Opinie o Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski w Tykocin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski w Tykocin

Raf36al

Firma sympatyczna i kierowcy mili sam właśnie wożę ludzi u Piotra mocarskiego pozdrawiam kierowca i polecam przejazdy z pl do angli i spowrotem z domu pod dom

Stala klientka

Jezdzilam z piotrkiem I sa swietni

Zosia Nowy wpis

Nie polecam, przesyłki poniszczone i rzeczy po kradzion

Ktos Nowy wpis
@Zosia

Co pani wypisuje ? Nigdy tak nie było w firmie nie biorą zaliczek i nie kradną paczek

Zawiedziony klient Nowy wpis

Nie polecam przejazdow ani podawania paczek z firma Mocarski Wlasciciel oraz kierowcy chamscy ,odezwac sie to Strach. Paczki pootwierane ,(usunięte przez administratora)rzeczy . A z przejazdem to katastrofa 40 godz jazdy . Kierowcy jezdza jak szaleni ,nie wspominajac o wypadku ktory mial miejsce pare lat temu z Mocarskim w ktorym jedna kobieta podobno ucierpiala a wielmozny pan wlasciciel brzydko mowiac olal to. Trzeba uwazac na ta firme.

Raf36al

@Raf36al

Zgadzam sie ,jestem klientka Piotrka od 4 lat I nigdy nie zawiodl a podroz jest swietna

Stala klientka

Jezdzilam z piotrkiem I sa swietni

Jakie są warunki zatrudnienia w Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski na stanowisko Praca przy przeprowadzkach? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski?

Trzeba dzwonic do wlasciciela firmy piotra mocarskiego 696640640

Henryk

Bardzo nie polecam. Sprawdzają paczki biorą zaliczki i nie oddają pieniędzy !!!!

Piotr D

Polecam bardzo firme Pana Piotrka mojego imienika, zadnych problemow paczki dostarczone na czas ,pan Piotr informuje o ktorej bedzie . Pozdrawiam Pana oraz Pana kierowce sympatyczny czlowiek taki jak pan . Dziekuje na.pewno bedziemy wspolpravowac

Niezadowolony klient

Profesjonalizm to chyba obce słowo dla tej firmy. Po uzgodnieniu szczegółów, ceny i potwierdzeniu odbioru klienta w dniu wyjazdu próba ze strony kierowców podbicia ceny oraz wymuszenie jazdy do innego miasta niż do uzgodnionego miejsca. Po czasie Pan napisał, że miejscowość już ok. Gdy minęła godzina odjazdu nawet nikt się nie pofatygował o jakikolwiek telefon z informacjami co się stało. Gdy nikt nie odbierał telefonu po czasie tylko wiadomość, że jest 'awaria'. I to było by na tyle. Po licznych próbach kontaktu pod wskazanym numerami nikt się nie odezwał ani nie przyjechał po klienta. Zostawiając go bez wyjaśnienia w ciężkiej sytuacji. Tak nieodpowiedzialne zachowanie nie powinno być tolerowane w usługach świadczonych dla klientów szczególnie jeśli zachodzi taka sytuacja. Wystarczyło by napisać lub zadzwonić (jak na porządną firmę przystało) i odwołać wyjazd. A nie zostawić klienta bez odpowiedzi. Gdyby klient nie był ogarnięty i załatwił sobie transport na kolejny dzień, a nadal czekał to by się do teraz nie doczekał a było to 3tyg temu. Odradzam współpracę z tak nieodpowiedzialną firmą! Polecam inne tańsze i rzetelne transporty, które wywiązują się z danego słowa klientowi.

Pomoc

W sprawie płatności zapraszam do kontaktu +48(516-798-306)

Gabi

Polacy, skąd w was tyle podłości (usunięte przez administratora)

Wojciech

Polecam pana Piotra, podroz z ANGLII do Polski bezproblemowo, pan Piotr bardzo mily czlowiek. Zycze dalszych sukcesow w prowadzeniu firmy

Kamila

Polecam dobra firma

Gosia

Pani Olu kto pani okradl paczke I kiedy??

Gosia

Niemozliwe zeby pan Mocarski okradl paczke!!! Ma pani, pani Olu dowod na pana Mocarskiego????

Ewelina

O czym ty piszesz ? Okradają paczki? Co za oszczerstwa! Piotrek nigdy w życiu nikomu by nic nie ukradł !!

Polecam firmę

Karol

Jacy ludzie są beszczelni. Tylko obraza, konkurencja nie śpi jak widać! Za robotę się weźcie!!

Krystyna

Najlepszy przewoźnik!

Natalia

Super Kierowcy, szybko sprawnie ,bardzo miło się jechało! Polecam!

@Natalia

Polecam również, najlepsza firma!

Roman

Polecam firmę transportową, nowe auta, najlepsi kierowcy!

Norbert

Zgadzam się! Kierowcy podczas odpoczynku śpią na materacu, który jest położony na Przewożonych paczkach

A skad takie odczucia?

Od kiedy Piotr pali fajki i pozwala kierowcom palić w busie ? Totalna bzdura !!!!

Norbert

Potwierdzam, to samo się działo ze mna. W nocy autostrada ponad 100 na godzinę a drugiej ręce Snapchat ????

Zostaw merytoryczną opinię o Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski - Tykocin

• Jak się pracuje w Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski?

Zobacz opinie na temat firmy Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski?

Mocarski Transport.Pl Piotr Mocarski
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Plac Czarnieckiego 7
    16-080 Tykocin