Opinie o Wojciech Czubaczyński Twój Sklep w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wojciech Czubaczyński Twój Sklep. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojciech Czubaczyński Twój Sklep o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Czubaczyński Twój Sklep w Warszawa

Paula Nowy wpis

dzień dobry, czy magazynierzy dalej mają szanse na zatrudnienie? widzieliśmy z chłopakiem, że kiedyś była dodawana oferta z oznaczeniem, że możliwa byłaby praca na część etatu. tak się składa, że chłopak teraz potrzebowałby być na połówce. Czy jest teraz taka forma możliwa?

Jak się tu obecnie pracuje? Zastanawia mnie czy te minusy, które zostały przedstawione tu niżej ze dwa lata temu mogły ulec poprawie / zmianie. Nie wiecie przy okazji czy w tym roku nie będzie ktoś na kasę potrzebny? odszukało mi ofertę z tego zeszłego, pisali w niej, że można do 5,200 zł zarabiać, więc ciekawa jestem czy teraz dobije się do 6,000 zł.

4500 brutto

xxx Nowy wpis

Plusy 1. Pieniądze - zawsze na czas, pracowawca w tej kwestii jest w stanie pójść na rękę w trudnych sytuajach i wypłacać część pieniędzy wczesniej to bardzo na + 2. Współpracownicy - na poziomie, służą pomocą - jest otoczka rodzinnej atmosfery. 3. Można podszkolić bez problemu kilka języków 4. Można poznać bardzo ciekawe persony robiące zakupy w sklepie Minusy 1. Wykonywanie ciężkiej pracy fizycznej nieustalonej wcześniej w umowie czy na rozmowie o pracę oraz brak dodatkowego wynagrodzenia z tego tytułu ( podczas dostawy która jest średnio 2 razy w tygodniu przenosicie ponad tonę porcelany przy jednej dostawie do magazynu w piwnicy po niefortunnie niewygodnych schodach) 2. Brak prowizji za utarg + obslugę klienta - znanie kilku języków oraz doświaczenie w sprzedaży nie jest dodatkowym atutem do wyższej stawki za /h 3. Niezgodna z kodeksem pracy obowiązkowa praca w weekendy 4. Pracodawca nie respektuje warunków umowy oraz 2 tygodniowego wypowiedzenia umowy.

Powiem Ci, że masz już bardzo poważny zarzuty wobec firmy Twój Sklep. Mobbing to przecież zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym jego nękaniu lub zastraszaniu. Co na To Inspekcja Pracy? Zgłaszaliście to w ogóle?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wojciech Czubaczyński Twój Sklep? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Czubaczyński Twój Sklep - Warszawa

• Jak się pracuje w Wojciech Czubaczyński Twój Sklep?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Czubaczyński Twój Sklep tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wojciech Czubaczyński Twój Sklep

Wojciech Czubaczyński Twój Sklep