Opinie o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

Marcin i Kasia

Wszystko zgodne z ogłoszeniem oraz z tym co mi przekazano przez telefon. Mi samochód spodobał się od strony technicznej, żonie od kosmetycznej, wszyscy zadowoleni :)) kupiliśmy pięknego peugeota 508sw. Polecam usługi tej firmy

Adam Kraków

Citroen C5 jakiego kupiłem, był Najlepszym zakupem używanego Auta w moim życiu. Zobaczymy jak będzie się sprawował, ale póki co stan jest nienaganny. Polecam firmę.

Bolek

Właśnie Wróciliśmy świeżo kupionym Samochodem Do Domu! Jesteśmy bard9 zadowoleni, nawet nie liczyliśmy na tak dobry egzemplarz jaki nam Się trafił. Polecamy

Kamil K

Ostatni miesiąc spędziłem na oglądaniu samochodów. Kiedy już zaczynałem tracić cierpliwość, trafiłem na Pana Bartka- z polecenia. Nie zawiodłem się. Wcześniej nie brałem peugeota 508 pod uwagę, ale jest to świetny zakup, bardzo dobre auto, jeździ się nim z przyjemnością. Dodatkowo egzemplarz , który kupiliśmy jest w stanie celującym - jestem zadowolony . Polecam firmę . K . Kruczek

Leszno
Tadek

Witam, jestem bardziej niż zadowolony. Uczciwy sprzedawca, samochód w nienagannym stanie , od razu czułem, że kupię I udało Się . Tadeusz W

Kupiliśmy z mężem peugeota 508. Trafiliśmy na firmę na podstawie opinii. Wszystko super. Sprzedawca uczciwy. Samochód w idealnym Stanie. Ocena - Bardzo dobry plus

Mikołaj Warszawa

Po samochód wybrałem się ze znajomym mechanikiem. Opłacało się jechać. Sprzedawca miły i profesjonalny a samochód w super stanie. Mechanik potwierdził bezwypadkowość i brak wad samochodu , dokumenty potwierdziły przebieg. Zakup udany!! Polecam .

Wiesław

Mam prawie 60 lat i kilka aut już kupowałem, ale ten zakup jest najlepszy ze wszystkich. Polecam usługi firmy Radiant lux. Samochód wymarzony. Pozdrawiam

Czarny

Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z zakupu. Wogole z całości jestem zadowolony. Super auto, świetny sprzedawca, czuć , ze człowiek jest bezpieczny i w dobrych rękach. Pozdrawiam / Marek

Witek

Dołączam do grupy zadowolonych klientów. Kupowałem już w życiu kilka samochodów, ale takiego profesjonlizmu jeszcze nje spotkałem. Najlepszy zakup. Citroen c5 2.0 hdi exclusive.

Lukas

Do tej pory najlepsze miejsce w jakim kiedykolwiek kupowałem samochód. Peugeot 508. Jestem bardzo zadowolony z zakupu . Lukasz W

Wszystko pięknie

Polecam samochody od Pana Bartka. Zostałem obsłużony na najwyższym poziomie a Citroen c5, którego kupiłem , spełnia moje oczekiwana. Stefan

Mariusz.

U Pana Bartka kupiłem auto z polecenia od kolegi. Dołączam swoją pozytywną opinię. Jestem zaskoczony tak i samochodem jak i obsługą. Na pewno wrócimy z żoną po nasze następne auto za dwa lata. Dziękujemy! Mariusz i Kasia

Zofia

Uczciwe podejście, bardzo fachowe. Polecam

Dynamit

Jestem bardzo zadowolony z zakupu samochodu. Citroen po sprawdzeniu w salonie okazał się bezwypadkowy, przebieg oryginalny, wszystko jak zapewniał mnie Pan Bartek przez telefon. Duży plus !! Marcin

Damian

Najlepsze miejsce, żeby kupić samochód. Polecam. Auto kupiłem w super stanie oraz świetnej cenie. Jestem fanem motoryzacji, coś tam się znam na samochodach przez to długo nie mogłem znaleźć wymarzonego 508 allure. Tu się udało. Pozdrawiam

Tomasz ze Swieradowa

Jechaliśmy 2h ale się opłaciło. Fantastyczny poziom usług , super samochody na miejscu, jechaliśmy obejrzeć dwa i były na tyle dobre, że nje wiedzieliśmy, który wybrać. Polecam ! Tomek z żoną

Jarek i Kasia

Cieszymy się, że trafiliśmy do Pana Bartka. Kupiliśmy bardzo fajnego citroena c5 w bogatej wersji i świetnym stanie. Jesteśmy zadowoleni i polecamy.

Jestem bardzo zadowolony. Jak wszyscy tutaj . Polecam

Janusz z Warszawy

Witam! Jak najbadziej polecam firmę. Samochód, bezwypadkowy, niski oryginalny przebieg, pewna historia bo Pan Bartek miał na wszystko komplet faktur z Aso. Nic dodać nic ująć. Moi znajomi również niebawem kupują auto z mojego polecenia. Janek.

Zostaw merytoryczną opinię o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski - Oława

• Jak się pracuje w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 95 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Kandydaci do pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski
  • Jana Kasprowicza 24 lok. 10