Opinie o STEGMANN Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STEGMANN Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w STEGMANN Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STEGMANN Polska Sp. z o.o. w Warszawa

dexter lab

Hej, jeśli ktoś z was interesuje się firmą STEGMANN Polska Sp. z o.o. to zajrzycie na forum ponieważ jest nowa propozycja pracy. Bardzo interesująca sprawa. Dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi wspierania systemów wynagradzania poszukujemy Kandydatów ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5721711?keywords=&region=

Drodzy Państwo - Stegmann Polska Sp. z o.o. jest polską spółką i rekrutuje tylko na terenie Polski. Proszę o niepozostawianie opinii nie dotyczących naszej działalności. Anna Krajewska P.o. Kierownika Biura Katowice

mario

Stegman 7sgroup to jedna i ta sama firma jakbyście logicznie pomyśleli to jest Sp.z.o.o z tym że mają odziały w Polsce I W Niemczech .

ADAM

NO TO CHŁOPIE SAM OTRZYMAŁEŚ ODPOWIEDŹ ONI PŁACĄ NIE WIĘCEJ NIŻ 1000 EURO OBOJĘTNIE JAKIE MASZ WYKSZTAŁCENIE I CO POTRAFISZ BO DRUGIE NIECAŁE 2 TYŚ EURO ONI BIORĄ ZA CIEBIE

Artur

UWAGA oni teraz się połączyli z innymi spółkami i rekrutują ludzi pod inną nazwą np;Friendly People GmbH pracowałem u nich tylko raz i nigdy więcej ,nie wypłacili tak jak obiecali w dodatku przed wyjazdem miałem zapewnione 10 euro brutto na zapewnieniu zatrudnienia ,który jak się okazuje był nic nie warty a na miejscu nie dostałem umowy czyli robiłem na czarno ,po dwóch miesiącach przysłali mi umowę a w umowie wpisali 8 euro brutto t(usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie STEGMANN Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bogdan

Nie zgadzam sie z Wasza opinia, ja juz pracuje w Stegmanie poraz trzeci i nigdy nie mialem z nimi zadnych problemow. Wrecz przeciwnie, pani Joanna czy pan Sebastian zawsze wszystko wyjasniaja, sa dostepni telefonicznie 7 dni w tygodnia, niezaleznie co sie stanie, zawsze staraja sie pomoc. Jak miales zaplacone 1200 euro za 180 godzin to napewno reszta poszla na konto czasu pracy, wszystkie agencje pracy w Niemczech tak robia, ale potem mozesz odebrac sobie dni wolne za nadgodziny i jechac do Polski albo ci wszystko wyplacaja jak skoczy sie umowa. Ja znowu do nich jade od sierpnia jako mechanik, maja teraz oferty na stale, wiec nie bede siedzial w Polsce za marne grosze.

Mario
@Bogdan

NIE PISZ BZDUR BOGDAN ZAPEWNE TAK CI KAZALI NAPISAĆ BO CI GŁUPOT NA OBIECYWALI , TEZ U NICH PRACOWAŁEM 2 RAZY I NIGDY WIĘCEJ DO NICH NIE WRÓCĘ BO STEGMAN DOSTAJE ZA KAŻDEGO PRACOWNIKA 25 EURO ZA KAŻDĄ GODZINĘ A TOBIE DAJA MARNE 9-10 EURO BRUTTO ŚMIECH NA SALI DLACZEGO INNE FIRMY OD TYCH SAMYCH PRACODAWCÓW PŁACĄ NAWET PO 15 EURO BRUTTO ?RAZEM ZE WSZYSTKIMI ŚWIADCZENIAMI ? TO SĄ WYZYSKIWACZE A NIE AGENCJA PRACY .

Lestat
@Mario

Nikt nie kazał Tobie korzystać z usług Stegmann Personaldienstleistung GmbH zdecydował się więc nie jęcz tylko wez sie za robotę!!!

Artur

ja również odradzam prace dla tych przekrętów obiecują minimum 1440 euro na rękę miesięcznie w normalnych godzinach pracy a po przepracowaniu pełnego miesiąca okazuje się że za ponad 180 godzin wypłacają 1200 euro krętacze i non stop maja pomyłki oczywiście w rozliczeniach na nie korzyść pracowników ,to jest cyrk a nie firma . RÓWNIEŻ NIE POLECAM .

Jurek

am a gdzie byłeś i co robiłeś w tych Niemczech czy Pani Joanna rozmawiała telefonicznie z Tobą

am

nie polecam tej firmy jak czlowiek jest w polsce to wszystko ok ale jak juz sie dotrze na niemcy to zaczynaja sie problemy..

płacą minimalnie

Odszedłem od nich i dopiero po tygodniu zorientowali się że mnie w pracy nie ma bo myśleli że się rozchorowałem chociaż przez tydzień nikt nie nawiązał w żaden sposób ze mną kontaktu. Zadzwonili i zaczeli traktować mnie jak złodzieja że niby coś z firmy wyniosłem , straszyli że nie dostanę wypłaty jeżeli nie oddam narzędzi pracy . Tylko jak ja mogłem wynieść coś z zakładu pracy jeżeli tam była ochrona i wszystkich wychodzących przeszukiwała . Godna pożałowania agencja pośrednictwa pracy. Ale w końcu wypłacili pieniądze tylko że przez pół godziny słuchałem ich bredni w słuchawce telefonu , oni to mają fantazje do wymyślania bzdur takich że za głową można się złapać z kim miało się do czynienia. Na rozmowie wstępnej sami się prosili żeby im kity wciskać , łyknęli wszystko jak kania dżdżu tacy byli zadowoleni z siebie że szok.. Mnóstwo tego wszystkiego załatwiania - 2 rozmowy , robienie badań i podpisywanie papierów że ręce opadają aby zarobić płacę minimalną

praca na czarno

spóźniali się z przedłużaniem umowy toteż ryzykujecie pracę na czarno

naciągana agencja

Agencja kieruje na badania medycyny pracy na Targową 44 gdzie panuje chaos i pracujące "lekarki" są chamskie . Mieści się ona w rozlatującej kamienicy i podejrzanej okolicy gdzie można w głowę dostać cegłą. Agencja ledwo się wywiązuje z podstawowych wymagań , czasami nie daje rady bo tempaki w niej pracują które niewiele potrafią zrobić i powiedzieć cokolwiek. Oni nic praktycznie nie wiedzą co się dzieje w firmie i jak się w niej pracuje i na jakich zasadach , ciemnota całkowita. Nic nie wspominają że firma wypłaca w pierwszym miesiącu mniejsze pieniądze bo ma tak w regulaminie. Trzeba samemu sobie z większością rzeczy radzić. Agencja jest tylko od pobierania prowizji od zatrudnionych przez nią osób i na tym się kończy. Na wiele z ich strony nie macie co liczyć i jakieś bezsensowne bzdury wygadują przez telefon wiec nie traćcie czasu. Oczywiście zawiedziony jestem ale jak ktoś ma minimalne wymagania aby tylko była praca i kasa no to jest właśnie taka agencja. Mi się zbytnio nie podobało wręcz tragicznie zorganizowana. A medycynę pracy to na przyszłość lepiej samemu załatwić zamiast włóczyć się po ich chorych przychodniach i lekarzach z PRLu zadających idiotyczne pytania.Powinni wam zwrócić pieniądze za badania potrzebne do pracy wiec nie traćcie czasu bo tam nie wiadomo kto stoi w kolejce. A ci lekarze źle wypisali skierowania.

Zostaw merytoryczną opinię o STEGMANN Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w STEGMANN Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STEGMANN Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEGMANN Polska Sp. z o.o.?

STEGMANN Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Mikołaja Kopernika 14 lok. 9
    40-064 Warszawa

STEGMANN Polska Sp. z o.o.