Opinie o Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia w Ceków-Kolonia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia w Ceków-Kolonia

Despero Nowy wpis

Bardzo potrzebna była mi praca dodatkowa, ale to jak ten człowiek traktuje aplikanta to jakaś kpina... Człowiek czuje się podczas rozmowy jakby był upośledzony i rozmawiał z wszechwiedzącym indywiduum... Prawda jest jednak zupełnie odwrotna... Nie będę zanudzał szczegółami tej "rozmowy" o pracę, ale tak jak napisano w poprzednich komentarzach... 6 dni pracy, szczęście jak dostaniesz umowę, bo oczywiście najlepiej bez... maskara

Fff Nowy wpis

On każdemu płaci najniższą krajową a dostaniesz więcej pod stołem no bo robisz po 6 . A na dodatek płaci dwa razy miesiącu bo go nie stać żeby raz dać wypłatę jak się należy

Ble Nowy wpis
@Fff

Więcej pod stołem, śmieszne to są grosze za 6 dni w tygodniu

mily Nowy wpis

Bylem na rozmowie o prace jako kierowca, tragedia. Najpierw wlasciciel wmawial mi ze jestem za glupi zeby dostac wszystkie trasy wiec moze zaproponowac mi 3 godziny jazdy i potem 8 godzin przy krajalnicy (oczywiscie na nocki), po czym dumnie zaproponowal 4000zl bez umowy i dopowiedzial zebym nikomu nie mowil bo to potezne pieniadze xD omijac (usunięte przez administratora)

Nie polecam

Nie polecam , pracuje się tam jak w akordzie ,niskie wypłaty , brak poszanowania pracownika.

Pani
@Nie polecam

A na sklepie jak się pracuje? Wie ktoś może?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
.................

Każdy odchodzi bo wymysla że coś rozwalone i ucina wypłaty tak że nic dziwnego że nikt tam robić nie chce ... Nie polecam

Ycu

Nawet złotówki nie dał na święta (usunięte przez administratora) !!!

Babka

Omijac z daleka, zwalniaja ludzi za pierdoly, szkoda zawracac sobie głowę praca tam, sam fakt że co chwilę wrzucają ogloszenia o poszukiwaniu ludzi do pracy

Prawda
@Babka

co chwila ogłoszenia na regionalnym portalu, nie ma tygodnia bez ogłoszenia do nich, zawsze dopisek miła atmosfera...mhm....

Zostaw merytoryczną opinię o Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia - Ceków-Kolonia

• Jak się pracuje w Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia?

Wietrzyk Eugeniusz Piekarnia-Ciastkarnia
  • 41a