Opinie o Fundacja Humanum B Est w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundacja Humanum B Est. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Humanum B Est o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Humanum B Est w Szczecin

Opinia klienta

W dniu dzisiejszym dzwonilem do fundacji humanum est jested ich klientem od 2017r prosilem o informacje co do mojej sprawy ktora sie zajmuja i uslyszalem odpowiedz ze nic nie moga zrobic kiedy prosilem o jakakolwiek odpowiedz cozy fundacja jest w stance zajac jakiekolwiek stanowisko w mojej sprawled ktora znajduje sie u rzecznika praw obywatelskich chocby wykonanie jakiegokolwiek telefonu uslyszalem odpowiedz cozy wplacilem chocby jedna zlotowke na rzecz fundacji mnostwo wyrzutow pod moim adresem poczulem sie jak pasozyt ktory chce wykorzystac fundacji dla swojego jeśli ktos czyta ten wpis to przestrzegam zeby dowiedziec sie jak najwiecej o fundacji zebyscie unikneli niepotrzebnych nerwow w przyszlosci chce mocno podkreslic ze wszystkimi moimi sprawami ktorymi zajmowala sie mecenas fundacji nie byly za darmo owszem czesc pokrywala fundacja a reszte Sam placilem raz 2000zl innym razem 1200zl jeszcze innym 500zl a najlepsze jest to ze sprawe ktora wezmie fundacja a osoba ktora jest przez te fundacje reprezentowana wygra batalie w sadzie I zostanie jej przyznane odszkodowanie to fundacja zabiera 30% od wysokosci odszkodowania I ostatnia prosba do pani ktora ze mna rozmawiala prosze miec na uwadze to ze niektore osoby dzwoniace do Was widza w Was ostatnia deske ratunku dla siebie czesto ich zycie leglo w gruzach I bardzo licza na Wasze wsparcie jest mi bardzo przykro ze kiedy sa zadawane pytania to Wy sie perfidnie rozlaczacie a pozniej przysylacie esmsy zwrotne ze macie rzekoma awarie sieci wstydzili byscie sie tak dziala fundacja humanum est zero empatii Czy warto jest im powierzyc jakakolwiek sprawe watpie

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Humanum B Est - Szczecin

Fundacja Humanum B Est