Opinie o Biacolor w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biacolor. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biacolor o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biacolor w Białystok

Robert M

Witam wszystkich którzy to czytają.Po 1 chce zaznaczyć ze wiem na czym polega praca w biacolor pod nadzorem kierownika i szefa szefów za jakiego się uważa pan(usunięte przez administratora) Po 2 nie mam złego zdania na temat lakierników którzy tam pracują(mimo ze nie którym bym zwrócił uwagę ze jeżeli są już technologami to niech wezmą się za robotę a nie udają ze pracują).po 3 niech kierownictwo zajmie się robota bo jeśli sprawa będzie dalej tak wyglądać ze zamówienia będą dalej opóźniane i do tego będą przychodzić z brakami ze na paletę polowa nadaje się do zwrotu to zakończy się praca dla waszej firmy , skończą się zamówienia. wiec zamiast tam zwalniać ludzi którzy pracują niech zajmą się ludźmi na dziale pakowania którzy kontrolują proces pakowania detali na wysyłkę.wcale nie dziwie się ze pracownicy biacolor skarżą się na warunki pracy,skoro tam naprawdę wchodząc do firmy czuć nieprzyjemny zapach i gołym okiem widać zapylenie lakierem. a co dzieje się już na kabinach lakierniczych to szkoda wspominać. ale ta sprawę zostawiam już dla pracowników tej firmy.chcecie warunków walczcie o nie.od tego jest inspekcja pracy i sad pracy. pozdrawiam. PS: niech biuro weźmie się za robotę bo na zamówienia i dobre zamówienia cale życie nie będziemy czekać.

JA

anonim - 2010-09-19 20:54:30 Wypowiedzi bzdurne ludziu których firma zwolniła bo nie spełniali żadnych kryterjów, nie potrafiących przyznać się do błędów , zwalający wszystko na urządzenia i ospszęt , poszliście w odstawkę po ostatnich redukcjach i wypisujecie co wam do głowy wpadnie , chcielibyscie tylko przychodzić do pracy bezmyslnie robić pozatym jezeli wam sie tak nie podoba to czemu sami nie odchodziliście z pracy tylko trzeda było redukcji i wygasnięcia umów żebyście wrócili skąd oprzyśliscie . Jest dużo firm które was przyjma HA HA HA HA !!!!!!!!!!!!!! Oczywiście chodzi o tą wypowiedz :) No właśnie jak rozumiem osoba, która chwali tak tą firmę jest na jakimś kierowniczym stanowisku... i właśnie takie osoby tam kierują innymi, porządnie się wypowiedzieć nie potrafią nawet na forum to czego żądać w pracy, jakie kierownictwo takie warunki pracy, czyli Beznadziejne. To może napiszę o co chodzi bo autor postu i tak nie załapie:) o co mi chodzi: Wypowiedzi bzdurne ludziu- ludzi bo nie spełniali żadnych kryterjów- kryteriów zwalający wszystko na urządzenia i ospszęt- osprzęt nie odchodziliście z pracy tylko trzeda- trzeba żebyście wrócili skąd oprzyśliscie- przyszliście HA HA HA :) Unikajcie tej firmy jak ognia!!!!

X

do smrodu mozna sie przyzwyczaic do zarobkow rowniez ale do atmosfery w tej firmie nie koniecznie, pracownicy tektowani sa jak (usunięte przez administratora) i to bez wzgledu na to ile szkol skonczyli , dyrektor jest super jesli potrafi wyszukac w tak licznej grupie chociazby jedna lub 2 osoby ktore za wszelka cene zrobia dla niego wszystko, donosicielstwo w ladnym tego slowa znaczeniu... mysle ze w kazdej firmie znajdzie sie ktos taki kto zamyka gebe i woli sie nie udzielac Podziwiam, jednak w takiej sytuacji jest na przegranej pozycji bo nie tanczy tak jak chcialby tego szef. Jesli masz stalowe nerwy zalezy ci na ponizaniu swojej osoby to polecam ta firme ... a i Wesolych Swiat prezentow nie bylo i nie bedzie hehe

Witam serdecznie ! Pozwolę sobie wstawic jako przykład dla innych moją krótka historię współpracy z biacolorem. To jest fragment wyciety z mojego życia, jedyne co pozostało to nauczka i wnioski. W brudzie, smrodzie i z holota (wybaczcie ale wiekszosc osob takim mianem okresle ) musialam zapieprzac tam spory kawalek czasu. Spory znaczy taki ktory prawie zrobil ze czulam sie jak totalne [usunięte przez administratora], zaprzepascilam rok studiow i wiare w normalne zycie. Jak rzucalam ta prace otoczyl mnie wianuszek ,,zyczliwego kierownictwa" gdzie zacytuje slowa jednego z nich : ,,kto ci w bialymstoku da taka prace ?! swieta masz wolne ! umowe o prace masz ! czekam tylko az tu wrocisz jak pies z podkulonym ogonem ! ". Na dzien dzisiejszy ukonczylam 2 kierunki studiow, prowadze swoja bardzo dobrze prosperujaca firme, umowy z biacoloru wyrzucilam poniewaz wstyd je gdziekolwiek bylo mi je pokazac. Nie ukrywam, ze bylo to wazne doswiadczenie, szanowalam kazda kolejno podjeta prace, budujac swoja firme i swoj zespol bardzo duzy nacisk klade na relacje panujace wsrod pracownikow i zawsze swiadomosc ze niestety sa ludzie ktorzy musza(usunięte przez administratora)w takich miejscach a nie maja wystarczajaco sily zeby postawic sie takim baranom. Wszystkim zycze wiary w siebie i we wlasne sily, powodzenia na etapie zawodowym - zdala od tego [usunięte przez administratora]!

Onen maler

Jak pozycja kama sutra

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
jaaaaaaa******

jak to czytam to czegos nie rozumiem,skoro w tej firmie jest tak zle,ze non stop narzekacie to po co tam pracujecie,zamiast siedziec i pisac głupoty to byscie poszukali odpowiedniej dla siebie pracy,tylko szczerze mowiac to watpie w to sadzac po waszych wypowiedziach to umiecie tylko narzekac,takze powodzenia zycze

anonim 1

Oj tak ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA idą a firma BIACOLOR tak jak w zeszłym roku paczki lub bony szykuje za socjalne hehehe.Czy firma BIACOLOR przygotowuje bony lub paczki ? Może w tym roku dostaniemy 50 zeta na otarcie łez. Chociaż życzenia zdrowych i wesołych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :)

jednym s?????owem nie ma co liczyc na podwyzk?????! SZLIFIERKI to maja dopiero [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] staraj????? si????? jak tylko moga ale nik nie potrafi ich docenic! Jak by mia?????y same zarabiac na siebie to moze jeszcze ale majac rodzine liczy sie kazdy grosz.Czy ktos je w ko?????cu doceni i dostana wi?????cej kasy?! Pozatym osoby majace dzieci powinny dostawac jakies paczki na swieta dla dzieci a w tej firmie nie ma NIC!

ej a weź utrzymaj 3 osobową rodzine z pensji szlifierki

anonim 1

te czytniki mogą być ale nie za te marne pieniądze za 1350. Miały być podwyżki i gdzie są panie dyrektorze ? Tylko kierownicy zarabiają a my normalni pracownicy...? Panie dyrektorze weź utrzymaj rodzinę za 1300 zł jesteś w stanie?

anonim - 2010-10-31 19:25:06ej ty sie chyba nie znasz sie na przepisach bo przepisy mówią ze nie palący ma 30 minut przerwy a palący 20 więc ten czytnik wsadz sobie (usunięte przez administratora).to jesteśw w błędzie w każdej firmie z chipami kazde oddalenie sie od stanowiska pracy powoduje odliczanie czasu nie obecności na stanowisku pracy od przerwy ustalonej przez regulamin . Pozatym pamiętaj pracodawca nie musi płacić za przerwę pracownika a pracownik ma obowiazek odpracować przerwę HAHAHA poczytaj , popatrz , pomyśl ,

ej ty sie chyba nie znasz sie na przepisach bo przepisy mówią ze nie palący ma 30 minut przerwy a palący 20 więc ten czytnik wsadz sobie w (usunięte przez administratora)

Pecia

Czy naprawdę jest aż tak źle w tej firmie,przecież tu jest fila a głowna firma znajduje się w Białymstoku ,czemu tam nie składacie zażaleń

Nieznajomy

no to po produkcji

;]

no i po premii... masz CI los!

gość

w biacolor pracuja zazwyczaj mlodzi ludzie co w zyciu nie zaznali innej ciezkiej pracy fizycznej fakt ze niekiedy jest ciezki zapach w magazynie ale nie zawsze praca jak kazda inna a co do zespolu zawsze mozna sie z kazdym dogadac z kazdym kierownikiem .Czeo od nich chcecie oni po to sa kierownikami zeby najgorsze ciegi brali na swoje plecy jak praca nie wychodzi nie zazdroszcze im . Pan dyrektor jest tez czlowiekiem i tez mu sie obrywa z gory jak cos nie wychodzi widac ze dostal siwych wlosow juz pare ale to fajny facet jest .Apropo zwolnien to mogli by powiadamiac juz chociaz ok 2 tyg wczesniej ze nie podpisza dalszej umowy bo ludzie faktycznie zostaja na lodzie a w ciagu 3 lub 4 dni pracy sie nie znajdzie nie w polsce niektorzy maja rodziny i musza je utrzymac a tak z dnia na dzien prace stracic to tragedia .Ogolnie ok praca i ludzie tylko nie kazdemu sie udaje dopasowac do ogolu .bugaj jest ok .

Teletubis

ha biacolor firma ogolnie do d...ktos sie stara pracuje jak najlepiej a co do czego to go wywala a zostana ci ktorzy [usunięte przez moderatora]a dla szefostwa,a co do weekendow to jak chcesz chodzisz a jak nie chcesz to nie nikt nie zmusza

tinkiwinki

powiem tak,75% tej pracy to myslenie,non stop trzeba sie skupiac i kombinowac żeby wyszła produkcja,bez tego nic sie tutaj niezdziała, dyrektorzy patrzą na ludzi spodbyka czy produkcja wyjdzie czy tez nie,i człowiek sie stara aż czasami za mocno ale niema z tego zupełnie nic,nigdzie niejest kolorowo,ale żeby chociaz niebyło tu takiego nacisku psychicznego na ludzi to inaczej by sie pracowało,pozdrawiam

KTOS

POPROSTU JA JAKO LAKIERNIK WSPÓŁCZUJE TYM BIEDNYM DZIEWCZYNA STOJA TYLKO 8 GODZIN I MACHAJA! A MY JAKO LAKIERNICY MAMY LUZIK!

KTOS

ogulnie na prace w firmie nie mozna narzekac! Wiadomo ze w wszedzie sa lepsze i gorsze dni! jedynie co to kierowniczka jedna jest [usunięte przez moderatora]ciagle tylko drze swoja papae o byle co na derektora nie ma co narzekac bo wkoncu jest od tego zeby sie od czasu do czasu czepiac! współczuje tylko szlifierka ktore robia za nedzne grosze POWINNY MIEC WIECEJ PŁACONE!

kubus

ta firma to syf wymagania ostre a nawet wyplat w terminie nie ma [usunięte przez moderatora]leje 2 dyrkow na wszystko maja nas w (usunięte przez administratora) robia z ludzi (usunięte przez administratora) a farby tragedia nigdy nie ma tak jak calej reszty tylko tempo tempo jakosci 0 null robia co chca ludzi traktuja gorzej od bydla[usunięte przez moderatora] dno i wodorosty patologia (usunięte przez administratora) na kolkach

Zostaw merytoryczną opinię o Biacolor - Białystok

• Jak się pracuje w Biacolor?

Zobacz opinie na temat firmy Biacolor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biacolor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biacolor?

Kandydaci do pracy w Biacolor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biacolor