Opinie o Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak w Dęblin - puławy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak w Dęblin - puławy

Es Nowy wpis

Serdecznie dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu Memento Mori za organizację pogrzebu bliskiej nam osoby, za życzliwość, współpracę i cenne wskazówki. Wszystkie czynności związane z przygotowaniem uroczystości pogrzebowej zostały przeprowadzone bardzo sprawnie. Ceremonia została wysoko oceniona przez uczestników pogrzebu. Byliście nam Państwo bardzo pomocni w trudnych chwilach. Dziękujemy.

Karol232 Nowy wpis

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Hanna Nowy wpis
@Karol232

Jakie blachy? Przecież to zakład pogrzebowy, chyba pomyliłeś wątki, kolego :D

MiszaMasza560 Nowy wpis

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

drr

Nie polecam .Traktuja człowieka ,bo widza pieniądze

Barbara
@drr

Nie do końca precyzyjny jest Twój komentarz. Udało mi się jednak wychwycić to, że, według Ciebie, w Memento Mori niezbyt dobrze traktuje się pracowników. No a czy mógłbyś jeszcze podać jakieś szczegóły? Jak to ów złe traktowanie się przejawia?

drr
@Barbara

Chodziło mi o zalatwienie pogrzebu.Widza pieniadze ktore przechodzaim koło nosa ,jezeli ktos idzie do konkurencji

Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak prowadziła rekrutację na stanowisko ŻAŁOBNIK. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Xyz

Jaka jest stawka dla grabazy?

M.Sałkowska

Profesjonalna,przemiła obsługa. Dziękujemy bardzo. Małgorzata Sałkowska

Czy obecnie są jakieś wakaty? Jakie są stawki netto?

Ania awo9@wp.pl

Serdecznie dziękuję Pani Grażynie Woźniak i całemu zespołowi Memento Mori za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojego taty Piotra Wróbla. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, zrozumienie i ludzkie serce jakie od państwa w tak ciężkiej dla nas chwili otrzymaliśmy. Z czystym sumieniem polecam tą firmę.

Witam, Daleki jestem od reklamowania firm czy sugerowania komuś wyboru zwłaszcza w tak specyficznej dziedzinie, jednak Zakład Pogrzebowy Memento Mori zasługuje na moją opinie. W dość skomplikowanej sytuacji pracownicy stanęli na wysokości zadania i ceremonia odbyła się bez problemów. Pierwszy raz spotkałem się z tak rzeczową i profesjonalną pomocą również przy niezbędnej dokumentacji, mogę śmiało powiedzieć, że większość spraw załatwili sami. Jednym zdaniem: Dziekuję Memento Mori.

@Paweł

Widzę sporo opinii, że faktycznie obsługę mają bardzo fachową. A jak z cenami? Adekwatnie?

Aurelia

Profesjonalna obsługa pogrzebu.Delikatne i taktowne podejście do tematu,jakim jest śmierć bliskiej osoby sprawia,że łatwiej jest przejść przez te trudne i traumatyczne chwile.To zasługa właścicielki Zakładu Pogrzebowego Memento Mori w Puławach-pani Grażyny.Gorąco polecam usługi tej firmy.Dziękuję za wszystko.

Henry

Szkoda, że nikt z obecnych pracowników nie zamieścił opinii o pracy.

Kinga

Niskie ceny usług pogrzebowych doradztwo, serdeczność, fachowość to tylko kilka zalet Zakładu Pogrzebowego MEMENTO MORI. Polecam Kinga

Halina

Memento Mori to zakład pogrzebowy któremu w ciężkich chwilach można zaufać . Fachowa obsługa pogrzebowa doradztwo w sprawie załatwienia formalności, wygórowane koszty serdeczność i zrozumienie ze strony właścicielki zakładu i wiele innych zalet tego zakładu które nie sposób wymienić. Polecam i serdecznie dziękuję. Halina z rodziną

Halina
@Halina

* nie wygórowane

Składam serdeczne podziękowania firmie Memento Mori za profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowej mojego brata. Kremacja oraz cała ceremonia pogrzebowa z oprawą muzyczną, została pięknie zorganizowana, z szacunkiem i godnością. Wielkie zaangażowanie i pełen profesjonalizm, to cechy, które wyróżniają tą firmę na tle innych. Pani Grażyna w fachowy sposób przeprowadziła nas przez całą organizację pogrzebu. Cenne uwagi, pomocne rady, załatwienie wszystkich formalności to atuty tej firmy. Nie musieliśmy myśleć w tych trudnych chwilach o niczym. Właścicielka zna się na swojej pracy i wykonuje ją rzetelnie. Bez cienia zastanowienia mogę polecić i zachęcić do korzystania w tej trudnej chwili z profesjonalnej usługi zakładu Memento Mori. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak - Dęblin - puławy

• Jak się pracuje w Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak?

Zobacz opinie na temat firmy Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak?

Memento Mori Zakład Pogrzebowy Grażyna Woźniak
  • Zygmunta Wróblewskiego 12A lok. 16