Opinie o Bartosz Bulwan w Strzelce Krajeńskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bartosz Bulwan. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartosz Bulwan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartosz Bulwan w Strzelce Krajeńskie

Robert

Uwaga na (usunięte przez administratora),zakupiłem auto 2 miesiące temu,zaplacilem gotówką,oznajmił że nie ma księgowej w tej chwili i dokumenty i fakturę wyślę pocztą-owszem wysłał ale za pobraniem o czym nie było mowy,myślę że jest to jego sposób na zarabianie-sprawe kieruje na policję i do sądu.

Aga
@Robert

Witam. Czy jak otrzymał Pan fakturę okazało się wszystko ok ? Auto nie było kradzione ani nic takiego ?

robert dacia Nowy wpis

wszystko ok, polecam!!! auto fajne, wszystkie dokumenty ok!

maciej k. Nowy wpis

wszystko jest ok, polecam auto kupione

Robson Nowy wpis

Według mnie firma warta polecania Wszytsko jest ok auto kupione

Na jakie benefity można liczyć w Bartosz Bulwan?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bartosz Bulwan spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Robert

Aga
@Robert

Jury

Auta są klepane zamaskowane musisz liczyć się z większymi uszkodzeniami niż na zdjęciach. Szkoda czasu

Jakie wartości są cenione w Bartosz Bulwan?

anka

Super Komis. Miła obsługa. Sprzedawca przemiły i bardzo dobrze poinformowany. Zakupiona 3008 okazała się mniej uszkodzona niż na początku się wydawało.

Jak długo trwa proces awansu w Bartosz Bulwan?

Krzysztof

Szkoda czasu !!! Dlaczego? Dzwonisz , jedziesz i co dostajesz kopa: cena wyższa dlaczego akcyza nie opłacona , samochód dużo gorszym stanie , ukryte uszkodzenia , elementy dokupione w kolor i zamaskowane dodatkowe uszkodzenia.

Klient

Niesłowny (usunięte przez administratora) !! Cenę w internecie podaję inną a gdy się przyjedzie na miejsce okazuje się inna (dużo wyższa ) !!! Nie polecam Radzę wszystkim uważać na ta "firmę Autolichen2.otomoto

Zostaw merytoryczną opinię o Bartosz Bulwan - Strzelce Krajeńskie

• Jak się pracuje w Bartosz Bulwan?

Zobacz opinie na temat firmy Bartosz Bulwan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartosz Bulwan?

Bartosz Bulwan
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Elizy Orzeszkowej 7b lok. 10
    66-500 Strzelce Krajeńskie