Opinie o Braks Restauracje Halina Sikora w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Braks Restauracje Halina Sikora. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Braks Restauracje Halina Sikora o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Braks Restauracje Halina Sikora w Mysłowice

Jakiś czas temu odradzano odbywania tu praktyk, a ja właśnie szukam miejsca, gdzie mógłbym odbyć praktyki. Czy era pomiatania ludźmi już się tu skończyła? Bo o tym głównie tu przeczytałem. Ile godzin ponad normę wymagają żeby pracować, może chociaż jest za to dobrze zapłacone?

Sara

Miałam możliwość pracy w tej firmie, byl to największy błąd jaki popełniłam. Na start dostałam 15 zł na godzinę i ten start trwał rok, po czym łaskawie wynosiła 16 zł na godzinę i jak byla mowa o 17 to pani Aneta stwierdziła, iż nie interesuje ją prawo A jak coś nie pasuje to można się zwolnić bądź pojechać do P. Kaczyńskiego. Musiałam wykonywać czynności które nie należały do moich zadań i w życiu nie usłyszałam słowa Dziękuję jak i przepraszam. Dochodząc do grafiku poprosiłam o konkretne 2 dni wolnego A i tak ich nie dostałam. Po odmowie przyjęcia na catering w dniu w którym byłam na urlopie P. Aneta pokazując następny miesiąc w grafiku byłam nie cale 2 tygodnie w pracy oferując się na pełny etat -wytłumaczeniem byla nauczka za brak dostępności w dniu wolnym. Zwalniając się usłyszałam dużo nie miłych snów na mój temat m.in. że jestem cwaniakiem ponieważ szukałam pracy żeby mieć za co utrzymać mieszkanie.

@Sara

Sara... Sara .... jest to bardzo przykre co piszesz , szkoda ze nie jest szczera za jaka się uważasz. Przyszlas z ulicy , nie potrafiłaś nic . Pokazywałyśmy ci podstawy, które są do opanowania w 2 dni. Jak wspomniałaś pracowalas rok i nie mialas stawki większej? Po roku pracy robisz kawe mrozona z kawy parzonej ? 40% dniówki spędzasz na telefonie?Catering wydajesz z błędami? Mysle ze kazdy ma stawkę adekwatna do swojej pracy . Mialas duzo dniowej narzekałaś, że jesteś zmęczona a gdy mialas malo narzekalas , zbyt mało. Wez się zastanowić dziewczyno następnym razem bo strasznie to słabe.

@kasia
@Kasia

Jestem szczera bo mam jaja powiedzieć po myślę, z ulicy to może przyszłaś Ty moja droga i nie rób z siebie nie wiadomo kogo bo jesteś zwykłym pracownikiem jak ja. A to rozumie że idąc do nowej pracy mam umieć wszystko, gratuluję idiotyczneco myślenia. Nie robiłam kasy mrożonej z parzonej i nie wymyślaj bo widzę że duma Urazila bo musisz pracować za 2 bo 2 kelnerki się zwolnily. 40% tonmoze Ty spędzasz będąc 5 godzin w pracy dokonując do mnie gdzie byłam 8 i na telefonie siedziałam jak poszłam na przerwę jak mogłam bo nieraz bylam sama. Wydawała tak jak mnie nauczyłaś bo to tu nauczyłaś więc gratuluj sobie. Za 15 zł to ja nie będę biegać jak osioł jak Ty tak lubisz to bardzo się cieszę:) . A to nie mam prawa powiedzieć będąc 13 dni pod rząd ze jestem zmęczona? Błagam Cię popatrz na siebie bo jedynie co umiesz to mówić na innych a sama (usunięte przez administratora) czyścić.

Zażenowana Nowy wpis
@Kasia

Zejdź na ziemię i zacznijcie ludzi traktować jak ludzi a nie jak narzędzia, pachołki i (usunięte przez administratora) którym każecie pracować ponad dopuszczalna prawnie ilość godzin, ilość dni bez przerwy za poniżej najniższej prawnie stawki. Gdyby odwiedziła Braksa Magda G to bylibyście pośmiewiskiem z waszym podejściem do pracowników i to co wymyślacie i oczekujecie. Typowi "prywaciarze". Jeśli ktoś szuka praktyk to wszędzie tylko nie Brax bo przeżyjecie szok, że tak można pomiatać ludźmi.

kristian Nowy wpis

Przykre ale prawdziwe.29,07.22,bylem wlokalu z zamiarem rezerwaci sali na 1.10 22.Pani ,,Manager,,ja jest wolny termin.02.08 22 po rozmowie z Pania mialem dzisiaj to j.04 08 22 dokonac formalnosci ,wplacic zaliczke.I co ,,Swinstwo,,sali nie ma,W mysl idei,,My tu zadzymy,,Pozdrawiam.

Beata Nowy wpis
@kristian

Ale z czym nie zdążą, bo nie łapię? Jakaś impreza dzień przed jest?

Ola

Dzień dobry czy braks już zawsze będzie czynny tylko do 17 ?

@Ola

Dzień dobry, dostępność usług dostosowujemy przede wszystkim do zapotrzebowania, tym bardziej z uwagi na czasy, w jakich przyszło nam funkcjonować - teraz skupiliśmy swoje siły głównie na tych godzinach, kiedy to zapotrzebowanie było największe. Co będzie w kolejnych miesiącach? Zobaczymy :) Pozdrawiam!

@Joanna

Czyli faktycznie o tyle mniej ludzi przychodzi, że po prostu nie opłaca się, żeby być dłużej? Bo jak to w takiej sytuacji odbija się na wynagrodzeniu, bo rozumiem, że mniej godzin do wyrobienia jest przez to, tak?

@Beata

Z całym szacunkiem Pani Beato, ale ten portal nie jest miejscem na takie dywagacje i dyskusje na temat strategii funkcjonowania firmy :) Jeśli jest Pani zainteresowana współpraca - zapraszamy na rozmowę. Pozdrawiam serdecznie :)

Marzena
@Joanna

A czemu w sumie nie? Przecież to jest forum dla pracowników i każdy może się swobodnie wypowiedzieć :)

Lukasz
@Ola

Moga juz go zamknac na zawsze...

@Lukasz

Czemu niby? Aż tak źle Ci się tu pracuje czy jak? :/

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Braks Restauracje Halina Sikora spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy Braks Restauracje Halina Sikora zapewnia kartę multisportu?

Joanna

W chwili obecnej ten rodzaj benefitu nie jest dostępny.

@Joanna

A z jakiego powodu? Chodzi pandemię czy brak pieniążków na benefity?

@Beata

A dlaczego tylko takie powody Pani wymieniła? W naszym przypadku akurat najistotniejsza jest kwestia zapotrzebowania na takiego rodzaj benefitu. Pozdrawiam

@Joanna

Ponieważ tylko takie przyszły mi akurat do głowy, a z reguły dużo w firmie zmian bywało właśnie z powodu pandemii i zastanawiałam się czy tutaj również jakoś negatywnie się odbiła. ;) Również serdecznie pozdrawiam!

Beata

Z tego co widzę na forum komuś podpasiła atmosferka w firmie, osoba ta stwierdziła jednoznacznie, że chce się jej być tam po prostu. ;) Ale z tego co widzę też niestety jak to zwykle bywa wywiązała się spina pomiędzy dziewczynami na forum. Często takie konflikty tutaj u nich występują czy to jedna z kilku takich akcji tylko?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Braks Restauracje Halina Sikora?

Jaaaaa

Powiem tak chce się tam być poprostu

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Braks Restauracje Halina Sikora?

Joanna

Najlepiej się skontaktować i umówić na spotkanie :) Mamy różne propozycje w zależności od możliwości i oczekiwań :) Zapraszamy!

Obserwator

Biorą kogo popadnie, później krzyczą i obrażają..

Halmund

Jubileusz naszych wspolnych 75 urodzin zyskal w BRAKSIE fantastyczną oprawę:wystroj sali, piękne nakrycia i dekoracje, a przede wszystkim wspa- niale -swieze i smaczne „żarelko” dopelnily calosci! Tort- rewelacja !!! Nie mozna nie wspomniec o obsludze kelnerskiej - milej i profesjonalnej ! Dziękujemy!!! Polecamy!!! Halina i Mundek

Joanna

Sprawa jest bardzo prosta - jak się wykonuje swoje obowiązki prawidłowo, nie obawia się reprymendy. Nie da się nie zauważyć, że w opinii pojawiła się znaczna niespójność: przepracowanie tego "sporego czasu" za rzekomo śmieszne pieniądze, bez benefitów, w złej atmosferze i ze złym wpływem na rozwój jest co najmniej śmieszne. Logicznie funkcjonujący człowiek tak długo by nie wytrzymał, tym bardziej, że w dzisiejszych czasach pracodawcy zabijają się o pracowników, więc perspektywy były zapewne ogromne. PS. czy takie same emocje towarzyszyły przy wyciąganiu ręki np. po świąteczne prezenty ze strony właścicieli? ;) Wolność słowa jest cenna, lecz trzeba z niej umieć korzystać, gdyż "słowo wróblem wyleci, a powróci wołem". Powodzenia w nowym miejscu pracy.

XYZ

Śmiech na sali, każdy potrafi wyciągać brudy do internetu, a popatrzeć w oczy i wyznać żal to już nie koniecznie. Najlepiej obgadać, wysmarować błotem to Panie potrafią. Jedna jak i druga- obie siebie warte.... Każdy z nas jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Nie podoba ci się coś - powiedz, porozmawiaj, a nie teraz po czasie... - pozostawiasz niesmak. Pani (usunięte przez administratora)- Szefowa kobieta, która ma z pracowniami niesamowite relacje. Prowadząc wesele- kobieta nie do zastapienia! Nie boi się wziąć tacy, mopa i zrobić robotę. Pokazała mi, ze stanowisko pracy to jedno a oddanie się pracy to drugie. Pani (usunięte przez administratora)dziękuje. Pan (usunięte przez administratora)- Szef. Wymagający, człowiek, który wzbudza respekt. Dlaczego ? Bo wiesz, ze wymaga i chce aby było idealnie - dlatego osiągnął sukces. Temat pieniędzy. Zawsze tyle ile miało być- było. Nigdy NIE MNIEJ przy rozliczaniu z Szefostwem. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Szybu Bonczyk i do Braksa na bankiety, imprezy urodzinowe, chrzciny itp

Jaaaaa

@pracownik Czy w tej firmie nikt nie może mieć dobrego zdania? (usunięte przez administratora) co na tej kobiecie świat się kończy może masz jakąś obsesję na jej punkcie tak coś widzę. Nie trafiłeś/ trafiłaś z imieniem w moja stronę Mam dobre zdanie i będę mieć czy się Tobie podoba czy nie. A (usunięte przez administratora)niech sobie żyje swoim życiem z insta czy bez niego (nie lubisz nie obserwujesz tyle) licho Ja wie czy to w ogóle widziała (ja przypadkiem) Moje jest gdzieś mniej więcej w połowie alfabetu Pozdrawiam serdecznie Udanego tygodnia

K.

Fajny grafik bo zawsze szli na rękę.

Maciej i aneta to ludzie chamscy, wredni i mściwi Na niczym się nie znają poniżają ludzi (usunięte przez administratora)i wyzyskuja to jest jakiś horror tam pracować cieszę się że odeszłam stamtąd (usunięte przez administratora)

Kelnerka

To prawda pani menager mogłaby się nauczyć pracy a nie tylko trzepotania doklejanym Rzęsami i lizania (usunięte przez administratora) wiadomo kumu..... Brak słów fajne miejsce fajny zespół tylko ludzi na stanowiskach kompetentnych brak.....

Na jakie benefity można liczyć w Braks Restauracje Halina Sikora?

rrr

takie jak ludzie napisali w komentarzach.......................................

Kamila

A czy firma miała postojowe ?

uwaga

Jeśli właściciel naprawdę tak ludzi zastrasza to sprawa jest gruba i nadaje się na Policje.

benefity

wejdźcie sobie na stronę sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary# gdzie możecie zobaczyć ile kasy firma dostała na koronawirusa i nie tylko. Braks dostał prawie 500 000zł od 2007. Powodzenia w pracy za grosze tam.

tak

absolutnie nie polecam tracić tam życia

Niestety nie polecam tego pracodawcy Małżeństwo które prowadzi niby rodzinny interes wysoce nie kulturalne wyzyskują ludzi i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Braks Restauracje Halina Sikora - Mysłowice

• Jak się pracuje w Braks Restauracje Halina Sikora?

Zobacz opinie na temat firmy Braks Restauracje Halina Sikora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Braks Restauracje Halina Sikora?

Braks Restauracje Halina Sikora
  • Ks. Norberta Bończyka 13