Opinie o BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. w Wasilków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. w Wasilków

Mirek

Produkty które wytwarzamy ważące nie raz po 60 kg trzeba zdejmować ze stołu "sposobem", jednen osobnik znalazł sobie sposób by ściągać je na kiju od szczotki ! 21 wiek a tu epoka kamienia łupanego,brygadzista który się czepia o przedłużaniu przerwy na papierosa o 1-2min bo każda sekunda się liczy w tym biznesie.

Biegacz z Gruntowej

Panie Wojtku proszę się nie przejmować wpisami. Jest Pan najlepszym dyrektorem od dobrych kilku lat. Razem postawimy firmę na nogi i wydajność wzrośnie o co najmniej 50 %. Może Pan liczyć na kilka osób, dzięki nam będzie Pan wszystko wiedział co dzieje się w firmie. A tych co nie chcą współpracować, migają się od roboty i ciągle na przerwach siedzą razem (usunięte przez administratora)

Jakie godziny pracy obowiązują w BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.?

@prawdziwy bendexmylove

W jaki sposób firma się rozwija? Coś poza tym, że pracy jest coraz więcej? Co to znaczy, że wypłaty są dobre? Jesteś w stanie podać widełki zarobków? Może można liczyć tutaj na jakiś awans? :)) Chętnie bym się tutaj zatrudnił.

DawnotemuwBendex

Kiedyś tam pracowałem- nie było źle choć rewelacji też nie było. Rozmawiałem ostatnio z ludźmi którzy jeszcze tam pracują i każdy z kim gadałem rozgląda się za inną robotą, nawet ci co już tam "się zasiedzieli". Zarobki były niezłe - jak była premia od wydajności, a teraz premi ponoć brak, bo "na czym tą wydajność zrobić jak z zamówieniami krucho". Ogolnie firmę polecam jako pierwszą pracę nauczą pracy na każdym stanowisku od szlifierza do spawacza i operatora.

@Marta

Jeśli potrafi obsługiwać elektronarzędzia to może spróbować. Jeśli chce spawać, to praktyki będzie mógł zapewne odbyć (płatne normalnie), choć nie obiecuję tego.

Wózkowy

Widziałem, że firma szuka na stanowisko magazyniera. Osoby pracujące w tej firmie mogą powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym zakładzie i stanowisku? Jak warunki itd itp

@Wózkowy

Ja z kolei widziałem, że szukali magazyniera, ale w 2021 r. Nic nowszego w temacie magazynu nie zauważyłem. Z tym, że zaznaczali, że z uprawnieniami na wózki, w zamian za UoP, czy ciepły posiłek. Więc może ktoś z firmy się wypowie, za ile tu się w sumie robi, i co tam jeszcze dochodzi ze strony firmy?

Bendexmylove Nowy wpis
@Wózkowy

Wpadaj, jeszcze aktualne. Zapłacą ci tyle ile jest warta twoja praca, na początek trochę ponad minimalną. Jeśli się wykażesz tobędą musieli dać więcej.

Miro Nowy wpis
@Bendexmylove

Ja chętnie aplikowałbym na magazyniera. Tylko czy na tym stanowisku potrzebne są uprawnienia na wózki widłowe. Bo jak płacą minimalną to chyba nie ma wielkich wymagań do kandydata, co? Jakbym się dostał to po okresie próbny dają zwykle podwyżkę?

Laura

Jakiś czas temu w internecie firma miała ogłoszenie o prace dla kogoś jako key account manager. No ale wygasło i nie widać już za wiele, a mnie bardzo ciekawi firma, bo szukam nowej pracy. Ale mam pytanie, napisali, że rekrutacja jest stacjonarna, a czy sama praca też jest w biurze, czy są opcje na zdalny lub łączony tryb? Czy taki manager ma pod sobą zespół, który mu podlega, czy pracuje samodzielnie bez teamu??

Lysy
@Laura

Był kilka miesięcy temu ktoś na tym stanowisku, ale wytrzymał chyba 2-3 tygodnie. Napewno byłabyś sama i żadnego zespołu nie miałabyś pod sobą itp. Osobiście odradzam prace tam: nie wiadomo kto jest kim w firmie: czy prezes S. z Warszawy, czy Pan J. z Rejsu,czy W. z Rypina , czy może R. dyrektor , który nic w firmie nie może. Zwolnienia z dnia na dzień, 0 decyzyjnosci, kradzieże, krzyki, molestowanie, donosy, zaległe faktury , windykacja, ludzie przyjeżdżający po zaległe pieniądze. Pracowałem tam 6 miesięcy i z tego co wiem jest coraz gorzej.

Kolega
@Laura

Najlepiej przyjść, zobaczyć, porozmawiać. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Niby wszędzie jest tak dobrze, a widzę że pojawiają się stare twarze, które kiedyś poszły szukać szczęścia gdzieś w świecie. Po to jest okres próbny żeby obie strony sprawdziły czy współpraca jest ok.

@Lysy

Ja też właśnie teraz znalazłem tę ofertę i miałbym jeszcze pytanie odnośnie umowy. Bo oferowali umowę o pracę, ale Ty tu piszesz, że ktoś pracował 2-3 tygodnie i teraz nie wiem na jaki czas można ją dostać. To co piszesz o kondycji firmy nie pokrywa się z tymi informacjami w ogłoszeniu. Chociaż to, że firma nazywa się ugruntowaną na rynku, a czytam, że nie płacono faktur.

Mn Nowy wpis

Uważasz, że firma napisze Ci wprost w ogłoszeniu o swojej kondycji finansowej, lub o beznadziejnych warunkach socjalnych? Lub o braku w odzieży roboczej? Ogłoszenie jest tylko ogłoszeniem, o rzeczywistości w tej firmie lepiej się nie przekonać....

Ok było

Pracując w innych firmach na różnych stanowiskach mam porównanie w zarobkach co do bendex i taki spawacz w bendexie to powinien 4500zl netto to powinien mieć jako podstawę, tak samo powinno być że szlifierzami. Operatorzy maszyn - taki operator krawędziarki przerzuca tony stali dziennie wszystko na "tempo" a nie wiem czy 4 tyś dostanie- a kręgosłupy siadaj.Podibnie jest na wyoblarkach duże ilości detali o Nie małej wadze a zarobki raczej nie za duże.Nie wspominając już o operatorach robotów - jestem pewny że żurawi i wciągarek ciągle na tym stanowisku brak i dźwigają ręcznie. Chlopaki szanujcie swoje zdrowie żeby do emerytury doczekać w zdrowiu.A opowieści rejsu to można włożyć między bajki. Warto poczytać o tej firmie na GoWork.

@Ok było

Hmmm, to jak kasa jest nieadekwatna do obowiązków i doświadczenia, to dlaczego ludzie nadal tu pracują, jeśli z ich kompetencjami dostaliby na rynku więcej? Mnie jakieś benefity, warunki miejsca pracy są zachęcające? Czy po prostu ci ludzie wolą stabilność tutaj, niż ryzykować brak pracy? Jak to jest?

Wioletta

Czy firma planuje podwyżki w związku ze wzrostem płacy minimalnej?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.? Czy kandydat na stanowisko Kierownik Ślusarni powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaka jest atmosfera w pracy?

KrystynaW
@Marcin

Atmosfera jest fantastyczna: żaden kierownik nie donosi wyżej, żaden dyrektor nie (usunięte przez administratora)młodych pracownic. Polecam!!!

@KrystynaW

Skoro masz zastrzeżenia, to co na to właściciel firmy? Jest z nim dobry kontakt, można się zgłaszać, jak jest jakiś problem?

Bendex jak co roku nie

W tym roku pracodawcy nie będą oszczędzać na premiach świątecznych? Ponad 500 zł premii chce wypłacić swojemu pracownikowi w tym roku 30 proc. firm. Dodatkowo prawie połowa pracodawców będzie organizować firmowe wigilie.

@Bendex jak co roku nie

No, a ta firma jakie pieniądze przeznaczyć dla ludzi z okazji świąt? I czy wiecie już coś na temat wigilii?

Pytanie do Wojtka z Rypina trzeba kierować,on wszystkim się zajmuje na korzyść firmy,nie pracownika,premie ludziom daje jak chce,co poniektórzy za l4 dostają 150zl,a nie którzy za l4 350 premi uznaniowej,to jeden z przykładów

AZap

Spokojnie. są pewnie świąteczne. Ja w w piątek dostałem + 1500 zł premii

Felix
@AZap

Na rękę tyle dali? Te premie to każdy jeden pracujący dostaje takie same, czy różnią się one ze względu choćby na staż pracy, czy jakieś inne powody?

Jakie godziny pracy obowiązują w BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.?

BendexMyLove

Na produkcji głównie 6-14 plus 14-22 w razie potrzeby. Pakowanie głównie 6-14, malarnia przeważnie 6-16 (Chyba że o 14 przebiegnie kierowniczek i będzie kazał/ namawiał żeby zostać dłużej bo czegoś mu brakuje nagle )

Tomcio
@BendexMyLove

A jak zachęca kierownik do tych nadgodzin? Płacą jakoś dodatkowo za pozostanie dłużej w pracy?

Człowiek
@BendexMyLove

Jak często zdarza się, że pracuje się na dwie zmiany? Ile wcześniej dają o tym znać? Co jeśli ktoś nie dałby rady pracować na 14-22? Biorą to w ogóle pod uwagę? Pytam, bo myślę, żeby złożyć swoją aplikację.

prawdziwy bendexmylove
@Człowiek

Wpadaj dogadasz się. Firma nie pada tylko się rozwija. Pracy coraz więcej, wypłaty dobre i na czas. Nie słuchaj tych co marudzą.

Drt
@prawdziwy bendexmylove

Raczej zwija niż rozwija. Kiedyś też słyszałem jakie to firma ma plany rozwojowe a koniec końców było trzeba szukać innej pracy bo prawda okazała sie zupełnie inna. Szczerze odradzam aplikowania do tej firmy - wyplata na czas hahaha ale argument zachęcający do pracy, to że pracodawca w terminie zapłaci Ci za prace .....

Monkey boy
@Drt

Taka to wartość firmy, jeśli 90 % pracowników uważa na plus że wypłata jest na czas :) chociaż każdy z nich co najmniej raz nie dostał na czas. Zapomnieli już na na święta nie było wypłat? jak każdy musiał pożyczać żeby święta zrobić? jak ktoś dostał 1000zl to już chodził szczęśliwy że cokolwiek wpłynęło?

Ktoś inny
@Monkey boy

do pracy chodzi się po pieniądze. Więc wypłata to jednak jest wartość. Ty dlaczego pracujesz? Bo lubisz? A co do premii to jak tam pracowałem to raz były raz nie było, a premia była uznaniowa. Jak ktoś za dużo kombinował a za mało pracował to wylatywał. Każdy miał swoją stawkę godzinową. A to że nie dał premii na święta….nie musiał.

BendexMyLove
@Ktoś inny

Najpierw czytaj ze zrozumieniem a potem odpisuj. No ale widocznie nie pracowałeś kiedy na święta w grudniu WOGÓLE nie zapłacił, jedynie kilku szczęśliwców dostało 1000 zł . Wypłaty a nie premii.

@BendexMyLove

A pozostali nie dostali nawet wypłaty? To kto był tym szczęśliwcem i na podstawie jakich kryteriów przydzielano te pieniądze?

Ehh

Coś takiego było ale za starego właściciela... i to prawie 5 lat temu.... Więc szczerze nie ma do czego wracać teraz jest terminowo wszystko :)

RejsParostatkiem
@Ehh

5 lat temu ?? to że jesteś zakochany W Bendexie bo masz 5 min drogi do pracy to nie znaczy że ludzi możesz w błąd wprowadzać. Mam Ci przypomnieć jak nie dalej jak 3 miesiące temu Ci którzy są na własnej działalności nie dostali wypłat? jak Pan Dyrektor mówił im " przepraszam, ale jutro"." przepraszam, ale za kilka dni ". A ile osób na produkcji nie dostało wypłaty na czas i groziło kierownikowi że następnego dnia idą do Inspekcji Pracy ? Panie z pakowania też niektóre czekały na wypłaty. Niewiem tylko jak bylo na malarni, ale jak chcesz to też jutro mogę napisać ile osób i ile dni nie miało wypłat.

Ehh
@RejsParostatkiem

Śmiało możesz napisać kto nie dostał i kiedy. Nie było takiej sytuacji chyba że 1 dzień spóźnienia wypłaty uważasz za powtórkę co było 5 lat temu za wcześniejszego szefa Jeżeli tak uważasz to poprostu się lepiej nie wypowiadaj :) Oczywiście wypowiadam się w stosunku ludzi zatrudnionych o umowę o pracę bo o własnych dzialanosciach nie mam bladego pojęcia jak im płacą. A tak już luźno pisząc każdy człowiek nawet księgowy może się walnąć i coś źle zrobic i cyk jeden dzień opóźnienia wypłaty. I co wtedy ? Żeby tak było co miesiąc to ok rozumiem Twoje wypociny :) a tak się zdarzyło bynajmniej w ciągu moich lat pracy chyba 2 razy :) i mało tego skoro ci to przeszkadzało ? Bo rozumiem że pracowałeś tych chwilach czemu nie zgłosiłeś firmy gdzie trzeba ? A no tak zabrakło ci poprostu cohones ;)

RejsParostatkiem
@Ehh

Masz rację w jednym, zabrakło mi odwagi bo byłem jedynie u kierownika i usłyszałem "nie tylko Ty nie dostałeś ", no i poza tym nie chciałem iść do Inspekcji bo pewnie od razu bym poleciał z pracy. Ale ta sytuacja pokazała mi że muszę szukać pracy, tym bardziej teraz kiedy brak stali i kazali nam robić w drugim budynku.

Mirek

Biegacz z Gruntowej

Luiza

Mam tu do was pytanie o stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta i Logistyki. Znalazłam w sieci ogłoszenie fajne i ciekawa jestem, czy można pracować tu zdalnie całkowicie? Może hybrydowo jakoś? Czy firma wymaga tylko stacjonarnej pracy?

Nie każdy bohater nosipelerenę
@Luiza

Ogłoszenia pracy zamieszczone w sieci przez tą firmę to stek bzdur. Napisali że jest premia roczna, - ja pracuje już tu parę ładnych lat, nigdy nie dostałem takiej, premie miesięczne wstrzymali od ponad pół roku, może i nawet od roku. Poza tym jest bardzo negatywna atmosfera i warunki pracy się pogorszyły, o których zaraz tu wspomnę, jest to moja opinia. 1. Ludzie z firmy się zwalniają, już parę osób się zwolniło i to prawie z każdego działu, niektórzy są w trakcie, a inni jeszcze planują to zrobić. Jest jeszcze też grupa osób, która po cichu liczy że firma upadnie i wtedy dostaną 3 - miesięczną odprawę. 2. Pensja minimalna dogania pensje fachowców i specjalistów, nie ma podwyżek(a jeżeli jest to tylko symboliczna i to dopiero wtedy jak ktoś rzuci wypowiedzeniem), podczas gdy w ciągu ostatnich paru lat zwolniono z kilkanaście osób fizycznych(z powodu zmniejszonej liczby zamówień), a za to zrekrutowano większą kadrę zarządzającą zespołem, to więc na wysokie pensje kierownictwa pieniążki są, a dla ludzi którzy wykonują największą i namacalną pracę, nie ma? Prawdopodobnie ktoś myśli, że jeśli się zatrudni ludzi na wysokich stanowiskach, to raptem norma skoczy ponad skalę, podczas gdy pracowników brakuje, a i Ci którzy zostali już opuszczają pokład. 3. Jak już wspominam o pieniążkach to warto wspomnieć też o premiach, i benefitach, dawniej były i nawet konkretne, ale teraz ich nie ma, były spotkania integracyjne, nawet były darmowe obiady. NO ale właśnie BYŁY. 4. Teraz przy zabranych benefitach, premii, zatrzymanych podwyżkach, zaczęto wymagać więcej. No bo wiadomo, że jeśli się zabierze marchewkę i w zamian da się kija w plecy, to ludzie zaczną magicznie robić o wiele więcej niż to było możliwe. 5. Ludzi się tutaj nie szanuje, wrzeszczą, (usunięte przez administratora). Pójdziesz na przerwę 3 minuty przed przerwą? Dostaniesz batem po plecach. Każdy rozumie co to jest regulamin i kodeks pracy, ale też istnieje coś takiego jak miła atmosfera pracy, a jeżeli nie ma, ani benefitów, ani premii, ani podwyżek, ani atmosfery, to co pracownicy robią? Odpowiedź znajdziecie w licznych ogłoszeniach o pracę na każdy aktualnie prawie że dział. Gdzie jeszcze z rok wstecz, były pojedyncze ogłoszenia. O czymś chyba to świadczy, no chyba nie o tym że "dynamicznie firma się rozwija", bo gdyby tak było, to byście stawkę podali w ogłoszeniu. Zresztą i tak ludzie przejrzą na oczy i jak zobaczą ten sajgon to spakują walizki i ali de verci roma, bo jaki jest koń, każdy widzi.

@Nie każdy bohater nosipelerenę

Hmmm to dlaczego obecnie nie ma benefitów i premii?? Dawniej był, teraz nie ma, ale dlaczego? Nie ma na to kasy, czy firma zrezygnowała, bo trzeba oszczędzać albo pracownicy nie chcieli z tego korzystać?

Janek z Rypina

Nik nie da wam tyle ile my możemy wam obiecać. 36 brutto to na start. A tak poważnie to jaka praca taka płaca.

Krysia

Jest info na stronie firmy na temat przyjęcia pracownika biurowego. Mam spore doświadczenie i jeżeli by się okazało, że wynagrodzenie przedstawia się konkurencyjnie, chciałabym spróbować. Przedstawi ktoś widełki? Jak z umowami? Okres próbny na zlecenie, potem UoP czy odrazu UoP? Współpracownicy w porządku, można się dogadać?

Gośka

Kierownik działu pakowania ile zarobi w porównaniu do szeregowego pracownika? Kiedyś były przyjęcia, domyślam się, że obowiązki i odpowiedzialność większa… tylko czy opłaca się ja brać na siebie?

Ślusarnia
@Gośka

Dzień dobry, jest ogłoszenie na stanowisko kierownika ślusarni, czego się można spodziewać na takim stanowisku, jakie zarobki, warto aplikować ?

Czego się spodziewać
@Ślusarnia

braku stabilności - jednego dnia jesteś, drugiego cię nie ma, nie wiesz ile zarobileś i czy dobrze naliczyli wypłatę bo na pasek to se możesz tylko przez chwilę spojrzeć w biurze, pracę w nadgodzinach żeby 2 dni potem wysłali Cię urlop, wieczne dociskanie- szybciej, lepiej, wydajnie. Na normy które trzeba wykonać jak byś był maszyna którą się nie męczy. Zarobki na poziomie najniższej + parę zł wiecej żeby PIP się nie czepiał.

DAREK

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE ROK I NIE ŻAŁUJĘ,NAUCZYŁEM SIĘ WIELU RZECZY,POZNAŁEM WSPANIAŁYCH LUDZI.BYŁEM PEWIEN ŻE JESTEM DOBRYM PRACOWNIKIEM,DAWANO MI TO ODCZUĆ PREMIUJĄC.NIESTETY NIE PRZEDŁUŻONO MI UMOWY,DO DZIŚ NIE WIEM DLACZEGO.

Jula
@DAREK

Czego na przykład się nauczyłeś? Te premie to wysokie dostawałeś, każdego miesiąca ta sama kwota? Szkoda, że nie dostałeś dalszego zatrudnienia, a pytałeś może dlaczego?

B
@Jula

Dziwne ze skoro byleś dobrym pracownikom nie przedłużono Ci umowy :(

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Account Manager w firmie BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.?

DawnotemuwBendex

Interesant

Jak tacy ludzie szukają pracy to trzeba się zastanowić . On tam z 10 lat pracuje jak nie więcej on nie odejdzie bo żyje Bendexem.

Zapraszam.
@Interesant

Uwierz że odejdzie jak dostanie lepsze pieniądze to pójdzie gdzie lepiej płacą bez zastanowienia nawet przez porzucenie z dnia na dzień, po za tym przez bendex przewinęło się sporo ludzi i każdy gdzieś pracuje a ten czlowiek akurat potrafi się dogadać z każdym i podejrzewam że większość śmiało poleci go swoim kierownikom ja przynajmniej tak zrobiłem chociaż pewnie mnie nie widział, a był u mnie w robocie. POZDRO.

@DawnotemuwBendex

A ta nauka jest w firmie szkolenia czy po prostu w miarę nabywania doświadczenia uczy się od innych pracowników? To już tutaj żadnych premii nie ma? W takim razie na jakim poziomie kształtują się zarobki?

@DawnotemuwBendex

To przyuczenie o którym piszesz to inni pracownicy realizują? Oni wdrażają taką nową osobę? Czy jakieś kursy trzeba zrobić? To wdrożenie jest normalnie płatne? Mąż się zastanawia nad taką pracą ale właśnie nie ma doświadczenia.

@Marta

Na jakie benefity można liczyć w BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.?

Popracuj A zobaczysz

Pochwałę i uścisk dłoni brygadzistów, 10% zniżki na produkty z oferty i dobre słowo od prezesa. Chyba że w ciągu ostatnich lat coś się zmieniło ale wątpię.

Bdx4life

Możesz liczyć na brak stabilności - jednego dnia jesteś, drugiego cię nie ma. Albo sam się wykończysz i odejdziesz tam gdzie się szanuje pracownika Brak szkoleń, brak benefitów, brak premii, wieczny żal i niezadowolenie.

@Bdx4life

Często zwalniają pracowników? Z jakiego powodu? Są tutaj ludzie z dłuższym stażem czy rotacja jest tak duża, że właściwie są same świeżaki? No i skoro nie ma szkolen to jak wygląda wdrożenie do pracy nowej osoby?

Grażyna

Ktoś pracował jako Kierownik Działu Pakowania i może powiedzieć, czy opłaca się iść do tej firmy? Mają ogłoszenie teraz, dlatego pytam. Jestem ciekawa, jakie stawki teraz proponują.

Statystyki
@Grażyna

Kiedyś był kierownik pakowania przez chwilę ale chyba mu się nie podobało albo on się prezesom nie podobał bo długo nie po pracował.

@Statystyki

To co tam w warunkach może być nie tak? W rzeczywistości to co się robi na tym stanowisku? I w sumie widzę, że szukali z ogłoszenia, a awansować można?

Beeee
@Agnieszka

Wcześniej była jeszcze kierowniczka i też długo nie popracowała - raptem kilka dni więc raczej nie warto aplikować ....

Dyrektor
@Beeee

Znalazłem ogłoszenie na Dyrektora produkcji w BENDEX, mógłby ktoś podpowiedzieć jakie są warunki pracy na tym stanowisku i czy warto aplikować.

@Dyrektor

Oczywiście że warto. Takich wyzwań jak w Bendexie nie doświadczysz nigdzie indziej. Widocznie obecna Pani dyrektor już do firmy nie wróci:( A taka fajna była.

Bendexmylove

Bendex to najlepszy pracodawca w okolicy. Zaangażowani pracownicy, kompetentna kadra kierownicza, Prezes zawsze trzymający rękę na pulsie. Życzę nam, by pracy było jak najwięcej, zamówienia wpadały co chwilę, samochody wyjeżdżały jak najczęściej, by były nadgodziny, soboty i premie. No i wielu sukcesów na stanowisku nowej pani Dyrektor.

Izabela
@Bendexmylove

No to super jak chwalisz sobie tego pracodawcę. Fajnie, że są zaangażowani pracownicy i kadra jest w porzadku. Ile dają premii i za nadgodziny?

Bdx
@Izabela

Albo nigdzie więcej nie pracowałeś/as i nie masz pojęcia jak jest w innych zakładach albo masz na myśli okolice w promieniu 100 metrów.

@Bdx

no ja tu nie pracowałam to nie wiem ale wdziałam, że pisałeś kiedyś o jakiś zwolnieniach, wiadomo jak sytuacja do dziś się ułożyła odnośnie tego? Ile osób pracuje ostatecznie?

Styrany

Mój szef kupił sobie nowa maszyne. Powiedziałem: „wspaniała maszyna!” Na co odpowiedział: „jeśli bendziesz ciężko pracował,angażował się po godzinach i wkładał w prace całe swe serce i ile tylko masz siły , to za rok kupię sobie kolejna:)

Nicki
@Styrany

No faktycznie straszny ten szef że maszyny kupuje i w firmę inwestuje. A mój szef co pół roku furę zmienia. To mój lepszy, tak??

Nysa
@Nicki

Przyjdzie i popracujcie, poznajcie, zobaczcie na własne oczy jak tu sie ludzi traktuje , zapraszamy przyjmują wszystkich

Karanych też?

MAMBA
@Nysa

Dokładnie, lepiej przyjść i przekonać się samemu niż czytać te dyrdymały. Nie przyjmują wszystkich.

pracuś
@Nysa

Ja tam się nie czuje jak wszyscy. Trzeba sobą pewien poziom reprezentować a i przyuczają do roboty.

IWO
@MAMBA

Na tą chwilę to zwalniają

nick
@Styrany

najlepiej być anonimowym i mocnym w gębie. nie widzę nic złego w tym że się firma doposaża w maszyny. to jest na plus.

Iza
@IWO

Z jakich stanowisk zwalniają? I wiesz czemu tak się dzieje? Czy nie ma konkretnego powodu?

Bdx
@Iza

Z biura i produkcji - ogólnie z wszystkich stanowisk.

najlepszy

jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. - Wasilków

• Jak się pracuje w BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy BENDEX Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.
2.7/5 Na podstawie 31 ocen.

BENDEX Sp. z o.o. Sp.k.