Opinie o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

DM

Witam. Świeżo zakupiony samochód - rewelacja. Cena średnia / ale jakość najwyższa. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dawid i

Jest tu jakaś możliwość pracy jako specjalista ds sprzedaży? Znam się na branży i aktualnie szukam pracy w regionie. Pytanie jakie tu są zarobki i czy są jakieś premie za sprzedaż aut? Czy tak to wszystko tutaj wygląda? Ktoś wie?

Citroen c5

W 2022 roku kupilem u Pana Bartka Citroena C5, sprowadzony z Francji, na liczniku mial wpisane 227 tys, kilometrów. Samochod do teraz jezdzi i nie narzekam na niego. Niedawno jednak sprawdzilem historie pojazdu na francuskiej stronie HistoVec i wyszlo, ze w 2020 roku przy ostatnim przegladzie technicznym (we Francji sa co 2 lata) samochod mial odczytany przebieg 237 tys. Srednia przebiegu z poprzednich lat to ponad 1600 km, co daje ze w dwa lata samochod zrobil prawie 40 tys. km i przebieg jest skrecony o okolo 50 tysiecy. Korekty licznikow nie sa powszechne we Francji, przez co wnioskuje ze dokonano tego w naszym kraju. Zanim kupimy samochod z Francji, polecam poprosic sprzedawce o francuski dowod rejestracyjny (musi go miec aby pojazd zarejestrowac w Polsce) i tam z informacji o ostatnim imieniu i nazwisku wlasciciela, numerze dowodu rejestracyjnego i tablicach rejestracyjnych, dowiecie sie jaki jest realny przebieg pojazdu.

Kierownik
@Citroen c5

Bzdura! Napisał niedawno zwolniony dyscyplinarnie pracownik czy zazdrosna konkurencja? Historia się kupy nie trzyma - wiedziałem jak sprawdzić auto, ale nie sprawdziłem, zrobiłem to rok później, ale pretensji nie mam, tylko sobie na goworku napiszę- a całośc zresztą napisana jak regułka z encyklopedii… brawo ! Zresztą - 1 opinia na prawie 400 pozytywnych, to o czymś świadczy.

Czy pracownicy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Rysiek

Jeśli ktoś złoży cv w ciemno to jest szansa, że w pierwszej kolejności odezwą się właśnie do tej osoby jeśli będzie zapotrzebowanie? Czy firma prowadzi jakąś bazę aplikacji żeby mieć potem w czym wybierać?

Kamila

Samochód tak samo fajny jak i sam sprzedawca. Miło spędzony czas i udany zakup. Polecam .

Lukasz i Paulina

Dziękujemy Panu Bartkowi za piękny samochód jaki nam sprzedał i oczywiście polecamy firmę. Oby tak dalej !!! Pozdrówka

Michał Zator

Dzień dobry. Samochód kupiony, jestem zadowolony. Przed zakupem pojechaliśmy na test do salonu peugeota. Mechanicy długo oglądali auto a na koniec polecili je do zakupu. Firma godna zaufania, sprzedawca rzetelny, uczciwy. Polecam.

Karola

Firma dała info, że nie zatrudniają pracowników; to jest działalność jednoosobowa czy po prostu na ta chwilę jest komplet? Czy może w niedługim czasie planujecie otworzyć nabór ? Mąż z zawodu mechanik szuka czegoś spokojniejszego w branży.

Razowski

Zjeździłem pół Polski za samochodem, wszędzie to samo- przez telefon złote góry , na miejscu śmietnik. W końcu trafiłem do Pana Bartka z polecenia. Na miejscu wszystkie samochody były w super stanie. Kupiłem lepszego citroena C5 niż szukałem . Bezwypadkowy, pełne wyposażenie , książki, faktury. A i kawka smaczna. Polecam firmę

Wiesław

Kupiony peugeot 508 jeździ już kilka mcy i na razie nic się złego nie dzieje. Polecam

Damian i Paulina

Dzień dobry! Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Samochód sprawdziła nam przed zakupem zwnatrzna firma. TyRekomendowali zakup. Żona też była zadowolona z tego co zobaczyła, dlatego bez wahania dokonaliśmy zakupu. Polecam.

Rubens

Uczciwy człowiek, świetne podejście do klienta, ale najważniejsze- sprzedaje najlepsze samochody, kupiłem już trzecie auto, na przestrzeni 8 lat, z każdego jestem równie zadowolony. Andrzej R

Jacek

Witam, kupiłem peugeota 508. Do wyboru miałem Kilka egzemplarzy, ostatecznie zdecydowałem się na manuala. Pan Bartek zdawał się wiedzieć o czym mówi i wszystko doradził. Jestem zadowolony z zakupu, obsługi itd. Polecam

Lili

Same komentarze od klientów kupujących auta. A ja chciałby dostać informacje jak się to pracuje. Przyjmują w ogóle ludzi z zewnątrz do sprzedaży samochodów czy tylko zajmuje się tym właściciel i ewentualnie ktoś z rodziny? Jak to działa, jeśli ktoś chciałby się tu zatrudnić? Chodzi mi o syna, już raz pracował w podobnym miejscu, to fan motoryzacji:)

Ryszard

Bałem się kupować u „handlarza” ale do Pana Bartka trafiłem z polecenia od znajomego, który kupował już w tej firmie. Jestem zaskoczony wysokim poziomem usług i mega jakością samochodu. Kupiłem citroena c5 dokładnie takiego jak chciałem. Pozdrawiam

Marcin i Kasia

Wszystko zgodne z ogłoszeniem oraz z tym co mi przekazano przez telefon. Mi samochód spodobał się od strony technicznej, żonie od kosmetycznej, wszyscy zadowoleni :)) kupiliśmy pięknego peugeota 508sw. Polecam usługi tej firmy

Adam Kraków

Citroen C5 jakiego kupiłem, był Najlepszym zakupem używanego Auta w moim życiu. Zobaczymy jak będzie się sprawował, ale póki co stan jest nienaganny. Polecam firmę.

Bolek

Właśnie Wróciliśmy świeżo kupionym Samochodem Do Domu! Jesteśmy bard9 zadowoleni, nawet nie liczyliśmy na tak dobry egzemplarz jaki nam Się trafił. Polecamy

Kamil K

Ostatni miesiąc spędziłem na oglądaniu samochodów. Kiedy już zaczynałem tracić cierpliwość, trafiłem na Pana Bartka- z polecenia. Nie zawiodłem się. Wcześniej nie brałem peugeota 508 pod uwagę, ale jest to świetny zakup, bardzo dobre auto, jeździ się nim z przyjemnością. Dodatkowo egzemplarz , który kupiliśmy jest w stanie celującym - jestem zadowolony . Polecam firmę . K . Kruczek

Zostaw merytoryczną opinię o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski - Oława

• Jak się pracuje w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 95 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Kandydaci do pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski
  • Jana Kasprowicza 24 lok. 10