Opinie o Rafał Pajka Centrummaszyn w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Pajka Centrummaszyn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rafał Pajka Centrummaszyn o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Pajka Centrummaszyn w Kraków

Kupiłam u Pana Rafała już drugi traktorek do ogródka, jeden dla mnie, drugi dla rodziców - zawsze wszystko w jak najlepszym porządku, sprzęt bardzo wysokiej jakości i ekstra cena :)

Jaa
@Ewa

Po raz kolejny nie wysyła towaru, kradnie pieniądze i zwodzi swoich klientów!!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Rafał Pajka Centrummaszyn?

Robert

Preferowana jest umowa "niedotrzymana" :) Rafał bierze kasę,.a sprzetu nie wysyła:D

@Robert

Co to znaczy, że ludzie pracują na czarno czy jednak po jakimś czasie idzie dostać chociaż zleceniówkę? Ja pytam pod kątem pracowniczym, więc jeśli wiesz to się odnieś. Jakiś czas temu w sprawie zatrudnienia firma kazała kontaktować się telefonicznie, czy nadal są jakieś wolne etaty, warto dzwonić?

Robert Nowy wpis

Polecam . Bardzo wysoka jakość swiadczonych uslug. Serwisowanie sprzetu w krotkim czasie, w dobrej jak za te jakosc cene.

Klient Nowy wpis

Wiele lat zamawiam maszyny i serwisuje maszyny w Centrum maszyn. Zawsze w ustalonym terminie moge liczyc na odbior sprzetu, rowniez profesjonalne doradztwo.

Łucja Nowy wpis

Hej. Też jestem zainteresowana firmą i praca, ale też znalazłam tylko te dawne oferty dla mechanika maszyn, dla sprzedawcy maszyn itd. No a co z nowymi rekrutacjami? Są teraz jakieś prowadzone? I szukam głównie pracy biurowej. Czy trzeba wysłać cv na adres biurowy albo zanieść cv fizycznie do firmy, aby dostać prace w administracji firmy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rafał Pajka Centrummaszyn? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Grzegorz

Jestem stałym klientem firmy. Prowadze firmę zajmującą się pielęgnacją ogrodów, stąd też potrzeba troski o maszyny ogrodnicze. Centrum maszyn serwisuje rzetelnie wszystko co im podrzuce. Jeśli z czyms jest problem, zawsze wiedzą gdzie mnie odesłac. Polecam serdecznie

Jak szukałam pracy dla siebie w swojej okolicy, to trafiam na nich i ich dawniejszą ofertę pracy na posadę SPRZEDAWCA MASZYN OGRODNICZYCH I OBSŁUGA KLIENTÓW. No ale nie widać treści ogłoszenia, poza info, że rekrutacja jest stacjonarna. I to jest praca sprzedawcy, czy na tej posadzie dostaje się też prowizje lub % od wyników sprzedażowych? Czy firma oferuje jedynie pensję stałą i nic ponadto?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Rafał Pajka Centrummaszyn na stanowisko Sprzedawca?

Tomasz Lachowicz

Zalecam daleko idącą ostrożność. Rafał Pajka nie jest uczciwym człowiekiem. Jest mistrzem w dwoch dziedzinack; kwalifikowanego (usunięte przez administratora) i przeciągania spraw sądowych. Ja straciłem 8000 zł. Mam prawomocny wyrok sądu, sprawa u komornika, a opłacony przeze mnie rider jeździ po innej łące. No chyba, że nigdy nie istniał...

Klaudka

Serwisanci, potrzebuje od was kilku informacji z racji tego, że mąż rozgląda się za pracą i chce podesłać swoje CV. Ile realnie wychodzi miesięcznie wynagrodzenia za tą pracę? Jaki rodzaj umowy na początek?

@Klaudka

Proszę zadzwonić pod numer 605515050

@Rafał Pajka Centrummaszyn

Czy pod numerem telefonu można uzyskać wszelkie informacje, wraz w wysokością pensji? Zastanawia mnie dlaczego tutaj pewnych informacji nie mogą Państwo napisać, są one tajemnicą? Często potrzebujecie nowych serwisantów czy to rzadkość? Można wysłać cv nawet bez ogłoszenia i odezwiecie się w razie wolnego wakatu?

Dominika

Rok temu wisiało ogłoszenie dla mechanika maszyn, czy od tego czasu zmieniło się wynagrodzenie, jeśli tak to ile? Można wyjść 7 tyś na rękę? Na jaki czas jest podpisywana pierwsza umowa, jest ona od pierwszego dnia pracy?

@Ewa

Facet ma ogromną wiedzę i zna się na rzeczy, też polecam, ceny bez konkurencyjne!

Maja
@Piotr

A jaką mają najbliższą konkurencję?

Jaa
@Ewa

Po raz kolejny nie wysyła towaru, kradnie pieniądze i zwodzi swoich klientów!!

Krystyna

Klienci piszą w wątku wiele pozytywów na temat sprzedawców. Jeżeli chodzi o to stanowisko to jak przedstawia się sprawa zarobkowo? Ile netto msc można liczyć? Premie za zaangażowanie w pracę są? Może jakieś dodatki?

Weronika

Jakiś czas temu szukali tutaj mechanika maszyn, mąż znalazł jeszcze takie ogłoszenie w internecie i chciałaby podesłać firmie CV. Dużo tutaj opinii, niestety nie pracowników. Ktoś powie jakie warunki pracy na tym stanowisku? W jakich godzinach się pracuje? Pisali o prawie jazdy - czy czasem trzeba dojeżdżać do klienta?

Tomasz Dwernicki

Założyłem swoją firmę pielęgnującą ogrody w 2020 roku i od tego czasu współpracuję z panem Pajką. Zawsze idzie mi na rękę z terminami, bardzo dobry serwis.

Ludwik

Bardzo dobry serwis, o ile nie najlepszy od tamtej strony krakowa. Sprzęt naprawiony działa bez zarzutu.Pan Rafal służy również dobrymi radami dot. użytkowania sprzętu.

matylda

Bardzo duży wybór sprzętu, świetna jakość i co najważniejsze mega ceny. Sprzedawcy bardzo pomocni!

Emil

Bardzo Polecam, Pan Rafal jest bardzo pomocny i zna sie na swoim fachu.

Karol

Pan Rafal zawsze sluzy rada, wywiazuje sie z kazdej umowy i interesy traktuje bardzo powaznie. Polecam!

Grzegorz M.

Świetny asortyment, jesli czegos nie ma to pan Rafal postara sie sprowadzic/zalatwic. Bardzo pozytywnie oceniam wspolprace.

Robert

Pan Rafal zawsze sluzy rada profesjonalisty, kilka juz lat robie z nim interesy bo prowadze biznes ogrodniczy. Bardzo cenie sobie nasza wspolprace!

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Pajka Centrummaszyn - Kraków

• Jak się pracuje w Rafał Pajka Centrummaszyn?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Pajka Centrummaszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rafał Pajka Centrummaszyn
3.9/5 Na podstawie 9 ocen.

Rafał Pajka Centrummaszyn