Opinie o Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik w Przeciszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik w Przeciszów

Nick Nowy wpis

Facet nie płaci faktur za usługi .Nie polecam firmy

Jakie godziny pracy obowiązują w Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik?

Jan Nowy wpis

Jako podwykonawca wykonałem robotę we wrześniu i pażdzierniku 2023 roku, za Faktury VAT nie zapłacono do dzisiaj. Właściciel firmy nieuczciwy,obiecał zupełnie co innego. Nie odbiera telefonu. Spotkamy się w sądzie.

Szczuru Nowy wpis

Podsumując firmę Stal-Fik oceniam 9/10 żadna firma nie jest idealna ale pracuje i nie mam zamiaru zmieniać pracy szef jest uczciwy czasami nerwowy ale dla tego żeby każdy pracownik 10-tego miał co do garnka włożyć. I tyle w temacie

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko ŚLUSARZ-SPAWACZ w firmie Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Szczuru

Jak mogę jeszcze dodać który pracodawca przyjeżdża po ciebie pod dom i odwozi cie pod dom . Jeszcze ci godziny dojazdu płaci .Znajdź drugiego takiego a zwrócę ci honor .Znajomość rysunku określiłeś swój czyli zero i wykonanie też zero twoje .To ty masz umieć a nie pracodawca . Ty nigdy na oczy nie widziałeś prawdziwego rysunku technicznego.więdz zastanów się co piszesz

Anonymus

Pracowałem pewien okres i znam podejście właściciela firmy do kontrahentów ;) co do wypłat najniższą krajową a robota jak (usunięte przez administratora), wypłata nigdy nie była na czas , płacona w ratach po 2tysiace, premia całoroczna 100 zł w tym na "karpia " , darcie (usunięte przez administratora)na każdego, rano trzeźwi byli nieliczni pracownicy , znajomość montażu konstrukcji i płyt warstwowych jest na poziomie 0 , wykonanie na podobnym albo i gorzej .

Sebastian.P

co ty chłopie wypisujesz chyba ci się firmy pomyliły ... zobacz sobie chłopaczku w internecie jak wygląda wiertarka , a za oczernianie i pomawianie masz poczytaj sobie jak potrafisz [ art. 212 KK ]

Sebastian P.

Jestem pracownikiem z najdłuższym stażem pracy w firmie, pracownicy są wyszkoleni w tym co robią, każda inwestycja jest robiona dokładnie i precyzyjnie, codziennie rano pracownicy są badani alkomatem więc każdy pracownik jest trzeźwy , w pracy nie ma mowy o piciu.Jeśli chodzi o kwestie finansowe wypłaty są regularne i dość wysokie .

Szczuru

Witam Pracuję w tej firmie prawie 2 lata i nigdy nie miałem problemu . Wypłata na czas . Jak jest potrzeba to nawet szef wyciągnie z własnej kieszeni jakąś zaliczke .A na temat pracy wiadomo staramy się nauczyć każdego nowego pracownika ale to nie jest przeczkole .żeby byla wypłata musimy na nią zarobić logiczne .

Sehhi

Witam. Pracuje tu ktoś ? Jakie warunki ?

Beata

Z tego co widzę ktoś ostatnio się poskarżył, że właściciel jest niesłowny a pozostałe komentarze są dość stare, więc w sumie zastanawiam się jak aktualnie sytuacja tutaj wygląda? Czy szef jest wiarygodny? Da się normalnie pracować?

Beata

A nie no obrażać nikogo nie chciałam i nie proszę o to. Fajnie byłoby móc poznać bieżące warunki zatrudnienia. Wiesz coś o nich? Stawka by mnie interesowała i specyfika pracy pod firmą, dasz znać?

Sebastian.P

Polecam firmę .Pracuję od 1.02.2020 i jestem zadowolony ,szef jest uczciwym człowiekiem ,a firma jest godna polecenia .

Aleksandra
@Sebastian.P

Witaj Sebastian, czy nadal jesteś pracownikiem firmy i podtrzymujesz swoją opinię? Jesteś zadowolony ze wszystkich warunków pracy? Może mogłabym poznać plusy i minusy (o ile jakieś minusy są :D) zatrudnienia w firmie Stal-Fik? :)

Izydor

Czy firma praktykuje paczki świąteczne ?

Da.me

Jakość wykonania 0 .Termin wykonania 0. Kontakt 0 . opłacalność 0 .

Meeeee
@Da.me

Bo jak nie to dzwonię do szefa z skargą na was

Sandra

Czy kobiety wykonują takie same prace na hali jak mężczyźni czy lżejsze?

Nordi

Może ktoś podzieli się informacjami o pracy w firmie? Jaka atmosfera, zarobki i czy jakieś dodatki występiują?

Kfik

Firma polecenia, można na jakiś temat podyskutować ?

Damian K

Firma wyplacalna,wlasciciel daje umowe o prace,wszystko zgodnie z przepisami

spawacz

Pracuje w firmie od 5 lat jako ślusarz- spawacz. Kasa zawsze była na czas , atmosfera dobra co tu chcieć więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik - Przeciszów

• Jak się pracuje w Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik?

Tomasz Fik Firma Produkcyjno Handlowo-Usługowa Stal-Fik
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 93
    02-001 Przeciszów