Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Solid-Car Piotr Kukuła w Klepaczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Solid-Car Piotr Kukuła. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Solid-Car Piotr Kukuła o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Solid-Car Piotr Kukuła w Klepaczka

solid-car Piotr Kukuła

Witam. Sprzedaje samochody używane 10-15 letnie, więc zawsze może coś się zepsuć w czasie użytkowania ,ale ja nie jestem czarodziejem ,żeby to wiedzieć. Nikt kto kupuje u mnie samochód ,nie kupuje kota w worku. Każdy kto chce kupić samochód może sprawdzić sobie auto na serwisie, u swego mechanika, historię samochodu. Ale co z tego ,że nawet na serwisie powiedzą ,że samochód w stanie dobrym ,to i tak jak po jakimś czasie gdy coś się zacznie psuć to oczywiście wina sprzedawcy!!! Więc proponuję kupić nowy samochód w salonie!!!

Karma wraca
@P.H.U Solid-car

Jak się sprzedaje samochody z wadą ukrytą, a potem nie odbiera telefonów, albo olewa się ludzi i przez słuchawkę słyszy się, że to nie Twój problem no to co trzeba sobie wywnioskować? Zobacz ile komentarzy jest na temat tragicznych silników w autach, które sprzedajesz. Nawet na otomoto założyłeś już nowe konto bo grunt ci się pali. Jest kilka osób które się do mnie zgłosiły, ale żadne z nas nie wytoczyło Ci sprawy, bo każdy wie jak wygląda sprawa sądowa z pojazdem mechanicznym. Woleliśmy wsadzić kilka albo i kilkadziesiąt tysięcy, żeby mieć spokój. A sprawę to ty sobie możesz zgłosić i do papieża, już policja będzie szukać po stronach internetowych kto co pisze... Daj se na luz z tym kreceniem ludzi w wała i wypisywaniem sobie jednego dnia dobrych komentarzy na stronie bo to przecież każdy wie, że piszesz to ty i twoja rodzina, która pomaga ci robić innych w wała :D

solid-car Piotr Kukuła

Maciek29
@solid-car Piotr Kukuła

Nie byłaby wina sprzedawcy, gdyby te problemy nie pojawiały się zaraz po wyjechaniu z salonu!! mam nadzieję, ze sprawy sądowe zostały wytoczone!

P.H.U Solid-car

Witam proszę mi powiedzieć w jaki sposób pana , panią oszukałem . I czy kupiliście u mnie samochód? I chciałbym się dowiedzieć za co powinienem (usunięte przez administratora) Za takie oskarżenia sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich służb!!

Karma wraca Nowy wpis
@P.H.U Solid-car

Ada Nowy wpis

Zakupiłam od pana Piotra hondę jazz. Auto jest w super stanie, sprawdzone w serwisie. To co powiedział pan Piotr wszystko się potwierdziło w serwisie ASO. Bardzo polecam komis.

Kuba Olewski Nowy wpis

Kupiłem 2 lata temu samochód Audi A6 auto sprawuje się bardzo dobrze. Polecam

Marcin Maklerski Nowy wpis

Polecam samochody w tym komisie,,bardzo fajne samochody. Ja zakupiłem Peugeota Partnera ,wcześniej sprawdzonego w serwisie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Solid-Car Piotr Kukuła spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Mateusz

Polecam sprzedającego zakupilem u niego volkswagena które jest w super stanie tak jak gwarantowal Pan Piotr mam auto juz pół roku bez zadnych problemów czy innym rzeczy

Mateusz

Polecam kupno samochodu w tym komisie. Jestem zadowolony z zakupu.

Jak wygląda ścieżka kariery w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Solid-Car Piotr Kukuła? Czy trudno jest zdobyć awans?

Batman

Widać, że w osatnim czasie Piotrula próbuje ratować swój komis dobrymi opiniami z fake kont lub od znajomych. Jak można sprzedawać auta, które są po wypadku i napisać w ogłoszeniu jako bezwypadkowe? Ręka sprawiedliwości i tak cię dosięgnie :) Udawanie, że nie wiesz o co chodzi , unikanie telefonów... żałosne.

Jak jest z pakietem medycznym w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Solid-Car Piotr Kukuła? Można dołączyć rodzinę?

edgare

Mam nadzieję, że sprawiedliwość i sumienie tego człowieka dopadną. Niestety wybielanie się i udawanie, że się nie oszukiwało na nie wiele się zda.

Lechu

Witam czy ktoś może już założył sprawę panu Piotrowi? Czy może ktoś wygrał?

Antek
@Lechu

Dobre pytanie, mam nadzieję, że komuś się udało

Mati
@Antek

Również mam taką nadzieję, mi Piotrek sprzedał auto jeszcze na słupa, wsadziłem około10-15tys. Niestety takim osobom wszystko uchodzi na sucho...

Zbyszek

Polecam! Ostatnio kupiłem samochód dla syna, auto spisuje się wspaniale. Napewno wrócę! Polecam!!!!!

@Zbyszek

Wróć po słownik, a auta tam nie kupuj, bo przepłacisz albo wyladujesz na lawecie

Sebastian
@Arek

Arek. Co Ciebie interesuje ile wydam za samochód. Mam pieniążki to płace a Ciebie jak nie stać to kup sobie rower. Nie zapomnij, że kupujesz samochód z komisu a nie od właściciela, który jeździł 15 lat tym samochodem. Czy komis ma jeździć samochodem rok czasu,żeby stwierdzić jakie są usterki w samochodzie? Sprzedawca daje Ci możliwość sprawdzenia samochodu w serwisie albo u Twojego mechanika. Więc w czy problem? Chcesz wydać 15 tyś jeździć 10 lat i nie dołożyć ani grosza? Nowe samochody psują się po wyjeździe z salonu. Pozdrawiam

Dorota
@Sebastian

Brzmi sensownie to co mówisz. Uważam że ocenie tutaj powinno przede wszystkim ulegać to czy sprzedawca fachowo mówi o autach i czy przedstawia zgodnie ze swoją wiedzą w jakim są stanie zanim je kupimy. Poniżej widzę jednak opinie że ten pan niestety ukrywa jakieś wady.. Zgadzasz się z tym, też miałeś takie wrażenie?

Jola

Zgadzam się

@Jola

A Pani na jaki ciekawy model natrafiła? Można było dużo negocjować?

Mati

Zgadzam się

MATI

Czytam te opinie i się zastanawiam czy to ten sam komis. My pierwszy samochód w tym komisie kupiliśmy 10 lat temu i byliśmy zadowoleni. Wróciliśmy do tego komisu po następny samochód dla syna i zakup udany. Polecamy ten komis.

Dorota

Polecam ten komis. Kia Ceed kupiłiśmy ,po wcześniejszym sprawdzeniu w serwisie, stan bardzo dobry,auto oryginalny lakier. Ogólnie jestem zadowolona.

Jola

Kupiłam w tym komisie jestem zadowolona.

Izi

Kupiliśmy od tego pana samochód w ogłoszeniu i na papierach samochodu jest inny rocznik niż w rzeczywistości , nawet numery win są inne podane. Nawet na umowie wpisał fałszywy win wyszło dopiero przy rejestracji. To jest (usunięte przez administratora) Sprawa jest zgłoszona do odpowiednich służb.

@Izi

Nie weryfikowaliście papierów przed transakcją? To nie jest strzał w kolano tak właściwie?

Izi
@Łucja

U pana wszystko się zgadzało był wystawiony inny nr. Win takiego samego modelu dopiero przy rejestracji przyszło z Warszawy że auto jest rok starsze i win się nie zgadza. (usunięte przez administratora) i tyle

Klient II
@Izi

Miałem podobne doświadczenia Zgłaszam sprawę do sądu Nie kupujcie u tego gościa auta

@Klient II

Poważnie? A z jakim modelem?

@Klient II

Witam może pozew zbiorowy? Mam podobną sytuację auto wszystko w porządku a jeździć się nie da ciągle problemy

@Lechu

Faktycznie udało się zebrać ludzi do tego całego pozwu? Ciekawa jestem ile osób się zgłosiło

@Łucja

Właśnie może by się udało zebrać jeśli by były osoby chętne bo z tego co widać sporo osób ma problem ostatnio...

Karma wraca

Z całego serca odradzam. Lepiej omijać to miejsce szerokim łukiem, bo można mocno wtopić z kupnem samochodu. Samochody sprzedawane z dość poważnymi usterkami (za kilkanaście tysięcy) a właściciel komisu ucieka od odpowiedzialności. Nie odbiera telefonów. Nie polecam.

Szczurek

Nie polecam kupowania samochodu w tej firmie, wszystko super i ok do momentu podpisania umowy. Po trzech dniach od zakupu samochodu okazało się że dostaje się płyn chłodniczy do oleju, po wizycie u mechanika okazało się że jest pęknięty blok silnika. Omijać szerokim łukiem typa.

@Szczurek

Potwierdzam, facet kupuje auta z wadami silnika, wlewa Moto Doktora, który na jakiś czas zapycha silnika i sprzedaje jak nowe. (usunięte przez administratora)

@Szczurek

Współczuję, tacy ludzie powinni być zdjemowani z rynku

Mario_cz
@Szczurek

Zgadzam się. W trakcie oględzin sprzedawca ściemniał, że auto stoi na całorocznych oponach. Oczywiście to ściema. Były na letnich, a zimowe trzeba było sobie extra kupić

Antek
@Szczurek

Niestety Szczurku masz rację. Takie komisy co to chłop na lawecie z Niemiec szrot ściąga lepiej dla swojego bezpieczeństwa i pieniędzy omijać.

Grażyna
@Antek

To co piszecie wygląda tak, jakby ten pan bezwzględnie robił wszystko, żeby tylko sprzedać. W umowie nie ma nic o ewentualnej reklamacji?

Dario
@Szczurek

Niestety ten handlarz jest oszustem ... Ale już sprawa idzie do sądu To co zamieszcza w ogłoszeniach w 80% nie zgadza się z rzeczywistością

Sebastian

Kupiłem już trzeci samochód i jestem bardzo zadowolony. Nie rozumiem jak ludzie piszą, że samochód za dużo pali. Jak się nie umie jeździć to chyba nie wina sprzedawcy albo ,że ktoś po jakimś czasie zauważa, że silnik był przegrzany. To podczas zakupu nie dało się tego stwierdzić? Śmieszne są co niektóre opinie. Chyba konkurencja macza w tym palce.????

@Sebastian

Sprawdzić w trakcie zakupu? XD sprzedawca doskonale wie co sprzedaje! I doskonale wie, że nikt w trakcie zakupu nie wyda kasę na rozbiórkę silnika, by sprawdzić jego parametry i szczelność. Widać, że właściciel firmy się obudził i próbuje się ratować xd

Ile Ci zapłacił za ten komentarz A może to sam Kukuła pisze

Witam nie polecam kupować samochodów z tego komisu czytalam opinie były negatywne nie posluchalam i teraz z samochodem są same problemy pali jeszcze raz tyle niż powinien. Proszę wziąść sobie te wszystkie opinie pod uwagę zanim ktoś się wybierze oglądać tam samochód. Nie wiadomo co jeszcze w nim jest. Teraz czeka mnie tylko droga sądowa żeby zwrócić samochód i uzyskać zwrot kosztów za to co już tam włożyłam. O

Maślany

Czyżby problemy z silnikiem? Dużo osób się na to skarży.

Mariusz

Super sprzedawca. Każdy znajdzie coś dla siebie. Samochody jak z fabryki. Aż trudno się zdecydować.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Solid-Car Piotr Kukuła - Klepaczka

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Solid-Car Piotr Kukuła
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zachodnia 62
    42-261 Klepaczka