Opinie o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ADAMS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ADAMS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

ajah

co do sobót jeżeli nie idziesz to szef nie grozi zwolnieniami a jeżeli tak piszesz to albo nigdy tam nie pracowaleś albo nie chce ci się pracować. Według mnie firma bardzo dobrze prosperuje, a szef jest bardzo dobry o czym świadczą wyniki jakie uzyskuje, np. niedawno zakupił nową maszynę oprócz tej jest tylko jedna taka w Polsce. Pensje wcale nie są takie złe jak wszyscy to opisują... jeżeli się dobrze pracuje to dostaje się dobrą wypłatę LOGICZNE!! A to że czasem pensja jest niższa bo zabierają premię to tylko dlatego że coś [usunięte przez moderatora] i musisz ponieść tego konsekwencję.

capek

to jest firma nie daj sie

babole

luknow-1981 - 2010-02-20 07:59:19 firma może być,ale właściciel walnięty.Zgadzam się z tobą bracie

alleluja...

anonimek - 2012-03-31 16:16:01 anonim - 2012-02-17 22:26:22 szef ma humory ale ogólnie jak każdy szef może być, kierownik prod. czepia się szczegółów, zarobki ogólnie mogą być ale ludzie podzieleni są na kategorie l. i g.brak organizacji fałszywi ludzie jeden drugiego za plecami obgada a po tem słodko w oczy patrzą i z tobą gadają co do reszty się zgadzam ogolnie w firmie plusem jest dojazd i wyplata na czas choc wyplaty to tez jakos dziwnie podzielone sa bo jedni maja zawsze wiecej a inni zawszemniej wszystko zalezy od przydzielonej premi o l 4 lepiej zapomniec bo mozna wtedy zapomniec o premi a jak polowe zabiora to jeszcze i tak dobrze...Dowóz tzw. "WÓDKOBUSEM"

precz_prymitywom

Byłem pracownikiem tej wioskowej firmy, wiem jak tam jest i tylko taki wsiok jak ty może wychwalać w niebiosa ten kołchoz, alleluja... Naucz się ortografii precelku...

anonimus111

Ogólnie wiocha, konfidencja. Era kamienia łupanego była bardziej przyjemna do życia. Kilka lat zmarnowałem w tym wsiokowym środowisku. Nie polecam. Pensja słaba, człowiek się nie liczy.

IMAŁA

Witam rozgoryczonych. JA PRACUJE NA PRODUKCJI OD PARU LAT I JESTEM ZADOWOLONY. CI KTÓRZY IDĄ DO PRACY TO ŻEBY PRACOWAĆ A NIE GAPIC SIĘ. SZEF JEST NAJLEPSZYM Z NAJLEPSZYCH! DLACZEGO? POTRAFI ZARZĄDZAĆ TAKĄ WIELKĄ FIRMĄ BEZ RZADNYCH DŁGÓW I POTRAFI PREZENTOWAĆ FIRMĘ. WIĘC PRZESTAŃCIE PISAĆ TAKIE BZDURY. JEŚLI CZŁOWIEK CHCE PRACOWAĆ TO PRACOWAĆ BĘDZIE. I JAK TU NIE MA BYĆ BEZROBOCIA. PRACOWNIK JEST DOCENIANY ALE TRZEBA SIĘ WYKAZAĆ. NIE JEDNI MOGĄ NAM POZAZDROŚCIĆ TAKIEGO SZEFA I TAKIEJ SZEFOWEJ. PRACA NIE JEST CIĘŻKA A CO DO PORÓWNANIA DO CHIŃCZYKA TO WY JESTEŚCIE TAKIMI NIEROBAMI BO WAM SIĘ NIE CHCE ROBIĆ. JA JESTEM DUMNY Z OSIĄGNIĘĆ JAKIE FIRMA UZYSKUJE I Z TEGO ŻE TAM PRACUJE. A I NA KONIEC , JAK NIE CHCE WAM SIĘ PRACOWAĆ TO BIEGNIJCIE DO OPIEKI SPOŁECZNEJ.

anonimek

zainteresowana

dzien dobry, ponoc prowadzona jest rekrutacja potrzebuja ludzi do pracy na akord, czy to jeszcze aktualne/ czy moze juz kogos przyjeli ? Jak to wogóle wyglada idzie w miare zarobic ? a moze juz nieaktualne ? bede wdzieczna za odp;) pozdro /

kati

hej ludziska. ja równiez jestem zainteresowana praca w waszej firmie / co moglibyscie podpowiedziec o firmie. a pracuja u was ludzie z szamotuł ? powiedzcie jak mozna zarobic i czy wogóle potrzebuja do pracy. z góry dziekuje pozdrawiam

Anonim-ka

Witam, jakieś pozytywne zmiany? chciałabym wysłać CV Dajcie znać...

marjan

kiepskie zarobki brak socjalu i wyscigi na produkcji z maszynami

mariola

tylko nie do tego zakladu nie zarobisz a narobisz sie jak woł

płaca marnie a [usunięte przez moderatora] przez 8h jak chinczyk na polu ryzowym

jaa

szeregowy pracownik ma płacę na poziomie 1200 zł. dochodzą "premie" za różne rzeczy, więc można wycisnąc 1800-2000. Jak to z premiami bywa, są czesciowo zalezne od kaprysów róznych ludzi. Oczywiscie są tacy co zarabiają po kilka tysiecy,

ciekawy

a jak wyglądaja tam płace?? warto sie angazować??

byly

dziwna firma, biura w domu wlasciciela, a produkcja w dobudowanych obok halach, metody i sposoby zarzadzania wyczytane z internetu, wszystko monitorowane, poczta, internet, nawet ilosc spuszczanej wody w kiblu, maniaki procedur, których jest miliony, na wszystko jest przepis i karteczka, atmosfera pracy nieprzyjemna, po prostu fuj

minia

hej może ktoś podać więcej informacji jak wyglada tam praca i płaca w obsłudze klienta? będę wdzięczna za info:)

Andrzej.d

Ile zarabia sie w firmie ADAM'S?

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMS Sp. z o.o. - Baranowo

• Jak się pracuje w ADAMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADAMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADAMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ADAMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADAMS Sp. z o.o.