Opinie o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ADAMS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ADAMS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

iza

@Ola ale to chyba nie przeszkadza w tym, aby osoby starsze stażem mogły zostać docenione finansowo?

J.
@iza

Staż stażem ale za zasiedzenie nie ma podwyżek ani awansów. Szef docenia te osoby które chcą się uczyć i się wyróżniają na tle innych a nie siedzą latami i myślą, ze za to dostaną coś więcej... Można mu wiele zarzucić ale jest dobrym szefem. Kiedy potrzeba wyciągnie rękę i pomoże.

Manola - były pracownik

Pracowałam tam przed przeprowadzką i byłam zadowolona. Wypłata zawsze na czas, jasne wymagania, bez żadnych niedomówień.

Karol

Praca na produkcji intensywna, bardzo stawiają na jakość, ale wynagrodzenie też adekwatnie wysokie, więc nie narzekam. Fajnie, że właściciel dba o rozwój firmy i co jakiś czas dochodzą kolejne maszyny (aktualnie ponad 11). Polecam.

Firma jak każda ma swoje plusy i minusy. Szef jest konkretny i wymagający ale jak tylko ktoś potrzebuje pomocy to zawsze wyciągnie rękę. Nie jest to firma gdzie dostaje się pieniądze za siedzenie i picie kawy, dlatego jak się jest pracowitym, nie tylko można awansować, ale co roku dostaje się podwyżki. Polecam.

Leszno
cao

Jeden powazny problem jest w tej firmie. Nie docenia sie pracownikow z dlugim stazem, ktorzy sa dobrzy w tym co robia- takze finansowo. Pracodawca nie motywuje do pracy w zaden sposob, ludzie czuja sie niedocenieni a to zle wplywa na atmosfere i jakosc pracy. Wielka szkoda bo praca nie jest zła.

Ola
@cao

A nie przyszło Ci do głowy, że firma się rozwija i potrzebują kolejnych i kolejnych osób? Z tego co wiem Adams jest już prawie dużym przedsiębiorstwem, czyli zatrudnia ponad 250 osób.

Ola

Byłam na rozmowie w firmie Adams i muszę przyznać, że bardzo mnie pozytywnie zaskoczyli! Na wstępie zaproponowali mi kawę, wszyscy w biurze uśmiechnięci, a sama rozmowa przebiegała bardzo profesjonalnie ale bez takiego uczucia stresu jak mam zazwyczaj na rozmowach. Po zatrudnieniu przeszłam szkolenie na wszystkich stanowiskach w firmie, co dało mi możliwość poznania wielu pracowników. Zaskoczyło mnie również to że większość osób które spotkałam pracuje już 15-24 lata i są zadowoleni z pracy! Bardzo polecam firmę!

Z tego co piszesz atmosfera i relacje między współpracownikami nie są zbyt dobre. Czy inne sprawy związane z zatrudnieniem takie jak wysokość wynagrodzenia są według Ciebie zadowalające?

Gosc

Ludzie nie narzekajcie.Praca jak praca, nikt za leżenie nie płaci więc pracowac trzeba jak w kazdej innej firmie. Placa calkiem niezle, organizacja pracy dobra, darmowy autobus- duży plus. Ludzie tacy jak wszędzie, niektórzy spoko, niektórzy nie. Plotki, romanse, obgadywanie tak jak wszędzie. Więc przestańcie narzekać i poprostu pracujcie bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

pracuś
@Gosc

jaki darmowy autobus? chyba że w Barczewie, bo w Mrągowie nic takiego nie ma . Organizacja pracy to żenada .Płaca to minimum , czasem jakaś premia . Na święta to jakaś imprezka na hali produkcyjnej , która połowa pracowników olała - ale nie dziwota biorąc pod uwagę traktowanie pracowników

Jaro
@pracuś

To sam zorganizuj zapłać pogadamy a Ty tylko wymogi chorobowe i kasa pajacu

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak trudno je przejść.

Aleksandra

@xD, rozumiem, że opinie o pracy, czy pracodawcy mogą być różne, jednak proszę żebyś przekazywał je w sposób merytoryczny nie obrażając nikogo. Czy możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i umowy oferowanych przez tego pracodawcę? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pacę? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jaka jest atmosfera w pracy?

Petronela.
@Aleksandra

Warunki pracy stabilne, zadko kiedy dochodzi do zwolnień. System benefitów : ubezpiecznie opłacasz sam, brak medicovera, multisporta opłacasz sam. Na święta bony do auchan o wartości mniej niz dwa zielone banknoty... Impreza firmowa raz w roku dla wszysykich pracowników.

@Petronela.

Dziękuję za odpowiedź. A co mogłabyś napisać o ewentualnej ścieżce kariery zawodowej w firmie ADAM’S? Zatrudniony pracownik ma szanse, aby z upływem czasu awansować na wyższe i lepiej płatne stanowisko? Aby tego dokonać, musi być cierpliwy i sumienny w wykonywaniu swoich obowiązków, czy raczej jest to zależne od poziomu jego wykształcenia i kwalifikacji? Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

xD
@Aleksandra

nie uważam, żebym kogoś obraziła moim wpisem. Jeśli ktoś sobie nie radzi z nerwami to moim zdaniem ma problem i nie powienien się wyżywać na innych osobach bo coś nie idzie. Natomiast drugi z Panów to chyba tylko on wie dlaczego go zrobiono brygadzistą bo on o tej pracy nie ma zielonego pojęcia, i na większość problemów na zmianie "ma wyj...ne". Uważa że co to nie on, taki typowy człowiek awansu. Dziękuje.

@xD

Czytam te bzdury i żal mi cie oceniasz osoby które pracują w firmie bardzo długo i są z nie licznych osób które mają bardzo duża wiedzę na temat co tam się robi i jak to ma wyglądać. Temat samej produkcji i obsługa maszyn. A jakąś zazdrość i zbędne komentarze na temat kogo kolwiek zostaw dla siebie lub ocen siebie sama bo na pewno nie ma szału. Moja opinia na temat firmy jest ok warunki pracy i wynagrodzenia bardzo dobre a problem to jest w naj niższym szczeblu co myśli że jest super pracownikiem. Ale z tego co wiem firma się bardzo rozwija więc jak to te osoby mówiły pracy zawsze jest pełno to powodzenia.

Omg

Tak i tu się zgodzę. Tylko do Żabki ;)

xD
@Omg

do Żabki bo to jedyny brygadzista w tym zakładzie :) te dwa pozostałe pachołki to jakiś żal jeden do leczenia drugi klaun. Szkoda że nie można zmienić zmiany bo dojazd

Petronela
@xD

Bez przesady- nie zgodzę się i uważam, że ta opinia jest krzywdząca. Starszy brygadzista to osoba, która wkłada całe swoje serce w swoją prace. Zawsze pomocny i ma niesamowita wiedzę. Jak się uczyć to tylko od mistrzów:)

Aleksandra

@Anonim, pracujesz w firmie ADAM'S, możesz nam powiedzieć coś więcej o pracy, jakie warunki zatrudnienia firma oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Twoja wypowiedź będzie bardzo pomocna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Firma ADAM’S.

Mirek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Arek

Byłem niedawno pracownikiem ADAM'S DELTA BOX. Magazyn w Baranowie kPoznania. I powiem tylko tyle i aż tyle!!! Jesli chodzi o asertywność to nie istnieje w śrud młodych pracowników bo jeśli chodzi o starszych to jak najbardziej jest i to wysoka,pewnie widzą co się dzieję z tymi "ludźmi" bo postępują jak zwierzęta,słabszych się eliminuje ja mam umiarkowany stopień niepełnosprawności i nie mogę dźwigać większych ciężarów a pracownica Nat kutra miała taką wiedzę doprowadziła do tego abym zrobił sobie krzywdę. Pośpiech i poganianie zrobił swoje!!! A jeszcze wrabianie w zagrożenie dla innych pracowników to przechodzić wszelkie normy. Mam nadzieję że przeczyta to ktoś kto ma wpływ na tych "ludzi"bo koordynator prezentuje ten sam poziom !!!!!!!!!!

@Arek

Dopuściła do tego żebyś sobie zrobił krzywdę.. serio? Żalisz się na brak asertywności, może zacznij od siebie? Sam decydujesz co i jak robisz. Na koniec odsyłam do słownika ortograficznego.

Aleksandra

@karolina, rozumiem, że zachowanie działu HR względem Ciebie jeżeli chodzi o wynik rekrutacji w której brałaś udział, Cię zawiodło. Nie mniej, dobrze by było gdybyś mogła napisać kilka słów na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, jej atmosfery i pytań jakie zostały Ci podczas niej zadane. Może jesteś w stanie udzielić jakichś wskazówek osobom, które niedługo będą uczestniczyły we własnej rekrutacji w Firmie ADAM’S.

Bartek

Konkurencja inspiruje do pisania "opinii" bez sensu?

karolina

Co prawda nie mialam okazji pracowac w tej firmie, natomiast bylam na rozmowie ws. pracy. Nawet na dwoch, bo pierwsza poszla super. Po drugiej nie dostalam zadnej odpowiedzi mimo obietnicy, ze owa otrzymam. Mysle, ze w obecnych czasach to raczej niefajne zachowanie. Nikt sie nie obrazi jesli okaze sie, ze jest lepszy kandydat,ale ze zwyklego szacunku do kogos kto aktywnie poszukuje pracy, wypadaloby poinformowac zeby bylo wiadomo na czym sie stoi.

Tonik

Szukam pracy i miałem nadzieję na jakieś wskazówki a tu cisza!

Filip

Czy możecie podpowiedzieć coś o atmosferze w pracy, zarobkach.

Konkurencja zbyt szybko pracuje, firmy się pomyliły?

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMS Sp. z o.o. - Baranowo

• Jak się pracuje w ADAMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADAMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADAMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ADAMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADAMS Sp. z o.o.