Opinie o Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. w Warszawa

Uczestnik akademii prawa pracy Nowy wpis

Nie polecam tego kursu. Rzeczywiście duża część zajęć poświęcona jest na udzielanie odpowiedzi na pytania uczestników - często przez to brakuje czasu na dokładne omówienie zagadnień zaplanowanych na dane zajęcia albo są one odczytywane ze slajdów. inni uczestnicy na tym tracą , bo przez dużą część zajęć słuchają odpowiedzi na pytania uczestników (często sa to pytania, ktore nie dotyczą omawianego materiału a po prostu są ta wątpliwości , które zrodziły się aktualnie w ramach pracy zawodowej poszczególnych kursantów) zadawanie zadań do domu (na Facebooku) mija się z celem i nie jest motywujące,(usunięte przez administratora) Jestem w połowie tego kursu i naprawdę niewiele z niego wyniosłam. W ramach akademii prawa pracy godne polecenia są jedynie zajęcia z p. Asią.

Jaka jest kultura pracy w Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia.?

Czy w Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Uczestnik Master

Jestem uczestnikiem Akademii Master... czyli kurs dla zaawansowanych... I szczerze kiepsko oceniam poczatki. Samo teoretyczne podejście i pokazywanie kiedy np. Musi zostać wprowadzony regulamin.... czy to ten poziom? Zasady wynagrodzenia i premiowania i inf. Jakie są rodzaje... mieszane czy niemieszane.... na tą chwilę nie polecam. Mam nadzieję że kolejny moduł będzie na poziomie. Pani Moniko może warto posłuchać co jest na tych szkoleniach i jaki jest poziom???

Martyna
@Uczestnik Master

Witam, byłam uczestnikiem kursu Master, proszę zaufać, ze jest to kurs na najwyższym poziomie i im dalej tym tematy będę trudniejsze. Zawsze warto mówić przypominać o pewnych zasadach i podstawach, każdy z nas tak dużo ma case operacyjnych, ze proste sprawy czesto umykają. Kurs ma świetny poziom, wysokie standardy i polecam Każdemu kto pracuje w tych tematach ale także tym którzy chcą docelowo zajmować się tematyka kadrowo- płacowa już po innych kursach z Akademi p. Moniki Smulewicz

Uczestnik Master Nowy wpis
@Martyna

Zgodzę się, że warto powtarzać materiał.. natomiast jesteśmy na Masterze - Akademia dla Kierowników... nie młodszych specjalistów. Oczekiwania są jednak wyższe. Pani Martyno więc tak polecam dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę w kadrach a nie są doświadczonymi pracownikami.

Andżelika Nowy wpis

Mam 15-letnie doświadczenie w kadrach i płacach, dlatego zainteresowałam się pierwszą edycją Akademii Master. Do tej pory korzystałam z pojedynczych szkoleń przy zmianie przepisów i ich wysoki poziom zachęcił mnie do skorzystania z pełnego kursu. Postanowiłam odświeżyć wiedzę i skorzystać przy okazji z warsztatów stacjonarnych z zarządzania zespołem. Poziom Akademii przerósł moje oczekiwania - wiele szczegółów wraz z omówieniem trudnych przypadków, codziennie krótkie zadania do rozwiązania, co mobilizowało do ciągłej nauki i utrwalało wiedzę. Dwudniowy warsztat stacjonarny przeprowadzony w świetnej atmosferze był pigułką wiedzy na temat zarządzania. Śmiało polecam!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy

Do Akademii Master Moniki Smulewicz zapisałam się mając zarówno wykształcenie z zakresu ZZL jak i kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach kadrowo - płacowych. Chciałam po prostu odświeżyć i zaktualizować wiedzę. Kurs oceniam bardzo wysoko. Każdy z wykładowców prezentował bardzo wysoki poziom merytoryczny poparty zarówno przykładami, interpretacjami jak i wyrokami sądu w omawianych tematach. Wszystkie kwestie zostały omówione bardzo profesjonalnie a osoby zadające pytania otrzymały na nie wyczerpujące odpowiedzi. Nie rozumiem więc skąd te krzywdzące opinie. Uczestniczyłam też w innych szkolenia HR na szpilkach i wszystkie oceniam bardzo wysoko. Także z czystym sumieniem gorąco polecam. Pelen profesjonalizm.

Daniel

Kurs płace jest gorszy. Pani ma minę, jakby była tam za karę, i mówi jak do specjalistów.

Ala

Jestem akuratnie uczestniczą kursu w ramach Hr na Szpilkach. Szczerze nie polecam. Pani Monika czyta z kartek... twierdzi,że daje nam wiele przykładów co jest nieprawdą. Na egzaminie z kadr pojawiło się świadectwo pracy, które bylo omówione po macoszemu bez konretnych przykładów. A kurs płace to totalna porażka. Zadania bez przykładów, teoria jedno, a praktyka drugie...

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. - Warszawa

Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia.
  • Borzymowska 43 lok. 303 F
    03-565 Warszawa

Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia.