Opinie o AFA-Polska Sp. z o.o. w Kraków

Producent systemu parkingowego Afapark® (Europejski System Zarządzania - afapark.com)

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AFA-Polska Sp. z o.o. w Kraków

Jak wygląda ścieżka kariery w AFA-Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czy AFA-Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Janusz

Nie ma w tej firmie umów zlecenie , Tylko umowy o pracę na czas nieokreślony Wszyscy rzetelnie płacą dla państwa jak i sama firma AFA

@Janusz

(usunięte przez administratora)tak rzetelnie to się opóźnia co miesiąc, żeby na dłużej starczyło.

Urszula
@Janusz

Co miesiąc są takie opóźnienia z wypłatami czy jak to jest ??

@Urszula

Za mojej kadencji nigdy wypłata nie przyszła na czas.

@Janusz

No dobra, ale miałeś kilka dni opóźnienia czy dużo więcej. Bo jak mały poślizg to przecież można wytrzymać:)

byly

Spóźnienia kilka dni.

Ładowarka Nowy wpis

W sumie racja, jak nie ma wypłaty na czas to po terminie mozna wysiedziec w domu aż wypłata wpłynie na konto.

Czy AFA-Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

omelette aux oeufs Nowy wpis

No, w sumie to sobie nie przypominam...

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w AFA-Polska Sp. z o.o.?

Park

Opowiada Pani bzdury z lat 90-tych . Dzisiaj każdy patrzy ile wyszarpać pieniędzy z firmy a nie czy jest sympatycznie. Sympatycznie czy Nie jak nie ma podwyżki co roku po 20% - 30% to zostawia kolegów . I jeszcze grupowo odchodzą koledzy bo jeden drugiego namawia.

Sprawiedliwy
@Park

Gdyby Pan Prezes nie będę tu wymieniał z danych personalnych zdawał sobie sprawę jak rozwija się Polski sektor It to wiedziałby, że to nie podwyżki są tak duże, a płace są za małe. Przy rosnącej inflacji oraz tego co dzieje się na rynku i zapotrzebowaniu takie stawki to norma, a nie fanaberie ludzi. Nie pozdrawiam Sprawiedliwy do końca.

@Park

Dlatego od takiej firmy należy trzymać się jak najdalej - nie polecam nikomu zatrudnienia.

Karol

Czy to jest firma krzak? O co chodzi, od pół roku wystawiają dziesiątki ogłoszeń na różne stanowiska...

on
@Karol

Bo dużo pracy tam jest zwł. elektrotechnicy, IT, AutoCAD.

Ono
@on

Panie Karolu, Pan nie słucha "on" - podstawiony wredny (usunięte przez administratora) Generalnie w firmie panuje przekonanie (PŁESESA), że są ogłoszenia non-stop i każdy pracownik w każdej chwili może być zwolniony natychmiastowo - bo ludzie biją drzwiami i oknami i szukają pracy, a firma AFA POLSKA jest tą jedyną, cudowną, wspaniałą, niezastąpioną. Coś na podobieństwo piosenki "Zamienie Ciebie na lepszy model". Zapewnia sobie przez to strach we firmie, przez co ludzie mają zasuwać do granic możliwości (łącznie z wyzyskami i personalnymi wulgaryzmami które są kierowane w stronę pracowników). Dodatkowo nie raz usłyszeć można było, że jak chlebodawca przyjeżdża to całą firma powinna go witać i czerwony dywan rozścielać - coś na wzór KOREI PÓŁNOCNEJ. Non stop jest to podkreślane że kogoś zwolni, albo że już tutaj nie pracujesz - ewentualnie nie dostajesz premii miesiąc w miesiąc. Z perspektywy czasu wybór tej firmy na miejsce pracy to była najgorsza decyzja życia.

Iza
@Ono

A czym firma z początku Cię do siebie zachęciła? Może jednak jakieś plusy pracy w AFA by się znalazły? :D Co do tych zwolnień.. To tylko jest o nich mowa czy faktycznie ludzie są zwalniani?

@Ono

bo jest hejtem a nie prawdą

@Iza

nie prawda, ludzi sami się zwalniają bo non stop szantażują firmę i chcą po 30% wiecej po kilku miesiącach.

Maciek C++

W tej firmie jak długo pracują programiści ? Co ile miesięcy, lat jest rotacja osób ?

Seba

@Karol a jak oceniacie - macie zarobki adekwatne do waszego zakresu obowiązków? ? ?

Bodzio projektant

Pije piwo i sie zastanawiam czy warto tu składać CV ? Naprawdę tak tam jest?

Pusty Dzban
@Bodzio projektant

Składaj, a co... jak będą jazdy to wstaniesz i wyjdzie - po temacie.

Jaka atmosfera jest między działami w AFA-Polska Sp. z o.o.?

Pusty Dzban

Atmosfera jest napięta jak plandeka na Żuku... jeszcze tylko Świąteczny ochrzan i można zacząć Święta.

Kabelek

Nie polecam. Generalnie merytoryczna rozmowa z osobami decyzyjnymi zwanymi MĘDRCAMI jest niemożliwa. Same wyzwiska za każdym razem jak dzwoni telefon... brak słów. Nie polecam - szkoda czasu.

Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem, Dyskryminacja, mobbing, ciągle krzyki, wprowadzanie pracowników w błąd i tak do nieskończoności . Nie warto tracić czasu i nerwów . Wystarczy przeczytać wszystkie poniższe opinii ( warto też zwrócić uwagę na oceny opinii) by zrozumieć co to za miejsce. Zero hejtu, tylko opinia z pobyty w tej firmie.

Konrad

Szefostwo poprostu wymaga dobrej i wydajnej pracy i dlatego nie podoba się to niektórym, ja polecam pracę.

Były pracowik
@Konrad

Tu nie chodzi o wymagania ale szacunek dla pracownika i respektowanie jego praw.

AFA-Polska Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Lento.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kreślarz.

NWM

Nie polecam. Nawet jak ktoś ma nóż na gardle - atmosfera i sposób traktowania i odzywania się przez Właścicela Bogusława jest co najmniej nie adekwatny. Wystarczy poczytać co dzieje się w firmie.

pytanko

Witam, jaka jest opinia o dziale IT w tej firmie?

nescafe
@pytanko

Są łebscy.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w AFA-Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

NWM

Szkoda czasu na czekanie - proszę wybrać inną firmę. Obojętne jaką.

inżynier

jakie wynagrodzenie da się wynegocjować na start ? jakie szkolenia zapewnia pracodawca ?

prof. dr inż.Mietek Cegła
@inżynier

Panie "inżynierze" niestety nie udzielę odpowiedzi ze względu na to, że rozbolała mnie głowa.

nwm

Samokształcenie się na podstawie innych wykonanych projektów w firmie - czyli odtwarzanie. Współpracownicy i tak nie wyrabiali..(usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy

Większość z tego co piszą poprzednicy to przykre a zarazem prawdziwe, jedynym działem godnym polecenia w tej firmie to dział IT, goście konkretni wiedzą co i jak robić a zarazem dbają o jakosc tego co wypuszczają na świat, a nie że jakoś to będzie. Grono godne polecenia, ale te mózgi są tak przenikliwe, że wyczaja każdego kto jest pozorantem, wiedzą z kim trzymać i jak postępowac oraz ile jesteś wart. Nie pozdrawiam :)

Potwierdzam w firmie jak pracowałem jest 8h pracy + do 1h niepłatnej przerwy oczywiście zgodnie z K.P. Należy wsiąść pod uwagę, gdzie znajduje się miejsce pracy, policzyć koszty dojazdu oraz własny czas.

Digital

Czy to prawda ze pracownicy pija melise na uspokojenie z samego rana?

Jaka jest kultura pracy w AFA-Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

nescafe

Po uważaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o AFA-Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w AFA-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AFA-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AFA-Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AFA-Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AFA-Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 63 ocen.

AFA-Polska Sp. z o.o.