Opinie o Mirosław Sychta Usługi Transportowe Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych w Kolbudy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mirosław Sychta Usługi Transportowe Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mirosław Sychta Usługi Transportowe Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Sychta Usługi Transportowe Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych w Kolbudy

PAWEL Nowy wpis

WITAM. POLECAM TEN KOMIS AUTA WARTE SWOJEJ CENY...

Ewa Nowy wpis

w komisie to wlasciciel pilnuje tej sprzedazy ze sa sami zadowoleni klienci czy dzieje sie to za sprawa jakis dobrych pracownikow? jak tam jest?

Adam Nowy wpis

Widzę dużo komentarzy od klientów, a jak się ma sprawa od strony pracowników?może jest ktoś kto tu pracowal ?

Bart Nowy wpis

polecam jest ok

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mirosław Sychta Usługi Transportowe Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
K.L

również polecamy nie mieliśmy żadnych problemów z obsługą i z autem więc POZYTYW zasłużony.

Andżela

jest ok zakupione autko z tego miejsca w 2015 roku jeździ do tej pory bez zarzutu gorąco polecam

Bart

POLECAM !!!!!!!!!!!

K. W. Opoczno

Byłem w kilku pseudo komisach i za każdym razem było coś nie tak, przypadkowo znalazłem w sieci ogłoszenie samochodu, który sprostał moim oczekiwaniom i trafiłem właśnie tutaj. Auto zakupione sprawuje się bez problemowo .

Również polecam, zakupione autko (już drugie Touran i Kia) mają się dobrze !!!

Ala i Grzegorz Gdańsk Or.

polecamy autko sprawuje się od 2015 roku bardzo dobrze oprócz wymienionego sprzęgła kompletnie brak awarii szkoda naszego mechanika, który niestety nie zarabia przez to :DDDD

Mirek i Agata Tczew

10000% Polecam, byliśmy widzieliśmy i kupiliśmy fajne autko, bardzo dziękujemy.

Krzych

Korzystne ceny, pewne bezwypadkowe auta gdyż Panowie nie naprawiają i wybierają tylko bezwypadkowe egzemplarze. Możliwość sprawdzenia na miejscu (dowolnego) oraz jazdy próbnej. Polecam

Aneta

wszystko ok polecamy Pana Mirka.

Boguś

Pozytyw na 100%! Auto świetne, a obsługa w pełni fachowa. Widać, że panowie znają się na rzeczy. Oby więcej takich w tej branży ;)

Aneta i Wojtek Grudziądz

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z zakupu auta, napewno będziemy polecać i z pewnością wrócimy. dziękujemy serdecznie.

polecam firmę auto-lider

jak w temacie jesteśmy bardzo zadowoleni z autka, napewno wrócimy !

bardzo polecam, mamy już od Pana Mirka 3 autka, wszystkie sprawują się bez zarzutu.

Anonim Kaszuby

super bardzo uczciwy sprzedawca

Stasiu Kartuzy

również polecam auto handel w Jodłownie kiedyś kupiłem w tym miejscu 4 auta, 3 przeżyły do dziś :)

Heniek Gdańsk

polecam pana Mirka

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Sychta Usługi Transportowe Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych - Kolbudy

Mirosław Sychta Usługi Transportowe Sprzedaż Detaliczna Pojazdów Samochodowych
  • Spacerowa 3b lok. 3