Opinie o Biacolor w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biacolor. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biacolor o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biacolor w Białystok

Tak jest

Dyrektor jest człowiekiem śmiesznym małym człowieczkiem, który się wywyższa. To prawda co piszą o przerwach, nie puszczają na nie. Nie polecam, atmosfera jest tragiczna i ludzie na produkcji nie lepsi, wiecznie się wzjemnie strzelają z ucha i tworzą toksyczna atmosferę. Lubią nie przedłużać umów i wiecznie narzekają że nie ma ludzi. Nie dziwi mnie to przy tej stawce, nie warto. Na szczęście mnie już tam nie ma i zmieniłam pracę. UCIEKAJCIE!

Pracowałem tam
@Tak jest

Narzekają że nie ma ludzi ale to jest tylko i wyłącznie ich zasługa że tych ludzi nie ma, zamiast ich szanować to tylko ich poniżał, obrażał i o wszystko obwiniał. Prawda jest taka że on nie nadaje się na stanowisko szefa a mało tego już kiedyś gdzieś był kierownikiem i go wywalili

Biały

Dlaczego firma ma problem ze znalezieniem ludzi do pracy.?Jaki jest tego powód?

Była pracownica

To jest prawda że mają problem ze znalezieniem ludzi, przewinęło się tam bardzo dużo ludzi. Przychodzili i zaraz po jakimś czasie uciekali a dlatego że kombinował z lewą farbą, detale wychodziły przez to tragiczne a on kazał to puszczać, potem jak przychodziły zwroty to wyzywał Bogu ducha winnych lakierników że to jest ich wina i że źle malują. Pamiętam jak zrobił zebranie i wyzywał ich, jeden z nich odważył się powiedzieć że wcześniej mieli dobrą farbę a ta jest do niczego i to nie ich wina i za to że powiedział prawdę po paru dniach dał mu wypowiedzenie a gość tam kupę lat robil zanim przenieśli ten oddział do Zawiercia

Mary Nowy wpis

Z chłopakiem widzieliśmy, że lakiernicy są przyjmowani, a przynajmniej jakaś stara oferta wisiała na zewnętrznym portalu, na głównej stronie żadnej nie znaleźliśmy. Są jakieś przyjęcia na lakiernie czy raczej stała ekipa pracuje? chłopak prawie dwa lata ma już w zawodzie i zastanawiamy się czy jest sens by się kontaktował

Robert Hajs Nowy wpis

Dyrektor o 18 czasem przyjeżdża do firmy z dwoma 4pakami piw i idzie do swojego mieszkania po czym przed 22 przychodzi wypity na produkcję I się czepia. A jego asystentka również mu wtóruje. Nie polecam tam pracować. Moim zdaniem osoby zarządzające nie powinny mieszkać na terenie firmy.

Yhy Nowy wpis

Dyrektorkowi z Zawiercia małostkowym i mściwym człowieczkiem. Nie warto pracować tam, swoje frustrację i niepowodzenia lubi wyładowywać na innych i wymyślać (usunięte przez administratora). Mi nie chciał wypłacić należnej premii na odchodne i sam prezes kazał mi ją wypłacić. Ja mu się postawiłem i nie żałuję, obok otwiera się zakład gdzie zarobki są bardzo dobre. Polecam iść tam, a nie użerać się tu z nimi, nie mają oni kompetencji interpersonalnych nawet do zarządzania stadem (usunięte przez administratora) a co dopiero ludzmi

Biały

Dlaczego firma ma problem ze znalezieniem ludzi do pracy.?Jaki jest tego powód?

@Biały

Skąd wiesz, że występuje problem? i gdzie widzisz ogłoszenia? Kiedyś rzucały mi się w oczy na takim portalu ale teraz nic jak na razie tam nie ma. gdzie są dodawane? chyba ze o jakieś poglądowe Ci chodzi? kogo zazwyczaj teraz szukają?

@Biały

Kiepskie zarządzanie, toksyczna atmosfera wśród pracowników, słabe zarobki i nadmierna ilość obowiązków nieadekwatna do wypłaty.

@Tak jest

Ludzie miedzy sobą nie maja wpływu na atmosferę, żeby ewentualnie ja zmienić? Te obowiązki ciekawią, zwłaszcza ze nie doprecyzowałeś stanowiska, do którego nawiązujesz. Na forum dużo piszą o produkcji, a co z jakimiś innymi?

Do przodu

Podobnie jak ja . Tylko jak składem wypowiedzenie to usłyszałem "nie taka była umowa". Odpowiedziałem skora łamie się tutaj kodeks pracy to umowa nie obowiązuje .Chyba nie mogą pojąć , że jest rynek pracownika a nie pracodawcy

Była pracownica Nowy wpis

Onen maler

Jak pozycja kama sutra

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

@Tak jest

Jak długo tam pracowałeś?

@Biały

Zastanawiam się czemu o to pytasz? Co długość stażu pracy zmienia w postrzeganiu warunków? im dłużej pracujesz tym może być lepiej? Wpadają wtedy jakieś określone przywileje lub cokolwiek?

Pracowałem tam

Ola

Proszę o informację na temat pracy w Zawierciu na produkcji ?

Dziewczyna czy tez nie, ktoś pisał o jakimś alkoholu na produkcji, a co przy tym dzieje się w samym biurze oddziału? Nie wiem jeszcze jaka jest jego konkretna struktura. Z jakich działów się składa i czy ludzie rotują?

Kolor

Dziewczyna tego całego śmiesznego szefa również jak była wypita to schodziła na halę i najpierw kazała coś robić inaczej a na drugi dzień po trzezwemu była wściekła i oburzona i wypierała się że ona nie kazała tak robić. Bardzo lubili się też wyżywać na upatrzonym sobie pracowniku, kazali robić coś co nie należy do twoich obowiązków i co najważniejsze śmiali się z tej osoby i obgadywali do pozostałych pracowników i wiem to z własnego doświadczenia zresztą nie tylko na mnie to trafiło

aaa

O co chodzi z tym tematem alko? Mam na myśli to ze został tak otwarcie poruszony i już szerzej nikt się nie odnosił, już taki problem nie występuje? Nawet jeśli już to do kogo ludzie maja isc takie zajścia zgłaszać? I czy w ogóle jakieś wypadki współpracy się zdarzają? I co z ubezpieczeniem? Widziałem teraz oferty dla operatorów na Zawiercie i wole mieć czysty temat

Do przodu
@aaa

Nie idź tam. Pracowałem w tej firmie w Katowicach na rozmowie obiecywali dużo i mówili o super atmosferze. Po tygodniu okazało się inaczej dzwonię w wolne soboty nie puszczanie na przerwy oraz chamskie i bezczelne teksty od Pani Izy. Nie polecam

@aaa

Na początku jak tam pracowałem bardzo rządzili, jak byłem na drugiej zmianie i jeszcze my pracownicy nie wyszliśmy z pracy to urządzali libacje, głośna muzyka i alkohol. Potem przed końcem zmiany wychodził do nas wypity i czerwony na twarzy i się nas czepiał. Potem trochę siadł na (usunięte przez administratora)bo zaczął machlojki z lewą farbą i same zwroty przychodziły

Rybak

A co powiecie o oddziale w Wasilkowie często widzę ogłoszenie i zastanawiam się jak tam się pracuje czy warto wogóle tam pracować

Niestety ludzie zarządzający oddziałem w Zawierciu,rozwalili bardzo fajna i zorganizowaną ekipę z Katowic :( jakiś rudy kurdupel ze swoją panienka to nieodpowiedzialni ludzie którzy mają lekki problem z alkoholem i coś im się w głowach poprzewracało,firma nie przynosi zysków ,jednym słowem to jakiś istny "Titanic" nie polecam !! Ale wielkie pozdro dla ekipy z Kato ♥️

Xxxxx

Lekki problem z alkoholem to mało powiedziane, wielokrotnie jego panna schodziła wypita że aż na gębie była czerwona i opuchnięta. Rudy kurdupel w przeciwieństwie do niej miał trochę oleju we łbie bo jak był pijany to się na hali nie pojawiał

Renata

a wiecie może jakie warunki mają obecnie na produkcji? pytam, bo prawie rok temu jeden z byłych pracowników odradzał pracę w zakładzie a ciekawa jestem jak obecnie mogliby tam mieć. wiadomo ile osób obecnie tam jest i na jakiej stawce? dają coś na święta?

Byłem widziałem
@Renata

Chcesz wiedzieć jaka jest tam atmosfera i ile osób pracuje już Ci mówię. Ludzi jest garstka a atmosfera (usunięte przez administratora) Pracownice patrzą na siebie krzywo a duża zasługa w tym jest dziewczyny dyrektora która sama faworyzuje pracowników, nie spodobasz się to nie będzie się do Ciebie odzywać poprostu traktować jak powietrze a jeśli jesteś pechowa to duża szansa że uwezmą się na Ciebie i będą Cię gnębić a dyrektor nie powie Ci w prosty co ma do Ciebie tylko będzie to mówił do reszty pracowników i od nich będziesz się wszystkiego dowiadywać. Jeśli masz stalowe nerwy składaj CV

@Byłem widziałem

aha czyli atmosfera według Ciebie jest tu kiepska... A w kontekście samej specyfiki pracy jeszcze chciałabym się dowiedzieć jeśli chodzi o samą organizację pracy, narzędzia i sprzęt to jest ok? i czy kojarzysz w razie czego te stawki, które mogą przysługiwać?

Byłem widziałem
@Renata

Tam nie ma organizacji pracy, dziewczyna dyrektora wychodzi na rauszu i każe Ci robić coś czego na drugi dzień się wypiera jak wytrzeźwieje, pieniądze może i ładne ale to jest do czasu, bo przez dyrektora machloje już mają problemy finansowe więc ino patrzeć jak premie obetną. A zarobek jest ładny właśnie tylko i wyłącznie dzięki premii

@Byłem widziałem

czyli tego typu przyszłość przewidujesz? pewnie w najbliższym czasie? ciekawe w zasadzie czy się to sprawdzi, ile teraz premie wynoszą?

Bia poibt

Czy w Zawierciu na zakładzie podstawy jakie domki schadzek dla jakichś na pięterku przytul mnie przytul ciebie?

Obeznany
@Bia poibt

Czy dom schadzek to nie wiem, ale za to wiem że do nie dawna urządzali tam libacje i to w godzinach pracy, teraz się trochę uspokoiło bo nagle dyrektorek ma problemy z zamówieniami przez to że kupuje lewą farbę

@Obeznany

Tak to prawda, wiele razy laska dyrektora schodziła opuchnięta na kacu bądź pijana. Dawala polecenia co robić a na drugi dzień jak wytrzeźwiała to się wypierała że tak nie mówiła. Z resztą dyrektor bardzo lubi znajdować sobie ofiarę w śród pracowników i ja gnębić, ogólnie odradzałbym pracę w tej firmie

Robuś
@Obeznany

Ten dyrektor dwa razy już był wypieprzony z funkcji dyrektora dlatego dziwne że dostał to miano w Zawierciu, musi mieć nieźle plecy. Dziwne jest tylko to że już po pół roku funkcjonowania ma problemy finansowe chyba nieźle przekręty robi

Robię tam już parę lat i były "wzloty i upadki". Osoby zarządzające oddziałem nie nadają się na to stanowisko (i nie mówię o JJ). (usunięte przez administratora) pomysły to standard ale wysokość wypłaty dość porządną motywacją by pozostać.

Szymon
@pracownik

@pracownik - wspominasz o dobrym wynagrodzeniu oferowanym przez tego pracodawcę. To, prawdę mówiąc, jeden z najważniejszych czynników przy podejmowaniu zatrudnienia. Możesz napisać, z czego składa się wynagrodzenie w Biacolor i na co może liczyć osoba rozpoczynająca swoją przygodę z tą firmą?

@pracownik

Najgorsza firma . Jesli szukacie pracy to szkoda czasu bo po max 3 miesiącach sie wylatuje tak naprawdę bez powodu a wymagania nie adekwatne do zarobków . Szef tego zakładu to jakas pomyłka ,wyżej .... niz głowę ma’. Trzeba dobrze wchodzić w (usunięte przez administratora) i miec układy zeby byc szanowanym przez ‚gore’. Człowiek czuje sie tam jak pies a nie jak człowiek.

Julia
@były pracownik

To współczuję takiej atmosfery w pracy.. a serio nie podawali żadnego powodu przy zwalnianiu? Chyba musieli coś powiedzieć. Wspominałes też że wymagania nie adekwatne do zarobków, czyli na jaką stawkę można liczyć? Najniższa?

@Julia

Powód jest jeden. Rotacja i brak zamówień gdzie to nie jest prawda. A zarobki to kazdy ma w większości inne ogolnie zwykły pracownik ma najniższa. Ludzie którzy tam pracują po części sa spoko moze temu ze sa zwykłymi pracownikami. A Ci wyżej postawieni i góra to tragedia.... wystarczy popatrzeć na olx ze firma ciagle szuka pracowników. Jesli ktos sie chce przekonać jak tam jest pracować to zawsze lepiej sie zatrudnić i samemu zobaczyć.

Klaudia

Na jakie etaty pracujecie w firmie? Można pracować na 1/4?

Nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki najniższa krajowa plus premia która z miesiaca na miesiac coraz mniejsza. Atmosfera nie zaciekawa a wszystko to wywoluje Pani (usunięte przez administratora)

Henryk

Pewnie idealnie być nie może. Może warto rozmawiać o poprawie tego co nie do końca jest dobre?

Igor

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie pisze?

Wiktor

Czy firma potrzebuje pracowników? Jak się tu pracuje?

Nicki

Jak jest dzisiaj?

Jasiek

Warto starać się o prace w firmie?

Konrad

Czy dzieje się coś w firmie? Nawet ich adresu nie mogę znaleźć.

dobra rada
@Konrad

to słabo szukasz:) wystarczy wpisać w google nazwę firmy i już masz wszystkie potrzebne dane! powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Biacolor - Białystok

• Jak się pracuje w Biacolor?

Zobacz opinie na temat firmy Biacolor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biacolor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biacolor?

Kandydaci do pracy w Biacolor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biacolor