Opinie o Rafał Pajka Centrummaszyn w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Pajka Centrummaszyn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rafał Pajka Centrummaszyn o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Pajka Centrummaszyn w Kraków

Robert

Pan Rafal zawsze sluzy rada profesjonalisty, kilka juz lat robie z nim interesy bo prowadze biznes ogrodniczy. Bardzo cenie sobie nasza wspolprace!

Emil

Solidny sprzęt za przystępną cenę. Dodatkowo gwarantowany serwis na miejscu w razie czego. Polecam

paryk

Najlepszy sklep w krk z maszynami do ogrodu, polecam!

Maja
@paryk

A co w nich porównujesz, że stwierdzasz, że ten najlepszy?

klient

polecam, firma wywiązuje się z powierzonych zleceń, nie mam żadnego ale

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rafał Pajka Centrummaszyn? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Zdzicho Soblówka

U Pana Rafała zamówiłem pilę spalinową Husqvarna model 353 .Dokonałem wcześniejszej wpłaty za całość . Nie ukrywam , że trochę czekałem na przywiezienie odpowiedniego egzemplarza piły .Jak dodarła do mnie piła zaraz przystąpiłem do cięcia opału około 30 m3 .W tym roku dokonałem już cięcia 15 m3 opału plus ścinka i obrabianie drzew w lesie . Naprawdę warto było poczekać . Ogólnie pełen profesjonalizm zachęcam do zakupu u Pana Rafała . Nie jest to reklama sponsorowana tylko uwagi przeciętnego jak to się mówi Kowalskiego . Panie Rafale jeszcze raz dziękuję proszę pozostańmy w kontakcie .

Ja jestem zadowolony kupiłem podkaszarkę i piłę spalinową 2lata temu i wszystko działa

Ewelina
@Marcin

jak kupowałeś te podkaszarkę to firma oferowała czy proponowała ci jakieś usługi serwisowe? Może polecali kogoś? Czy to tylko sprzedaż u ciebie była?

Kleint

Kupiłem u Pana Rafała traktorek, właściwie to zapłaciłem z góry.... i zgodnie z obietnicą miałem czekać na sprzęt w bardzo dobrym stanie ... Później pojawił się covid .... i problemy jak u wszystkich z dostępnością za granicami dobrego sprzętu używanego... Niestety to czekanie trochę się przeciągnęło... Finalnie Pan Rafał zachował się honorowo... Uczciwie powiedział, że nie jest w stanie ściągnąć mi sprzętu w obiecywanym super stanie... pewnie przez covid... Zwrócił mi w końcu całą wpłaconą kwotę i przepraszając za zaistniałą sytuację obiecuje, że jako rekompensatę coś od siebie dorzuci... Pewnie i tu zachowa się honorowo...

Katarzyna

Czemu nie może ściągnąć? Robią coś dalej w kierunku odzyskania tych pieniędzy czy czekają czy znów się u tego pana obudzi honorowe zachowanie?

aga

Mam niestety bardzo negatywne doświadczenie z związane zakupem traktorka kosiarki. Już dwa miesiące czekam na zwrot pieniędzy, kontakt i chęć współpracy ze strony sprzedawcy jest żaden. Poza utopioną w traktorku kwotą, poniosłam dodatkowo prawie półtora tysiąca kosztów za transporty i opinię na temat stanu technicznego w autoryzowanym serwisie. Stan techniczny był tak zły, że serwisant był zszokowany. Kupiłam składaka!, ani razu go nie użyłam i tylko koszty ponoszę. Nie wierzcie w żadne gwarancje, zwrot pieniędzy itp.(usunięte przez administratora) Jest jeszcze trudniej odzyskać pieniądze. (usunięte przez administratora)

Sklep pozwala na zakup wysokiej jakości sprzętu w dobrym stanie, za dobrą cenę i na gwarancji która realizowana jest w ich serwisie. Bardzo dobra bogata oferta sprzętu.

eryk

bardzo konkretna firma z szeroka ofertą maszyn do pielęgnacji ogrodu, robiłem tam "zakupy" tego lata i jestem mega zadowolony z obsługi, cen i jakości :)

michał

bardzo polecam zakupy w centrum maszyn, zachęcony opinią kolegi, który w dobrej cenie kupił kosiarkę tez się skusiłem cena bardzo dobra, odwiedziłem kilka sklepów i stron www, nikt nie miał lepszej na sprzęt trzeba faktycznie trochę poczekać, ale nie spieszyło mi się nigdzie finalnie sprzęt już działa w moim ogrodzie :)

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Rafał Pajka Centrummaszyn w mieście Kraków? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Olga

Bardzo negatywny jest twój komentarz o firmie Centrummaszyn i trochę słabe są te wyzwiska. A tak naprawdę nie napisałeś nic konkretnego o tym, jakie są twoje doświadczenia i co jest nie tak. Możesz doprecyzować? Wielkie dzięki.

Tomasz R.

Nie polecam kontaktu. Na towar zapłacony z góry czekam już ponad miesiąc, sprzedawca cały czas wymyśla, że ciągle czeka na towar - a przecież twierdził, że towar ma w sklepie. Telefony do sklepu nic nie dają, kontaktowanie się nie ma sensu, sprzedawca mi nawet ubliżył. Odradzam!

Krystyna
@Tomasz R.

Witaj Tomasz, jak skończyła się Twoja historia z firmą? Czy udało Ci się (i po jakim czasie) uzyskać towar? Czy doszedłeś ze sprzedawcą do porozumienia?

xyz

A za nadgodzinki płacą tu ekstra czy np dają wolne dni ?

Mam bardzo zle doświadczenia z Firmą Pana Rafała. W dniu 14.04.2020 podpisałem z nim Umowę (wplacilem Oczywiście zaliczke) 18.05.2020 sprzęt miał być do odbioru. Traktorka nigdy nie widziałem na oczy. Od 18.05.2020 słyszałem wiele różnych historii na temat sprowadzonego sprzętu. Dlatego też z dniem 3.07.2020 zrezygnowałem z zakupu zamówionego towaru. Właściciel Pan Rafał ze złością powiedział że mam takie prawo i on bez problemu sprzeda sobie zamówiony sprzęt. Dzisiaj 17.07.2020 powinienem najpóźniej dostać przelew z całą kwotą wpłaconą jako zaliczka dnia 14.04.2020 W końcu udało mi się dodzwonić do Pana Rafała i jak to Pan Rafał nie zbyt miłym tonem przekazał mi informacje że nie ma tej kwoty i dostanę ją za tydzień. Wszystko wygląda bardzo podejrzanie. Ponieważ patrząc na profil Pana Rafała na (usunięte przez administratora)to Pan Rafał bardzo lubi luksusowo spędzać wolny czas. Tylko za czyje pieniądze to robi? (usunięte przez administratora) Inaczej nie da się tego nazwać. Ktoś mógł by zrobić dobry reportaż o tym Panu i działaniu jego Firmy.

Sam

U mnie podobna sprawa .Jak się zakończyła ta przygoda?

Leszek

Ja otrzymałem pieniądze 2 tygodnie temu myślę że R (usunięte przez administratora) zaczyna wychodzić już na prostą trzeba spróbować jeszcze z nim porozmawiać

Leszek

Nie polecam zakupów w Firmie Centrummaszyn pan (usunięte przez administratora)lekceważy wszelkie zasady handlu od lutego zwodzi nas nie odbiera telefonu a sprzętu jak nie było tak nie ma

Oszukana

Rafał Pajka to mistrz manipulacji i zbywania klienta. Chcesz mieć naprawioną kosiarkę na czas? To nie u tego pana, który jak przychodzi czas odbioru, twierdzi że nie ma czasu ze mna rozmawiać, termin wydłużył sie do dwóch tygodni. Bez konkretnego wytlumaczenia. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Jak proszę grzecznie aby powiedział szczerze kiedy bedzie robota zrobiona pan twierdzi że go obrażam.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Pajka Centrummaszyn - Kraków

• Jak się pracuje w Rafał Pajka Centrummaszyn?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Pajka Centrummaszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rafał Pajka Centrummaszyn
3.9/5 Na podstawie 9 ocen.

Rafał Pajka Centrummaszyn