Opinie o PW Kamix Kamil Domański w Żurawica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PW Kamix Kamil Domański. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PW Kamix Kamil Domański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW Kamix Kamil Domański w Żurawica

Jacek1994

Firma pw Kamix z Żurawicy nie jest godna polecenia ponieważ zamówiony sprzęt dostarczyli szybko ale nie kompletny a pieniądze pobrali. Obiecali dosłać braki ale od października jeszcze tego nie zrobili a teraz jak dzwonię to nawet telefonów nie odbieraja

Agnieszka
@Jacek1994

A próbowałeś kontaktować się mailowo? I była jakaś odpowiedź? Od października to w sumie już bardzo dużo czasu. A braki w zamówieniu do kogo były zgłoszone? Mają jakiegoś pracownika od kontaktu z klientem czy właściciel się tym zajmuje?

Darkos

Niestety jeżeli chodzi o kontakt i jakieś potrzebne informacje na temat użytkowania i serwisowania ciągnika to nie można się z nimi skontaktować. Nie odbierają telefonów. Próbuje się umówić na pierwszy przegląd ciągnika i nic. Nie polecam tej firmy. Drugi raz kupiłbym ciągnik u innego dilera.

Jawor
@Izka

Ja się z nimi bez problemu skontaktowałem tylko otrzymałem informacje że mają komplet pracowników na stanowisku magazynier - monter. Szukam roboty bo u mnie zwolnienia. Dostałem informacje że jak coś się zwolni to się ze mną skontaktują.

Cześć. Szukam teraz pracy jako przedstawiciel handlowy, a że mam spore doświadczenie w branży to zainteresowałem się tą firmą. Niestety nie znalazłem aktualnych ofert pracy. Wie ktoś czy potrzebują teraz pracowników? Zastanawiam się też jak naliczane są wynagrodzenia przedstawicieli ( podstawa plus prowizja ?).

Kamil Nowy wpis

Witam, Brona została odebrana ,lecz kwestie transportu zawsze trzeba sztywno ustalić. Pozdrawiam

Roma Nowy wpis

Były nabory na grafika? nie widziałam żadnej oferty.. . myślałam za to, że na serwis maszyn można się kupić mimo, że na stronie piszą, że są całkiem nowe to ktoś pisał o serwisowaniu ciągnika. Jest to jeszcze możliwe? znam kogoś kto już ma doświadczenie, tylko nie wiem czy praca jest w ogóle możliwa?

Ile tu zarabia taki Grafik komputerowy? Jaka jest kasa miesięczna, pensja i jaka jest premia, prowizja? W sieci wyszukałam sobie ogłoszenie. Ale nie widziałam nic o pensji. Tu wiecie, ile można miesięcznie dostać i czy grafik płaci sam za programy do wykonywania pracy, czy firma to opłaca jako narzędzie pracy?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PW Kamix Kamil Domański? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jak często w PW Kamix Kamil Domański odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 29 listopada na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Czarna

Jak aktualnie wygląda praca jako kierowca samochodu ciężarowego?(usunięte przez administratora)

Inia

Powie ktoś, na jakiej zasadzie wyliczane są zarobki dla mechanika ciągników? Chodzi o to, czy stawka jest taka sama niezależnie od tego, ile napraw jest w miesiącu etc. W ofercie nie wyjaśnili.

Darkos

Izka
@Darkos

A ja pracy właśnie szukam jako osoba odpowiedzialna za kontakt z klientami. Widzę tu kilka świeżych opinii klientów, że kontakt utrudniony. To oni tutaj w ogóle na takie stanowisko zatrudniają? Komuś udało się kiedyś do nich dodzwonić?

Jawor
@Izka

Tomasz

Coś ostatnio ciężko trafić na ofertę pracy w tej firmie. Tylko takie sprzed paru lat. Było, że potrzebowali wtedy mechanika ciągników. Z tego, co pisali sama praca na jedną zmianę i umowę o pracę na czas nieokreślony. Taką umowę to tu i dziś można dostać od razu po przyjęciu? I czy można prosić o jakieś aktualności w sprawie pieniędzy za pracę oraz podejścia do ludzi?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w PW Kamix Kamil Domański na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?

Jacek1994

Agnieszka
@Jacek1994

Jan z okolic Hrubieszowa

Zamówione maszyny w Kamixie zostały dostarczone. Maszyny wziąłem na kredyt wszystko ok. Pierwsze z nich już pracowały nowa generacja w gospodarstwie dotarła. Serdecznie polecam.

Jan z okolic Hrubieszowa

Wypowiedziałem się jak było a dodam jeszcze że mój sąsiad pomagał przy rozładunku tych maszyn i czeka na pieniądze z agencji i u nich również na kupować.

Agata
@Jan z okolic Hrubieszowa

To tam nie zatrudniają żadnych osób, które wnoszą te towary, pomagają przy rozładunku itp.? Właściwie to mój chłopak chciał sobie dorobić i tak się rozgląda po różnych firmach. Nie szukają pracowników fizycznych bez doświadczenia?

Roman

Polecam wszystko zgodne. Zakupiony sprzęt dotarł w ustalonym czasie. Bez zastrzeżeń.

Martyna

Polecam zakupy jak zawsze wszystko ok.

Polecam kosiarka bijakowa została dostarczona szybko kurierem.

Arek099

Kosiarka bijakowa zamówiona w środe w piątek była już u mienie. Doradzili i szybko dostarczyli polecam.

Elcia z Jawornika

Maszyny zostały dostarczone pod wskazane miejsce po mojej stronie był rozładunek. Polecam firma godna polecenia.

Aa
@Elcia z Jawornika

A co pani kupiła

Elcia z Jawornika
@Aa

Kupiłam u nich kilka maszyn dmuchawę, agregat składny, bronę talerzową, opryskiwacz i siewnik.

Jaros

Serdecznie polecam zakupiona owijarka do bel i zgrabiarka dostarczona szybko i sprawnie.

Jacek1962

Zakupiłem u nich ciągniczek wraz osprzętem. Sprzęt dotarł w komplecie, W ciągniczku wybiło już 50 mtg serwis przyjechał do mnie na miejsce wykonał przegląd. Polecam firmę z Żurawicy.

klint1203

Zamówione maszyny zostały do nas dostarczone w ustalonym terminie. Maszyny dostarczył kurier wszystko dostarczone zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PW Kamix Kamil Domański - Żurawica

• Jak się pracuje w PW Kamix Kamil Domański?

Zobacz opinie na temat firmy PW Kamix Kamil Domański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PW Kamix Kamil Domański
4.7/5 Na podstawie 34 ocen.

PW Kamix Kamil Domański