Opinie o Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Bejster w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Bejster. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Bejster o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Bejster w Rzeszów

Db Nowy wpis

Nieprofesjonalna osoba z brakiem wiedzy

Czy w Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Bejster odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Emilia Nowy wpis

Masz jakiś powód, że nie polecasz tej firmy ??

Komentujący Nowy wpis
@Emilia

Dlaczego negatywne komentarze są zgłaszane i usuwane? Gdyby p. Bejster nie miała sobie nic do zarzucenia to taki proceder nie miałby miejsca. Liczba usuniętych komentarzy powinna dać do myślenia.

Maciej

Zero kompetencji oraz wiedzy na temat kredytów. Nie polecam

@Maciej

Potwierdzam. Również nie polecam.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Bejster? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jaśka

Czy ta pani zatrudnia?

Albert Nowacki

Szanowni Państwo! Poniższe komentarze zostały dodane niesłusznie, NICK Klient należy do mnie! Zostałem (usunięte przez administratora) przez pośrednika kredytowego o identycznym imieniu i nazwisku jednak dopiero teraz zobaczyłem że adres zupełnie nie zgadza się z wizytówką. Było to dla mnie dziwne że przedsiębiorca chce wybronić się od złego zdania. Bardzo Przepraszam P. Katarzyne, napisałem już informację do portalu o skasowanie wpisów. Pozdrawiam i szanowni państwo nie wiem jak pracuje P. Bejster. Moimi opiniami proszę się nie posiłkować.

@Albert Nowacki

Komentarze są anonimowe więc druga osoba, niecelowo, może mieć ten sam nick. Sam miałem do czynienia z usługami pani Katarzyny i wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

@Klient 2

Widzę, że moim nickiem też się już ktoś posłużył. Takie są prawa rynku i wolność wypowiedzi.

@Klient 2

SzP ja napisałem w swojej sprawie. Nie neguje Pana wypowiedzi. Pzdr

@Albert Nowacki

Moj komentarz z 10.03 oraz z dzisiaj o konsekwencjach. Czekaja na usuniecie. Pzdr

Klient

Pani Katarzyna chyba sama dodała ten komentarz

Haha
@Klient

Chyba tak !

Klient 2

Czyli taka sytuacja to nie jest jednorazowy przypadek? Żenada. Proponuję zmienić branżę pani Katarzyno.

KBejster

Szanowny Panie "Kliencie" sytuacja o której Pan pisze jest zupełnie dla mnie nie jasna. Od początku bieżącego roku nie działam w uruchomieniach kredytów, moja praca polega zupełnie na czymś innym. Informacja dotycząca mojego życia prywatnego , na pewno nie jest mieszana w moje służbowe sprawy, ponieważ potrafię oddzielić te sprawy od siebie. Podsumowując jeśli ma Pan odwagę pisać takie komentarze to dlaczego są one anonimowe?

Klient
@KBejster

Skoro to już kolejna tego typu opinia to widocznie Pani nie potrafi oddzielić życia prywatnego od pracy.

KBejster

Szanowny Panie Piotrze, moja działalność polega na wykonywaniu usług pośredniczących w uzyskaniu kontaktu z instytucją finansową a nie bezpośrednim udzielaniem informacji o produktach kredytowych.

Zaniepokojona

Czy aby napewno można udzielać pożyczki komuś kto nie jest w rozdzielności małżeńskiej nie pytając o zgodę współmałżonka ???

@Zaniepokojona

zapraszam do kontaktu, wolę bezpośrednio odnieść się do sprawy, (usunięte przez administratora)

Przedsiębiorca

Początkowo Pani Katarzyna wydawała się osobą bardzo kompetentną i godną zaufania. Niestety na dobrym wrażeniu się skończyło. Pani życie osobiste nie powinno mieć wpływu na jakość świadczonych przez Panią usług. Szczerze nie polecam. Szkoda czasu i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Bejster - Rzeszów

Pośrednictwo Finansowe Katarzyna Bejster
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Teofila Aleksandra Lenartowicza 9 lok. 8
    35-051 Rzeszów