Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j. w Ozorków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j. w Ozorków

Była firma budowlana kupująca

Pań Marcin to wyjątkowo mściwa osoba która zawsze musi mieć rację a jak jej nie ma potrafi oczernić i pomówić człowieka na prawo i lewo żeby mu klientów zabrać. Ja też jego klientom nigdy nie polecę jego sklepu a wręcz za rączkę zaprowadzę do konkurencji. Jak można moim znajomym i rodzinie mnie oczerniać, bo mieliśmy wymianę zdań. Poziom (usunięte przez administratora).

ROBSON
@Była firma budowlana kupująca

Zniszczyłeś im towaru za grubą kasę po czym UCIEKŁEŚ!!! jak przedszkolak z budowy - do dzisiaj tego nie naprawiłeś !!b - musieli robić za ciebie inni Ja akurat robiłem na tej budowie wiec wiem o co poszło

Ewka Nowy wpis

Hej, jest ktoś może na bieżąco w warunkach zatrudnienia magazynierów? Nie widzę tu opinii odnośnie tego stanowiska a na stronie mają informację, że właśnie poszukują, tylko bez szczegółów. chłopak ma roczne doświadczenie, to wystarczy?

Kross 8210

Te superlatyw które ludzie piszą to czysta ściema. Marcin prosi klientów wręcz błaga żeby mu napisać coś pozytywnego. Ja kupiłem u niego materiały na dom od fundamentu po dach i za to chciałem tylko jeden wyłaz dachowy w gratisów to mnie olał. Stwierdzimy że zbankrutuje. Poszedłem też po dzwi wewnętrzne 6 skrzydeł to dostałem 10 zł rabatu na skrzydle oczywiście olałem tych ludzi . Wszystkie pozytywy to wymuszone pozytywy

BEN Nowy wpis
@Kross 8210

Ja dostałem u nich dużo gratisów przy całej budowie - jestem bardzo zadowolony

Była firma budowlana kupująca Nowy wpis

ROBSON Nowy wpis
@Była firma budowlana kupująca

Nikoś

Można dogadać się po cichu z niektórymi kierowcami na towar po niższych cenach

Zofia
@Nikoś

Piszesz to jako kierowca? Cena, ceną, mnie perspektywa klienta obecnie mniej interesuje. Opowiesz coś o aktualnych zarobkach tutaj? Jak od nowego roku się prezentują? Na jakich stawkach się jeździ?

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jacek i Anna

Dziękujemy serdecznie wlascicielowi firmy Centro Bud w Ozorkowie Panu Marcinowi Niewiarowskiemu za dotychczasową pomoc na ratowanie życia i zdrowia człowieka o wielkim wrażliwym sercu na ludzkie cierpienie. Życzymy Panu 100lat życia w zdrowiu szczęściu i miłości oraz Bożego Błogosławieństwa w rozwijaniu firmy i pokonywaniu barier codziennego życia a zatem WIELKIE SZCZESC BOŻE

Grzegorz

Witam wielki negatyw. Złożyłem wyliczenie blachodachówki i koszt Pokrycia dachowego, po tygodniu dzwonię dowiedziec się o koszt pan stwierdził przez telefon że nie ma czasu bo ma inne zajęcia polecone przez szefa. Czakam już 10 dni i nikt nie oddzwonił. Negatyw mało powiedziane totalne (usunięte przez administratora)

Włodek
@Grzegorz

Mnie wszystko liczyli na poczekaniu wolałem zostać i podczas czasu który spędzałem na czekaniu pytałem też o różne rzeczy

Cz258

Witam. Serwis GoWork nie służy do komentowania kto jaki dom pobudował lecz do opisu PRACODAWCY. Czy Panom właścicielom nie jest wstyd przed klientami za swoje sknerstwo? Żeby kasjerki musiały siedzieć w kurtkach bo szkoda włączyć ogrzewania. Dobrze, że jeszcze w czapkach nie siedzą i w pampersach. Wstyd!!!!

Gonia

@Cz258 a to jakie stanowiska mają te panie? Mówisz o jakiejś recepcji czy co?

@Gonia

Wręcz przeciwnie. Proszę przeczytać ze zrozumieniem. Pracownicy hali sprzedażowej tj. dział malarski, śruby, elektryka, BHP itd.

OlejOzo

Polecam. Szybko i Solidnie duży wybór dobre ceny! Bardzo dobra obsługa klienta!!!

Agnieszka
@OlejOzo

To fantastycznie! Właśnie potrzebnych jest tu jak najwięcej opinii na temat Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego Centro-Bud, ponieważ w sieci niema wielu informacji na jego temat. Wspomniałeś, że mają tam dobre ceny. A czy mimo aktualnej sytuacji w kraju działają tam normalnie? W normalnych godzinach?

KLIENT

Witamy. Dzięki Przedsiębiorstwu Centro-Bud my i wielu naszych znajomych w korzystnych cenach pobudowaliśmy nasze domy. Obsługa miła i zawsze pomocna. Pracownicy wydający towar jak i kierowcy dostarczający materiały to pracowici i pomocni ludzie. My jesteśmy zadowoleni i zachęcamy wszystkich do zakupów.

Maniek

Witam, rzadko wypowiadam się na forum sa jednak pewne wyjątki bo jak czyta się takie rzeczy to aż robi się przykro uważam że jeśli kogoś się krytykuje to najpierw trzeba spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie czy ja jestem w porządku wobec innych, są ludzie którym nawet ubiór Pań w biurze przeszkadza cóż to jest biuro i sama nazwa wskazuje żeby osoba pracująca na takim stanowisku była miła uśmiechnięta i ubrana przyzwoicie i takie też są tam Panie i Panowie przecież to nie jest boisko żeby musieli być ubrani w dres. Razem z żoną dzięki firmie centrobud postawiliśmy cały domek wraz z jego wykończeniem nie mówię że zawsze było wszystko na czas ale umówmy się nie jesteśmy jedynymi klientami jest nas dużo i czasem trzeba poczekać a pracownicy to też ludzie też czasem mogą zachorowac czy poprostu zwyczajnie mieć gorszy dzień! My z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, Panie zawsze uśmiechnięte miłe i pomocne a szefostwo no cóż mogę powiedzieć młodzi ludzie którzy pomogą doradza , tworzą naprawdę fajny zespół. A jeżeli chodzi o kolejki cóż są wszędzie gdziekolwiek się człowiek nie uda trzeba czekać w kolejce w aptece u lekarza (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora)ale jak już jest kolejka w markecie budowlanym to już problem, ale jak chce się otrzymać rabat to wiadomo w której kolejce stanąć. Cóż mogę dodać zawiść i zazdrość niektórych ludzi jest silniejsza, przykre że otaczamy się takimi ludźmi. Pozdrawiam cała firmę

Klient

Byłem ostatnio na zakupach, po zmianach na nowym markecie.Bardzo duży wybòr artykułòw,jest w czym wybierać.Pomocne i miłe panie kasjerki,zostałem bardzo profesjonalnie obsłużony przez uśmiechniętą panią z kasy.Polecam i będę zaglądał częściej.

Stanek

Pięknie rozwijająca się firma która zapewniła mi wszelkie potrzebne materiały z dowozem na terenie Ozorkowa w terminie ( a to bardzo ważne ) Obsługa w biurze pomocna, profesjonalna i co najważniejsze w dzisiejszych czasach uśmiechnięta. Pozdrawiam cały zespół oraz dziekuje raz jeszcze! Tak trzymać !

Cz258

(usunięte przez administratora) Kolejki przed biurem w ktorym Panie udaja modelki zamiast zajmowac sie profesjonalna obsluga interesantów. Zero powagi. Chcieliby byc na poziome castoramy czy Leroy Merlin ale poziomem swojej inteligencji i powagi sa wejskim markecikiem. Pracownicy hali sprzedazowej swoim zaangazowaniem i profesjonalizmem powinni zmienic pracę gdzie byliby docenieni za wkladany trud. Zawsze chetni do pomocy.

Witam Chciałbym złozyc Cv do Centro-budu czy cos wicej sie dowiem tutaj >>

12&

Nie polecam. Jestem bylym pracownikiem, atmosfera tragiczna, ludzie zaszczuci przez wlascicieli ktorzy gadaja jeden na drugiego. Zajmuja sie plotkami a nie widza co dzieje sie w środku.

TI

Wyjątkowo nierzetelna firma wystawiła fakturę za materiały z dowozem w ciągu 4 dni. Po upływie tygodnia 3 krotni dzwoniłem z zapytaniem co z dostawa. W końcu dostałem odpowiedz, że producent opóźnił dostawę do nich i to nie ich wina. Po bardzo utrudnionym kontakcie z właścicielem zamiast usłyszeć przepraszam za niedotrzymanie umowy, usłyszałem, że tak w budownictwie jest i czego ja chcę, oraz zdziwienie jakby to było normalne w tej firmie. Nie usłyszałem przepraszam, ani propozycji zwrotu pieniędzy natomiast wykład o prowadzeniu firmy, zabawne bo ja prowadzę firmę już prawie 35 lat. Nie polecam arogancja i brak profesjonalizmu. Tak można handlować pietruszka na bazarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j. - Ozorków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j.?

• Konstytucji 3-Go Maja 128
    95-035 Ozorków