Opinie o Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno w Rybnik

Wioleta Nowy wpis

Oczywiście polecam, zależało mi na szybkiej sprzedaży swojego auta, Panowie byli już po 30min o mojego telefonu. Szybkie oględziny, negocjacja i pieniądze mam już w ręce, cena dużo wyższa niż u konkurencji, jestem zadowolona z tej transakcji. Polecam.

Pomoc udzielona na poczekaniu. Szybkie zdiagnozowanie problemu. Usterka naprawiona.Szczere podejście do sprawy. Z czystym sercem polecam.

WSTYDŹ się oszuście Nowy wpis
@Marek

Wstydźcie się łyse prymitywy, (usunięte przez administratora) Sami sobie piszecie pozytywy = żal.pl Już nikt od was nie kupi tych złomów - sami je powieziecie na złomowisko... Nie oszukacie kolejnych ludzi łyse chamy...

Uważajcie na tych łysych gamoni. Nawet swoje stare oddają do (usunięte przez administratora) Jaki ojciec taki syn - prymitywni (usunięte przez administratora) gamonie, (usunięte przez administratora) Możemy się ustawić - dostaniesz zapłatę za (usunięte przez administratora) dziadu...

Waldemar

Jestem bardzo zadowolony kupilem vw Golfa IV naprawdę godny stan techniczny jak I wizualny dziękuję i pozdrawiam

@Waldemar

Nie bierzcie na poważnie opinii tego (usunięte przez administratora) Ma mnóstwo negatywnych - (usunięte przez administratora) ludzi. Zaczyna sam sobie pisać pozytywy - żałosny gostek...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kupiec

Polecam, kupiłam auto świetnie chodzi! Auto zrobione profesjonalnie, nic tylko jeździć.

Mówca Prawdy
@Kupiec

Powyższa opinia została napisana przez samego jacyno, bądź kogoś z jego rodziny. Nie ma nic wspólnego z prawdą. Jego/ich auta to Złomy. Na złomowisku jest ich miejsce...

Dominika
@Mówca Prawdy

Niby skąd możesz wiedzieć takie rzeczy, jak się nie zgadzasz to chyba wystarczy napisać czemu? Coś tam jest nie tak jednak? Proszę o info

Mówca Prawdy
@Kupiec

To (usunięte przez administratora) Ich auta, to Złomy. Po przejechaniu kilkudziesięciu km złom pada... Auto kupiłem u tych dziadów i oddałem na złom... Zawiadomilem US. Bo ma firmę, a sprzedał jako osoba prywatna 2 dni od zakupu....

OszukanyPrzezTeŚwinie
@Kupiec

(usunięte przez administratora) Unikać z kilometra te łyse pały... Te złomy nadają się na szrot - kupuje je za 1000 = w cenie złomu. Wycina katalizatory i sprzedaje po 5000, 6000. Po przejechaniu kilkudziesięciu km padają. Auta sprzedają jako osoby prywatne mając działalność = sprawę zgłaszać do skarbówki. Podrabiają podpisy: ojciec sprzedaje za syna, który rzekomo nie może...

@Kupiec

A dojechało samodzielnie na złomowisko, czy trzeba było lawetę zamawiać?? U mnie trzeba było dzwonić po lawetę i wieźć złom na złomowisko... Omijajcie szerokim łukiem tych łysych dziadów...

Daria

Niestety ale (usunięte przez administratora) na umowie bo wpisują cenę połowę niższą prawie jak wzięli. Bajerowali że auto jest super a okazało się złomem do poważnej naprawy. Na drugi dzień od razu zaczęły się problemy z autem. Wszystko na szpachli i trytytkach. Mechanik powiedział że z tych części co do wymiany były to prawie całe auto można byłoby złożyć. Złom kompletny sprzedają. Najpierw niby jako osoba prywatna, potem się okazuje że jednak na firmę, wcześniej z pytaniem czemu sprzedaje to kręcenie że najpierw niby żony auto a potem że kuzynka dała do sprzedania. Na prawdę omijać szerokim łukiem

@Daria

Pisałem wielokrotnie, że to(usunięte przez administratora) Unikać dziadów szerokim łukiem. Sprawę zgłaszaj do skarbówki. Sprzedają złomy, jako osoby prywatne mając firmy...

Czy Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno zapewnia kartę multisportu?

Minus

Odradzam zakupy od tego człowieka. Sprzedaje uszkodzone samochody a w ogłoszeniach opis piekny.(usunięte przez administratora) i cwaniak.

MówcaPrawdy

(usunięte przez administratora) Radzę omijać szerokim łukiem. Sprzedaje auta, które powinny być na szrocie. Po przejechaniu kilkudziesięciu km padają. OMIJAJCIE GO!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno - Rybnik

• Jak się pracuje w Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno?

Auto Handel Obwoźny Samochodami Stanisław Jacyno
  • Chabrowa 30A lok. 26