Opinie o Auto-Handel Fabian Sobociński w Poręba

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auto-Handel Fabian Sobociński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto-Handel Fabian Sobociński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Fabian Sobociński w Poręba

Jak się pracuje z ludźmi z Auto-Handel Fabian Sobociński?

Kupiec Nowy wpis

Odradzam pracę w tym komisie czy na częściach jest nie wyplacalny

Kupiec Nowy wpis

Odradzam kupowania samochodów u pana Fabiana Sobocińskiego ponieważ w każdym samochodzie jest cofnięty licznik . Bity z każdej strony. Mało tego ceny to z kosmosu bierze . Jest nie wyplacalny

Jakuza Nowy wpis

Z tego co mi wiadomo to komis i części to tylko jeden wielki przekręt . Samochody nie palą cofane są liczniki . Wciskają ludziom kit że rozrząd był robiony a jak się okazuje że nie ma wcale . Odradzam tam pracować . Są nie wypłacalni . A ceny to z kosmosu brane

Czy Auto-Handel Fabian Sobociński organizuje staże dla studentów?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auto-Handel Fabian Sobociński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Auto-Handel Fabian Sobociński w miejscowości Poręba? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Holder

Nie polecam tej firmy pan Fabian (usunięte przez administratora) jest nie wypłacalny mało tego cofa liczniki . Znajomy kupił samochód i cały czas tylko problemy

Klientka

Jeden wielki dramat...Proszę uważać, sprzedawca to (usunięte przez administratora) Najpierw umawia się konkretne warunki, potem okazuje się że jest inaczej. Kontakt bardzo słaby, zerowe podejście do klienta.

Miko
@Klientka

Ja zamówiłem skrzynie do opla Corsy. I wszystko ok. Kontakt,cena I jakość.

Iwona
@Miko

Ooo mega dzieki za poleconko. A ile dokładnie zapłaciłeś?

Marian
@Klientka

Nie warto interesować się oferta tego Pana

Nie kupujcie nic w tym komisie wyżej opinie negatywne niestety okazały się prawdą!!!

Bożena

w sumie to które masz teraz na myśli, bo są pozytywne i negatywne. jaki u Ciebie problem wystąpił i jak właściciel się do tego odniósł? Chyba, że ktoś inny Cię obsługiwał?

Zadowolony klient

Bardzo solidna firma. Sprzedawca służy pomocą o każdej porze. Zero problemów, jestem bardzo zadowolony z dokonanego zakupu.

Nie daj się oszukać

Samochody są przygotowane tylko do wyjazdu poza bramę potem tylko same problemy i wydatki.

Klient
@Nie daj się oszukać

Również jestem klientem, posiada Pan może numer do Sprzedawcy?

*****

Najgorsza firma handlowo usługowa auto handel

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Fabian Sobociński - Poręba

• Jak się pracuje w Auto-Handel Fabian Sobociński?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Fabian Sobociński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto-Handel Fabian Sobociński
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Armii Krajowej
    42-480 Poręba