. Omijajcie szerokim łukiem.

Pan Jacek robi najlepsze meble w Polsce. Może miał wtedy za dużo prac i się trochę wykoleił ale teraz jest bardzo dobrze. Polecam

@Adam

Brzmi spoko, ale tak w sumie to po co brał kiedyś aż tyle prac, że nie wyrabiał? Chyba niezadowolenie klientów trochę się będzie ciągnąć jak tak czytam poprzednie opinie...

@Grażyna

Pan Jacek to kłamca i (usunięte przez administratora) Omijajcie go z daleka

Mirek
@Adam

Robi fuszerkę i nic nie robi do końca. Nas zostawi z niedokończoną kuchnią i holem. Proszę uważać na tego krętacza.

Jak wygląda sprawa grafiku w Jacek Kapczyński DK Studio Mebli. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nigdy nic nie wykonał do końca , jaki grafik? Na jaką rękę. Naciągnie Was na zaliczkę i tyle go zobaczycie. Zadzwoncie do (usunięte przez administratora) !!! Już wykonuje mu meble 3 rok :-) To jest strasznie nieprawdomówny człowiek!

Mirek

Proszę nigdy mu nic nie zlecać anie nie płacić zaliczek. Oszuka !!!!

Joanna

U nas sytuacja wyglądała tak. Pobrał zaliczkę w czerwcu i do dzisiaj cisza. My sprawę zgłosiliśmy na Policję. Ale do dzisiaj cisza.

Stanisław
@Joanna

A co miał robić jeśli można wiedzieć ?

Halina
@Stanisław

Mnie też to zastanawia, takie złowrogie komentarze, ale nie wiadomo, o co dokładnie chodzi. Rozumiem, że to ktoś z klientów, ale nikt nie spojrzy na to, że może firma się po prostu nie wyrabia albo ma jakieś przejściowe problemy w związku z sytuacją w kraju.

@Halina

Pani Halina, to jest człowiek który codziennie mija się z pradwą. (usunięte przez administratora) wszystkich na potęgę , klientów i swojego pracownika. Nie należy mu niczego zlecać i omijać go z daleka. To jest intruz i szkodnik. Zostawi z niczym :-(

Beata

Zdecydowanie omijać z daleka. Jest to człowiek zakłamany, manipulujący ludźmi. Okłamuje wszystkich w koło.

Stanisław

Że ja wcześniej tego portalu nie odwiedziłem i też dałem się oszukać. właściciel tej firmy to największy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakiego spotkałem w życiu. proszę uważać na niego chorego psychicznie człowieka. Nie dajcie się zwieść i nabrać. Nic sobą nie reprezentuje , jest skończonym człowiekiem który nigdy nie wyjdzie na prostą. Przez niego mam nie skończoną inwestycje i wiele z tym związanych problemów. Degenerat który (usunięte przez administratora) ludzi na kasę. Przestrzegam wszystkich przed Jackiem Kapczynskim i ta firmą

Policja-zgłoszenie przestepstw

Prosze o kontakt wszystkich poszkodowanych. Szykujemy zbiorowy pozew cywilny jak i zgłoszenie o popełnieniu przestepstwa przeciwko panu Jackowi Kapczyńskiemu. (usunięte przez administratora) on na wielu płaszczyznach, jesli udostepnili mu Państwo swoje dane prosze być przygotowanym na szereg kolejnych kłopotów. Pan Kapczyński wyłudza pieniadze z niesamowitą kreatywnością na konta nieswiadomych procederu osob. Obecnie jest juz 6 osob poszkodowanych i dochodza kolejne. Prosze rowniez o kontakt osoby oszukane nawet ponad 5 lat temu. Wasze zeznania przydadza sie do skazania go na wieloletni wyrok i jest duza szansa ze odzyskacie pieniadze w procesie zajecia jego majątku przez Syndyka. Prosze o telefon lub sms na numer: 784 846 184

Oleg
@Policja-zgłoszenie przestepstw

Z jakiego majątku syndyk miałby coś zająć on nic nie ma

@Policja-zgłoszenie przestepstw

Ja chytne się dowiem jaki komisariat jeszcze zajmuje się sprawą

Poszkodowany

Jacek Kapczyński to jest kłamca i (usunięte przez administratora) Pobrał od nas zaliczkę pół roku temu. Nie ma z nim kontaktu, nie odpowiada na żadne telefony. Z tego co wiem to oprócz rodziny raczej nikt u niego nie pracuje. Jeśli ktoś jest jeszcze poszkodowany proszę dać znać bo my zgłosiliśmy sprawę na policję. Nie podejmujcie pracy u niego bo Wam nie zapłaci . Jaka atmosfera u niego może panować? Czy ktoś u niego ogóle pracuje ??? Jeszcze raz przestrzegam i proszę o kontakt poszkodowanych to podam zgłoszenie naszego (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Kapczyński DK Studio Mebli - Nasielsk

Jacek Kapczyński DK Studio Mebli
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowa Wieś 26
    05-190 Nasielsk