Opinie o Tobistol Tomasz Rabiega w Ceków-Kolonia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tobistol Tomasz Rabiega. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tobistol Tomasz Rabiega o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tobistol Tomasz Rabiega w Ceków-Kolonia

Majka Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z uslugi tej firmy meble super zapakowane łatwy montaż i chociaż pomyliłam narożniki to zrobiono mi od nowa zestaw. Napewno będę polecać firmę Marzena M.

Filip Nowy wpis

Widzę ze meble są dobre jakości bo klienci zadowoleni :) a jak pracownicy?

Nikola

Fantastyczna firma z dobrej jakości meblami, cały czas się doskonalą proponując dla klientów nowe rozwiązania i wzory zestawów.

Maria Nowy wpis
@Nikola

@Nikola Świetnie, że polecasz Tobistol. Napisz jak długo firma wykonywała Ci usługę? Dzieki.

Agnieszka Nowy wpis
@Nikola

Zgadzam się, dbają o to aby klient miał wybór i był zadowolony z ceny.Polecam

Tymoteusz

Szkoda, że tylko klienci zamieszczają tu opinie a przecież to forum pracownicze!

Franciszek
@Tymoteusz

Meble i wysyłka załatwiona super!! Firma dba o klienta i jest bardzo dobra.

Tadeusz
@Tymoteusz

Moim zdaniem jeżeli klient jest zadowolony z zakupu i wykonania mebli to znaczy, że i firma jest świetna. Osobiście polecam

Sylwek
@Franciszek

Tak wielki plus za szacunek do klienta i super kontakt. To sama przyjemność robić u nich zakupy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tobistol Tomasz Rabiega spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Maro

Świetna , solidna firma, która dba o klienta. Produkty dobrej jakości i solidnie zrobione.

Dorota Godecka

Tobi Stol Pana Tomasza Rabiegi to na prawdę rzetelna firma. Można liczyć na stylowe , bardzo wytrzymałe mable oraz miłą obsługę. Polecam :)

Witold
@Dorota Godecka

Firma godna polecenia przede wszystkim ze względu na jakość wykonywanych produktów. Kupiłem u nich porządny stół LAMINAT BOSTON za całkiem dobrą cenę. Jest wytrzymały i rozkładany dzięki czemu w czasie uroczystości rodzinnych organizowanych w naszym domu jesteśmy w stanie pomieścić przy nim całą naszą rodzinkę.

Franciszek
@Witold

Również polecam firmę, ich meble są stylowe i właściwie nie do zdarcia a to ważne bo przecież takiego zakupu nie dokonuje się na rok czy na pół a na kilka najbliższych lat. Sprawdźcie bo na prawdę warto zainwestować w coś trwałego.

Felicja
@Witold

Ze swojej strony polecam zestawy jadalniane. Są ładne, wygodne i przy stole może usiąść 6 osób co przydaje się jeżeli gościmy u siebie przyjaciół czy rodzinę. Dla moich potrzeb zakupiłam zestaw jadalniany GRZEŚ i jestem bardzo z tego powodu zadowolona.

Bartosz
@Dorota Godecka

Bardzo jest dobry kontakt z firmą.

Konrad Wielicki
@Dorota Godecka

Mają bardzo fajne ceny za dobrą jakość produktów nie zawsze trzeba słono zapłacić. Duży plus dla tej firmy.

julka

niepowtarzalne, piękne i stylowe meble na lata - polecam!

Janina
@julka

Bardzo dobre o solidne meble.

Hanna

Już na pierwszy rzut oka widać, że na forum wypowiada się bardzo wielu klientów zadowolonych z produktów firmy Tobistol Tomasz Rabiega. Czy dobre zdanie konsumentów przekłada się na wydajniejsze funkcjonowanie pracowników tejże firmy? Jeśli ktoś z Was pracuje lub pracował w przeszłości w firmie Tobistol Tomasz Rabiega, to zachęcam do napisania, jak wygląda ten pracodawca pod względem oferowanych przez niego warunków. Czy można w tym miejscu liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

Joanna
@Hanna

Zawsze tak jest, że dobra praca przekałada się potem na dobra opinię klienta. Wszyscy nasi pracownicy mają normalne umowy i jesteśmy zadowoleni z takich pracowników, bo to przekłada sie potem na produkt.

Kalina

Polecam serdecznie meble tej firmy są nowoczesne i wytrzymałe.

super meble, zarówno wygląd, jakość i cena nie mają sobie równych. polecaam wszystkim i każdemu z osobna, a zwłaszcza tym, którzy chcą mieć niepowtarzalne meble.

to, co mój imiennik napisał to najprawdziwsza prawda, ich meble wytrzymają wszystko, nawet "zabawy" dzieci. Mamy wszystkie meble od nich i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy na jakości czy wyglądzie. Wszystko jest naj w najniższej cenie.

olek

bardzo, bardzo, bardzo polecam! ich meble to najwyższa jakość i wykonanie, to meble na lata, a nie na chwilę!

paweł

jedalnia to miejsce, które jest centrum całego domu, to tutaj jemy wspólne posiłki. Kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się na stół od Tobistol i muszę powiedzieć, że on wciąż wygląda jak nowy. Mimo tych wszystkich "psot" moich dzieci ;) wykonanie, wytrzymałość, wygląd, wszystko jest najlepsze. Jestem pewny, że ten stół wytrzyma wszystko i będzie świadkiem dorastania moich dzieci. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Tobistol Tomasz Rabiega - Ceków-Kolonia

Tobistol Tomasz Rabiega
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 21
    63-604 Ceków-Kolonia