Opinie o Alpha Paper Pack Sp. z o.o. w Woźniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Alpha Paper Pack Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alpha Paper Pack Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpha Paper Pack Sp. z o.o. w Woźniki

Grazia Nowy wpis

Jak często pojawiają się wolne etaty dla magazynierów, bo nie wiem czy jest sens czekać, a jedyne co w sieci znalazłem to oferta sprzed kilka lat? Pisali wtedy o pracy zmianowej, a jak jest teraz, nocki też się robi?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Alpha Paper Pack Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Technik utrzymania ruchu, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 31 lipca.

Angelika Nowy wpis

Dzień dobry. Czy osoba niesłysząca praca i orzeczenie niepełnosprawnych. Odpowiedzi mi e-mail

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Alpha Paper Pack Sp. z o.o.?

Pan Nikt

W tej firmie nie ma wyjazdów integracyjnych. Chyba że będzie inicjatywa załogi (najczęściej pracowników produkcji) wtedy jest możliwość dofinansowania takiego wyjazdu z funduszu socjalnego. Pracodawca sam z siebie takich benefitów nie daje. Uprzedzając inne pytanie. Czy są inne benefity? Odpowiadam: na dzień dzisiejszy nie ma.

Dominika Nowy wpis
@Pan Nikt

A jaki procent takiego wyjazdu wtedy muszą pokryć pracownicy? I dlaczego pracownicy produkcji muszą być na to chętni, a inni nie są brani pod uwagę? Chyba, że źle to zrozumiałam. A premie można czasem tutaj dostać? Bo ja zaliczam to do benefitów, chyba że coś się zmieniło od kilku miesięcy.

Firma Alpha Paper Pack Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Leszno

Podobno pracując w firmie Alpha Paper Pack Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4800 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

2xl

Brutto oczywiście ????

Przemysław

Zdania, co do warunków na hali i ludzi, których można tu spotkać, podzielone. A i tak w sumie nikt jeszcze nie napisał, ile płacą gdy się zaczyna i czy można tu z czasem awansować i więcej zarabiać? 3 miesiące temu szukano kierownika produkcji. Dlaczego firma nie wybierze na to stanowisko kogoś spośród obecnej załogi, nie ma awansów wewnętrznych?

A ja miło wspominam, choć nie wszystkich i potwierdzam cześć tego co piszą osoby wyżej. planowanie produkcji.. zlecenie jest, plan jest nasion niema :)). osoby uprzywilejowane tzw .kolesiostwo czy fałszywi "koledzy" tu cię klepie po ramieniu a tam cię (usunięte przez administratora) ale jestem spokojny bo prędzej czy później polecą albo ktoś ich spotka nocą pod blokiem ;). Co do temperatury na hali latem to sie zgodzę, ciepło ale nie jakoś żeby ludzie mdleli, jest dozownik z wodą są wiatraki w czasie przerwy można wyjść na ogród czy iść zapalić (ławeczek pewnie nadal nie ma i dziewczyny siedzą pod ścianą hehe ). Jeśli trafisz na dobrą zmianę to trafisz na naprawdę fajnych ludzi i zazwyczaj to ci palący. dziewczyny w większości szczere i pomocne tylko trzeba rozmawiać. jeśli jesteś mrukiem i unikasz ludzi to nie jest praca dla ciebie, będziesz sie męczyć i zostaniesz wykluczony. jeśli trafisz na maszynę musisz uważać komu ufasz, z resztą szybko poznasz go twarzy (usunięte przez administratora)

Nastały ciężkie czasy przez pandemię. Wiele osób w innych firmach straciło pracę, a firma APP nadal się rozwija. Nie zgodzę się, że normy są zawyżone. Ludzie w innych firmach pracują na 4 brygady i jakoś dają radę z pracą w weekendy. Ludzie mało doceniają, a zbyt wiele krytykują. Na rozmowie o prace, ludzie są uprzedzani o nadgodzinach czy pracy w weekendy na ustalonych warunkach. Na halach jest gorąco, to fakt, ale w innych firmach bywa gorzej, zawsze warto informować. Są dwie przerwy - ktoś to dostrzega? W niewielu firmach zdarza się przerwa na „dymka”. Skupmy się na pracy i na sobie. Wydaje mi się, że zawsze można iść gdzieś wyżej i się dogadac, a jak coś nie gra - szukać po prostu innej pracy, choć tej jest coraz mniej na rynku pracy..

Pracodawca - Monika Kozłowska

Szanowni Państwo, Prowadzę firmę od lat dziewięćdziesiątych. Wspólnie z właścicielem spółki zależało nam i zależy na dobrej jakości pracy, na dobrze wytworzonym produkcie. W ostatnich dziesięciu latach udało nam się stworzyć jednostkę, która zatrudnia na chwilę obecną 100 osób. Biznes nasz jest ściśle związany z sezonowością i rolnictwem. Nie da się wykluczyć w pewnych okresach większej ilości pracy, a w innych okresach zwyczajnie występuje jej brak. Od półtora roku sezonowość ta się zatarła, ze względu na trwającą pandemię, która naszej branży przysporzyła więcej pracy. Dzięki temu nie musieliśmy borykać się z wieloma problemami z jakimi przyszło się mierzyć wielu firmom, których na dzień dzisiejszy nie ma już na rynku. Mogliśmy zorganizować pracę w systemie trzech zmian, pięć dni w tygodniu z koniecznością pracy dla niektórych osób w szóstym dniu, za który udzielany jest inny dzień wolny w okresie rozliczeniowym. Całość rozliczeń kadrowo-płacowych jest zgodna z przepisami Kodeksu Pracy. Występujące nadgodziny obarczone są limitem kodeksowym i występują najczęściej w okresach urlopowych, gdzie maszyna musi pracować w trybie ciągłym i należy zabezpieczyć jej obsługę przez 24h. Każda nadgodzina jest zapłacona zgodnie z obowiązującymi dodatkami. Przysługują również inne benefity. Zatrudniane u nas osoby są w pełni poinformowane o charakterze pracy, warunkach pracy i płacy, każdy sam decyduje o podjęciu u nas zatrudnienia. Nie zatrudniamy na siłę i nie przywiązujemy pracowników łańcuchami do stanowisk pracy. Jest mi ogromnie przykro czytając poniższe komentarze. Jak łatwo jest hejtować innych w sieci, a jak trudno porozmawiać twarzą w twarz. Nie rozumiem i nie chcę zrozumieć:( Uważam poniższe negatywne komentarze za niewiarygodne i niezgodne z rzeczywistością. Mają charakter pomówień. Hejterzy nie jesteście anonimowi w sieci! Jest to pierwszy i ostatni mój wpis na niniejszym portalu. Pracowniku-hejterze! - polecam skupić się na prawy własnej, a nie na ocenie wszystkich innych, a nie siebie samego. Nie chcesz pracować nie musisz! Dziękuję jednocześnie wszystkim tym pracownikom, którzy współtworzą naszą firmę, którzy są współtwórcami naszej dobrej pracy i sukcesu. Z poważaniem Monika Kozłowska

Dziś podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi firmy Alpha paper pack .Jeżeli macie rodzinę ,obowiązki inne niż praca to odrazu dajcie sobie spokój. Wymuszanie nadgodzin jest na początku dziennym, czasami cały miesiąc po 12 godzin nikogo nie interesuje fakt że ludzie posiadają małe dzieci i rodziny . Dział produkcji jest obwiniamy za całe zło firmy .Osoba odpowiedzialna za planowanie produkcji to czysta pomyłka ,oprócz podlizywania się przełożonym przez (usunięte przez administratora) ,sam nie wykonuje poprawnie swoich obowiązków ( błędy w zleceniach,brak naklejek lub ich brak ) swoje śmieci zamiata pod dywan czyjeś oczywiście musi upublicznić .Niestety nic mu nie grozi ponieważ podejmuje decyzję dotyczące przedłużenia umów i ludzie obawiaja się powiedzieć na niego złe slowo.Krotko mówiąc zachowuje się jak kierownik bez kultury,a osoba na produkcji nawet nie potrafi powiedzieć DZIEN DOBRY. Normy są wysoko zawyżone ,a pracownicy nie rowno traktowani . Panuje tak zła atmosfera i fałsz

W firmie pracuje prawie 100 osób a sama firma na rynku istnieje już przeszło 20 lat. Wg. mnie powyższe opinie są wysoce krzywdzące, zresztą gdyby było aż tak źle jak to przedstawiają poprzednie komentarze ich ilość była by zdecydowanie większa.. Szefowa zawsze ma czas dla pracowników, którzy mogą przyjść w każdej chwili z każda sprawą. Co do ilości pracy to rozumiem, że osoby zatrudnione na sezon wolą być po prostu zwolnione pod koniec roku kiedy zwykle praca się kończyła? W tym momencie jest bardzo dużo pracy jednak szczerze, każdy na rozmowie o pracę był poinformowany, że nadgodziny będą na pewno i może być ich dużo z racji specyfiki tej branży. Co do winy to może warto było by podać konkretne przykłady bo z tego co kojarzę nie przypominam sobie aby ktoś poniósł konsekwencję ze cokolwiek innego niż ewidentne błędy. Oczywiście pomijane są takie aspekty jak premie na święta, "wczasy pod gruszą", paczki dla dzieci na dzień dziecka i inne benefity, które nie są już tak oczywiste w innych miejscach. Co do temperatury to niestety jest dość ciepło, ale czego oczekiwać jeśli na dworze temperatury oscylują w okolicach 30 stopni!!! jednak w tej kwestii też trzeba być sprawiedliwym, przy każdym stanowisku jest wiatrak i jeśli ktoś odczuwa taką potrzebę może iść napić się wody pomijając fakt, że w zeszłym roku testowano nawet klimatyzatory przemysłowe, które niestety nie się nie sprawdziły. Za to zimą jest na tyle ciepło, że ludzie chodzą, w krótkich spodenkach.

@Anonim

Jaki jest sens wystawiania oceny firmie przez samą firmę? Zapewne pieką uszy, że ludzie wbrew temu, czego byście chcieli, mają swoje zdanie i je wygłaszają?

Karol Krawczyk

Każdemu kto ma zamiar zatrudnić się w tym zakładzie polecam się nad tym poważnie zastanowić. Często stosowany jest w tej firmie sposób rekrutacji, szczególnie w części biurowej, który nazwać można kolesiostwem niezależnie od kwalifikacji. Głównie w tej firmie kuleją dwa aspekty - planowanie produkcji (nabrać jak najwięcej pracy, nawet ponad możliwości, kosztem "wiecznych" nadgodzin i dodatkowych dni dla "produkcji") oraz atmosfera wśród pracowników (podział na grupy i wieczne między grupami kłótnie i wojny). Za popełnione błędy nigdy nie ma nikogo, kto byłby za to odpowiedzialny (np. Przy planowaniu) i wina zawsze spada na pracowników produkcyjnych. Aspekt czysto życiowy jakim jest godziwa płaca oraz motywacja pracownika (o systemie motywacji pracowniczej jako czymś istniejącym w tej firmie powiedzieć nie można) wręcz woła o pomstę. Jednak nie można pominąć też plusów, szczególnie latem, gdy na dworze pogoda dopisuje, na chali produkcyjnej jest ich bardzo wiele (szkoda, że tylko i wyłącznie na termometrze). Osobiście nie polecam chyba, że ktoś szuka pracy w cyrku - wtedy się tam odnajdzie.

Łukas 123

Nie polecam tej firmy ,płacą mało większość pracowników zatrudniają sezonowo .Firmą rządzi (usunięte przez administratora) ludzi nie szanuje ,prowadzi propagandę w którą wierzą szczególnie nowi pracownicy . W tej firmie stali pracownicy źle wywiązują się z obowiązków .Co godzinę robią sobie przerwę na kawę , to jest nie dopuszczalne .Pracownicy sezonowi traktowani są po prostu źle . Jak w każdej firmie są donosiciele(usunięte przez administratora) .{ Nie ładnie tak panowie gdzie tu godność }. (usunięte przez administratora)Tej firmy proszę państwa nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Alpha Paper Pack Sp. z o.o. - Woźniki

• Jak się pracuje w Alpha Paper Pack Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpha Paper Pack Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpha Paper Pack Sp. z o.o.?

Alpha Paper Pack Sp. z o.o.
  • 1D
    62-260 Woźniki
  • NIP: 7842302099 REGON: 300056020 KRS: 0000238422

Alpha Paper Pack Sp. z o.o.