Opinie o Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. w Radomsko

Jak szefostwo w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Jankes

Szkoda gadać na temat szefostwa tej firmy. Jest to chyba najgorzej zarządzana firma w mieście a sposób odnoszenia się prezesa w stosunku do pracowników można określić jako kompletne (usunięte przez administratora) Powiem krótko zwykły kloszard ma więcej kultury

znajomy

Moi drodzy , uważajcie , uważajcie - proszę nie pracujcie w tej firmie . to jedna z wielu Firm Pana prezesa . poszukajcie w internecie miejscowosc Zembrzyce Ten Pan prowadził tam z 6-7 działalności większość dostawców , pracowników nie dostała do dziś pieniędzy . System Pracy tego Pana jest prosty ma znajomości na zachodzie szuka inwestora ze ma niezły biznes - inwestor wykłada kase prezes ją kasuje i nim minie rok - dwa inwestor nie ma kasy a pan Prezes znika i otwiera kolejną działalnosc na słupa :) Oj naprawde proszę nie dajcie sie zwieść !

znajomyznajomego
@znajomy

A jak było w 2016 w Skawinie. Ciekawe czy jak się będzie musiał zwijać z Radomska, to pretorianki A. i E. zabierze ze sobą, czy porzuci na pastwę wierzycieli.

Znajomy
@znajomyznajomego

A faktycznie przeciesz była historia po zembrzycach w Skawinie :) no tak :) oj były budowany modułu biura architekci Helikopterem latał i tu inwestor do dziś płacze :) znany na rynku producent mebli :)

Omg

Ciekawe jak ta super firma zadbała i zadba o pracowników wracających z delegacji z Niemiec ,chyba zdają sobie sprawę że każdy z pracowników musi przez 14 dni siedzieć w domu.Każdy z nich wyjechał pod presją zwolnienia z pracy jak nie pojedzie .wysyłacie pracowników do Niemiec do strefy zagrożenia i co teraz po powrocie?Wszyscy powinni być pod nadzorem epidemiologicznym i zgłoszeni do sanepidu po powrocie.

Diamond Module
@Omg

Na przyszłość uprzejmie proszę zorientować się w 100 procentach w sytuacji zanim Pan wprowadzi kogokolwiek w błąd i pomówi kogokolwiek o nieprawdę.Tak postępują ludzie mądrzy. Firma w kontakcie z Sanepidem zapewniła wobec powracających pracowników wszelkie środki bezpieczeństwa jakie były wymagane. Na przyszłość proszę nie świadczyć nieprawdy.

Ricki Santos

To co się dzieje obecnie w tej pożal się Boże firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Pracownicy na chwilę obecną nie widzieli wypłaty za styczeń. Tłumaczę zarządu - komornik zablokował konta- Ja się pytam Was, co kogo to obchodzi, pracownicy wykonywali pracę, mają zobowiązania wobec banków, chcą utrzymać rodzinę i co teraz mają mówić swoim dzieciom - spokojnie to minie , to tylko komornik bo szanowna firma narobiła długów. A co w sytuacji gdy komornik zapuka do nich ? Ryszard czyli prezes tego całego cyrku ma kasę, komornik siedzi tylko na aktywach firmy , a pracownicy jak mają się bronić ? Kiedyś firma działała w miarę stabilnie, raz było lepiej, raz gorzej ale do przodu, ale nie tym razem. Dla tych , którzy kiedykolwiek zechcieliby pracować w tej firmie ostrzegam - nie warto- !!!! Szkoda waszych nerwów i zdrowia.

PREZES
@Ricki Santos

Widzę, że opinia pojawiła się zapewne znowu od osoby ostatnio zwolnionej ........Może to powinno dać do myślenia ? Pana opis o komorniku , który zablokował konta niby za długi jest mega naciągany. Prawda jest zdeczko inna : NIE ZA DŁUGI FIRMY , po prostu jest to zabezpieczenie na poczet sporu pomiędzy wspólnikami. Niestety jak to na wojnie zdarzają się i ofiary ( a w tym przypadku ofiarami są najsłabsi pracownicy - bez chęci do pracy). A na STABILNOŚĆ oraz FINANSE firmy wpływ ma również podejście do swojej pracy zatrudnionych pracowników produkcji oraz ich kompetencje - no a z tym bywa różnie - ba można wręcz i dodać , że CIĘŻKO !!!.

Seba
@PREZES

A gdzie jest moja odpowiedź na tak zacne słowa Prezesa? Cały dzień wpis był, aż tu nagle zniknął. Czyżby kogoś prawda zabolała zbyt mocno?

Ricki Santos
@Seba

Seba, wyglada na to, że wolność słowa to tylko fikcja w odniesieniu do opinii o firmie Diamond.

BIG Lebowsky
@Ricki Santos

Nie polecam, 25.02.2020 a wypłaty nie ma za styczeń!!!!! Komornik nie ma prawa zająć wypłat pracowników. Kto zarządza tym cyrkiem? Przedszkolaki? Jaki gimnazjalista musi uważać ze sytuacja ekonomiczna przedsiębiorstwa zależy od pracowników fizycznych? Efektywnisc była jak była praca np. W październiku l. To teraz pracownicy na produkcji mają pozyskiwać nowe kontrakty i utrzymywać ciągłość pracy? Od czego jest zarząd? Kierownictwo? Czemu nie ma nikt odwagi zejść do pracowników i powiedzieć jak jest? Ciągle mydlenie oczu, że praca się zacznie od (tutaj wstaw sobie jaki kolwiek poniedziałek jakiegokolwiek miesiąca) również że wypłata za styczeń będzie za 2 max 3 dni po niedzieli. Chyba handlowej w kwietniu... Dajcie wypłaty i ciągłość pracy. Przykład płynie z góry.

Lord vader
@PREZES

Halo panie Prezes a co to obchodzi pracownika jakie interesy Prezes prowadzi jeżeli zatrudnia pracownika i pospisuje z nim umowę to niech się z niej wywiąże, a nie pierdzielisz o jakiejś wojnie za dużo filmów, ofiarami są najsłabsi pracownicy najprościej nie zapłacić i wyjeb.. ć może reszta się wystraszy i będzie siedzieć cicho. Zamiast wypisywać pierdoły na swoją obronę podaj fakty jakie jest socjalne w firmie, premie lub odwołana impreza i słowa że Nierobom imprezy nie będę robił, możemy iść na udry i popisać jeszcze jaka to dobra firma tylko ludzie w niej niedobrzy, już nie długo 10 marzec a za luty jeszcze nie wyrównane.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kucharz zmianowy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
lord vader

To nie jest diamond tylko DRAMAT MODULE , nie polecam pracy w tym cyrku , brak kasy za styczeń do tego zwolnienia grupowe, brak szacunku kadry kierowniczej do pracownika , ta pseudo firma to jeden wielki bałagan.

PREZES
@lord vader

Sugestia zmiany nazwy jest do rozważenia.......... :-) A Biorąc pod uwagę Pana opis wnioskuję, że nie pracuje Pan już w tej firmie ( można by się zastanowić dlaczego to Pana spotkało ?). Może brak zaangażowania, może więcej NIEOBECNOŚCI niż Pana prawdziwej pracy, może ktoś wolał leniuchować niż pracować itp ????? Jeśli Pan uważa to za zwolnienie grupowe to gratuluję naciąganej interpretacji.

Tytus

Żeby mieć dobra opinię o firmie trzeba być do tego dobrym pracownikiem, a z tym są problemy!

Klawy

Ludzie naprawdę nie wiem dlaczego narzekacie . Mozna w Diamond dobrze zarobić sa wypłacane delegacje w euro a za prace dodatkowo dostaliśmy bonusowa premie od szefostwa . Ja jestem zadowolony i nie narzekam . Spójrzcie na rynek wokół wszędzie szara strefa i minimalna na papierze a tu takich rzeczy nie ma !

Gall
@Klawy

Firma jest niegodna polecenia .Może i była premia ale za to po kilku dniach wysłali kilka osób na bezpłatny urlop więc wyszło na to jakby pracowali bez tej premi jak dla mnie chore .W tej firmie nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień.(usunięte przez administratora)

Lewy
@Gall

GALL niewiem jak ty ale z tego co było widać to w ostatnim miesiącu nikt nie chodził na bezpłatne urlopy bo pracy było bardzo dużo, co za tym idzie bylamozliwosc jeszcze dorobienia lepszej kasy na nadgodzinach oraz premi wyprodukowane moduły. Mi ta sytuacja odpowiadała bo zarobiłem lepsza kasę

@pracownik Dziwię się, że jeszcze tu pracujesz skoro jest tak źle. Dobra firma pod wieloma względami ale ma również maruderów!

Przemysław
@Adam

Napisz pod jakimi względami uważasz, ze firma jest dobrym pracodawcą. Takie informacje bardzo przydadzą się na forum, więc liczę na Twój komentarz odnośnie wynagrodzenia i ewentualnych finansowych dodatków.

wypłaty się czasem opoźniają, brak obiecanych premii, szefostwo ma cie za nic!!!!!! jeden wielki bałagan. nikt tam juz nie chce isc do pracy przychodzic i slusznie. Zrzucanie obowiazkow jeden na drugiego. Oszusci i mobbing !!!! Nie polecam!!!!! Zresztą jak ktos pojdzie to przekona sie sam.

Mariomario

Pracuje w Diamond Module od 1,5 roku. Nigdy nie zdarzyło się aby wypłaty były opóźnione. Wynagrodzenie jak na nasz rynek jest naprawdę bardzo dobre. Firma wciąż zatrudnia nowych pracowników to znaczy ze chyba się rozwija. Godziny pracy też są w porządku 6 - 14. Ja nie mogę narzekać …

Kapsel

Pracownicy są zastraszani przez kadrę kierownicza niezgadzajac sie na wyjazd w delegację straszą zwolnieniem z pracy.Zgodnie z kodeksem pracy pracownik wyjeżdżając w delegację powinien otrzymać całą dietę za okres pobytu w delegacji. Firma wyplaca tylko zaliczkę a potem na resztę czeka się nawet 3 miesiace.Porażka

Pracujący

(usunięte przez administratora) karzą iść po 4h pracy do odmu po czym masz odrobić następne 4h. Każdego mają za nic, zawet pracownicy smieją się znowych co przyjdą do pracy. Firma nie goda polecenia. I płaca 2200zł netto......

Emilia
@Pracujący

@Pracujący Rozumiem, że nadal pracujesz w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.? Piszesz o słabej atmosferze w pracy i niezbyt wysokim wynagrodzeniu . Może ten pracodawca nadrabia benefitami pozapłacowymi?Opieką lekarską, dodatkami świątecznymi? Może one są dużym plusem w tej firmie? Będzie mi miło jeśli odpowiesz.

Gargamel
@Emilia

Opieka lekarska to raczej standard w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o firmy. Dodatków świątecznych brak, atmosfera tak jak przedmówca stwierdził słaba, ale jaka ma być sytuacja w firmie, która co rusz boryka się z problemami finansowymi i co miesiąc jest obawa czy będzie wogóle wypłata. Fakt stabilne wynagrodzenie jest, choć tak jak pisałem nigdy nie możesz być pewien czy je dostaniesz. To tyle na temat tej firmy.

Izydor

Firma z dobrymi opiniami i jeśli nawet coś nie wyjdzie to nawet najlepszym może się przydarzyć!

Zmeczony

Witam widzę że brak jescze opinii na temat Diamond M. Proszę o jakis wpis np. Ile na start na rękę? Godziny pracy? 3 zmiany? Czy płatne na godzinę czy podstawa? Jak płatne nadgodziny i weekendy? Czy na produkcji ta sama stawka co elektryk np.?

Andrzej Z.
@Zmeczony

Ja tam pracowałem i byłem bardzo zadowolony.Na start 2200 zł netto.W soboty są też płatne w stu procentach jak jest dużo roboty.Pracujesz trzy soboty pod rząd to jeden dzień do odbioru w tygodniu.Z pracownikami można pożartować są wporządku .Pracownicy w biurze też nie unoszą się pychą. (usunięte przez administratora)jest tylko chytry i za nadgodziny stara się nieraz nie płacić tylko każe odbierać.W zależności czy ma humor.Polecam prace w niej.

Kula

Ja pracuje w diamond i byłem na delegacji pracowałem po 8 godz. była też przerwa 1,5 godz po powrocie miałem 2 dni wolne odbioru. A jak komuś się nie chce pracować bo cały czas udaje chorego albo bierze 500+ i dodatki socjalne to nie pracuje. i to właśnie przez takich nierobów cała grupa ma przerąbane. Także nie jest tak źle jak piszesz Gall.

Gall
@Kula

Napewno piszesz o firmie diamond z radomska ?

Afrodyta
@Kula

8h pracy i 1,5h przerwy pokazuje brak umiejętności w obliczeniach godzin swojej pracy lub pracujesz 8 z 10 h bo 2 się gdzieś chowasz.2 dni wolne fakt odbioru za soboty (za pracę w sobotę należy się wynagrodzenie wysokości 8h+8ha nie dzień odbioru)

Gall anonim

2200zl na start brak premii benefit'ów Na delegacji pracujesz 11h masz płacone za 8h i nie ma możliwości odbioru. Soboty jak się upomnisz możesz dostać wolny dzień. Nie polecam, wszyscy uciekają bądź zostają zwolnieni

Włodek.

Witam, pracuje w firmie ponad rok i nie myślę o zmianach. Oferują umowę o pracę, dodatkowe ubezpieczenie finansowane prawie w całości przez firmę. Zarobki jak na nasze małe miasteczko są niezłe.DIAMOND MODULE cały czas się powiększa i zatrudnia coraz większa liczbę osób.

Urszula

W Internecie nie znalazłam żadnych konkretnych informacji o firmie ani ofertach pracy. Czy jest tutaj ktoś z pracowników i mógłby w kilku zdaniach przedstawić sytuację w Diamond Module? Czy pracodawca zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Może oferuje jakieś benefity? Jest to bardzo ważny aspekt dla wielu osób.

stachu61k

Firma jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. - Radomsko

• Jak się pracuje w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Sucharskiego 49
    97-500 Radomsko

Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.