Opinie o Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. w Radomsko

Zbigniew

Praktyki biznesowe firmy odzwierciedlają brak profesjonalizmu i etyki korporacyjnej, stawiając pod znakiem zapytania jej wiarygodność jako partnera biznesowego. Firma ta systematycznie unika regulowania należności za świadczone usługi, jak i również utrudnia wszelką formę komunikacji. Próby kontaktu z działem finansowym, mające na celu polubowne rozwiązanie powstałej sytuacji, kończą się niepowodzeniem z powodu braku odpowiedzi lub dostarczania informacji o charakterze wymijającym.

Grażyna

Cześć, widzę raczej komentarze gorzko oceniające firmę, więc trochę przystopowałam z decyzjami, czy wysłać papiery (chociaż zależy mi na pracy, nie ukrywam). Zwłaszcza, że ktoś pisze, że warunki nie pokrywają się z rzeczywistością. Co konkretnie, na co zwrócić uwagę ewentualnie?

jaca
@WW

co za kłamstwo... to jest ta sama firma. pracuje w firmie obok i opinie o diamond są okropne... nie zapłacili za rekrutacje sąsiedniej firmie, nie szanują pracowników, ci uciekają z hali do nas, brak wypłat. od Grudnia 2023 ludzie z produkcji czekają na wypłaty. Uciekli z bytomia znów. ciemno u nich od kilku dobrych dni a nawet tygodni. czasami widać jak jakaś pani coś w biurze na szybko ogarnia.... współczuje zatrudnionym i tym co kupili ten badziewny domeczek.

Kiedyś jak za pracą się oglądam w tym zakresie w swojej okolicy to widziałam, że poszukiwali do siebie Samodzielnej Księgowej, ciekawa byłam zarobków, ale niestety ich nie podano. Nie wiecie czasem czy teraz po prostu jej nie potrzebują, skoro ktoś o jakichś problemach z wypłatami pisał?

Nick Nowy wpis

Uwaga na firmę Diamond Module BAU S.A.!!! To jest kolejny twór tego samego człowieka.Zmieniaja się tylko ludzie „słupy” w KRS. Facet zostawia po sobie milionowe długi i otwiera kolejną spółkę. Unikajcie,nie wierzcie,nie współpracujcie!

Zbigniew Nowy wpis

Ciekawe co to za część załogi która podobno wypowiedzenie złożyła? Nie pokazują mi się jeszcze żadne aktywne oferty od Pracodawcy a szukam właśnie czegoś dla siebie na produkcji. czy ona teraz będzie na dłuższy czas wstrzymana tak jak ktoś napomknął?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kucharz zmianowy.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ramowy

Brak wynagrodzeń w dalszym ciągu.wiekszosc załogi już rzucila papierami.czas najwyższy.

Inia

Całkiem poważnie już trzeci miesiąc mija bez wyrównania wynagrodzenia? zdziwiło mnie to, zwłaszcza, że ktoś nagle o podwyżkę wcześniej pytał, myślałam ze coś do przodu idzie. Kiedyś chciałam tu do biura aplikować. czy w tym zakresie też są opóźnienia?

Fin

Pracownicy 3 miesiące bez wynagrodzeń.

Halowy

23 dzień Załoga bez wypłaty za grudzień .tyle w temacie.

@Halowy

No nie wiem czy tylko tyle. ktoś w ogóle na tej hali jeszcze robi? napisano jakiś czas temu, że ludzie poodchodzili i ciekawi mnie jak pracodawca na to reaguje. Chyba nie widziałem by oferty były dodawane? albo dopiero będą? I co z ta kasa tak w ogóle, jak firma się do tego ustosunkowała?

Halowy

Produkcji nie ma i nie wiadomo czy będzie.jak zwykle przy problemach-biuro milczy.udają,że nie ma problemu.nikogo nawet nie stać na spotkanie z załogą i omówieni sytuacji.

@Halowy

Nie mam pojęcia czy dobrze rozumiem, ale nie ma pracy i jesteście w domu? Na urlopie teraz czy jakieś postojowe ma być? Ciekawi mnie czy niektórzy alternatywnej pracy nie szukają na zapas w razie czego?

Co jaki czas w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

Grażyna

WW
@Grażyna

Wszystkie opinie tutaj wpisane dotyczą firmy Diamond MODULE Sp. z.o.o. spółka komandytowa w RADOMSKU !!! NIE DOTCZĄ DIAMOND MODULE SPZOO - Czytajmy ze zrozumieniem ..... Diamond Module sp. z.o.o. mieści się w Bytomiu , i jeżeli ktoś chce pracować i pracuje - to proszę mi wierzyć jest bardzo zadowolony.

nienie
@WW

Pitolisz, przecież wszyscy wiedzą, że to ta sama spółka. Prezesik najpierw naciął na grubą kasę inwestorów ze Skawiny i musiał się ewakuować w trybie bardzo pilnym do Radomska, tylko po to żeby zrobić dokładnie taki sam numer i wywiało go do Bytomia. Tam też za chwilę wykręci jakiś numer. Najwyraźniej niektórzy nie potrafią inaczej.

Aneta
@nienie

O to zawsze jakaś informacja, ciekawe co Grażyna zrobi. Ale znasz może kogoś kto obecnie jest zatrudniony, żeby opowiedzieć o aktualnych warunkach jakie tu przysługują za pracę? Wyżej napisano, że jest w porządku...

nienie
@Aneta

Nie wiem czy znam kogoś, kto teraz robi w Bytomiu, pewnie tak, bo prezesik zabrał ze sobą trochę miernych biernych i na tyle głupich, że uwierzyli, że spotkała go wielka niesprawiedliwość jak musiał zwiewać ze Skawiny. Ich opinia jest raczej średnio miarodajna.

jaca
@WW

Cześć, w jakim stanie jest teraz hala? Ktoś pisał z rok temu, że by nad nią popłakał, przy czym padały stwierdzenia o ogólnym braku szacunku do pracowników, wiec chce się upewnić, bo pracy szukam a atmosfera to dla mnie priorytet. Co mimo wszystko z zarobkami? opiszecie te których się spodziewacie od stycznia?

Najgorsza firma, w której była możliwość pracować. Hala jest w opłakanym stanie, zero szacunku dla pracowników ze strony szefostwa, atmosfera niemiła, praca niepewna a zwolnienia to norma. Rozmowa rekrutacyjna ma się nijak do rzeczywistości i warunków pracy. Benefitów nie ma ŻADNYCH. Nie polecam pracy w tym miejscu.

x

nie

@x

Hmm, a jakieś dodatki np. opieka medyczna? I jak z socjalem to tu wygląda?

x
@Michał

Nic nie ma

hinterDen

normalnie koszmar!

Edyta
@hinterDen

co jest tutaj koszmarem dla Ciebie? pracujesz tutaj?

Dawid

Mam pytanie bo dostałem skierowanie na badania do tej pracy kobieta mi mówiła że na początek daje 3000 ale po komentarzach co tu czytam trochę się obawiam

Rysiek

Przestrzegam wszystkie osoby planujące podjąć pracę w firmie Diamond Module produkującej domy modułowe w Bytomiu. Jest to firma, która z poprzedniej lokalizacji (z Radomska) "uciekła" we wrześniu(usunięte przez administratora)Przestrzegam również przed notorycznym (usunięte przez administratora) pracowników przez właściciela firmy, który nie ma absolutnie żadnych zahamowań w słownym znęcaniu się nad swoimi pracownikami niezależnie od sprawowanej w firmie funkcji. Pracowników swojej firmy traktuje jak (usunięte przez administratora) kierownik produkcji jest gotowy sprzedać każdego pracownika w firmie aby tylko zostać poklepanym przez właściciela. Pozdrawiam i nie życzę nikomu aby ktoś nieświadomie trafił do pracy w tej firmie.

on
@Rysiek

O, R. znów to zrobił :D A. i E. poszły z nim, czy w końcu uznały, że to bez sensu?

Rysiek 2
@Rysiek

Prezes Ryszard P. ma shupa Jana P.. Nadzorca Robert J. gdy otrzyma tylko prezent (tym razem Jeep Gladiator) ma w głębokim poszanowaniu pracowników. Zawsze był problem z wypłata za delegacje jak i zwykle zobowiązania. Do tej pory nie uregulowali zobowiązań w Radomsku

Czesiek
@Rysiek

Bardzo ładnie to opisałeś. Szkoda, że jeśli chodziło o pracę to byłeś mniej solidny i często bywałeś na L4. Łatwo rzucać oskarżeniami i siać teorie siedząc przed komputerem. Trzeba było przyjść i normalnie pogadać.

Facet
@Rysiek

Komentarze takie są na poziomie osób które najczesciej bimbały w module i się leniły na zwolnieniach a inni mieli za to przerąbane. Weźcie się za robotę i zacznijcie żyć swoim życiem.

Prac
@Rysiek

Osobiscie odradzam prace w tym miejscu, wszystko stoi na głowie zero organizacji a robić trzeba wszystko czego sobie za życzą.

Ludzie tych waszych smętnych komentarzy nie da się czytać. Bo nie oszukujmy się są one od osób które marnie pracowały a przez co marniej od innych zarabiały. Skąd tyle jadu w was. Przypomijcie sobie ile razy firma szła wam na rękę a ile razy wy byliście w stosunku do firmy nie fair. A jak teraz słyszę ze któryś poszedł gdzieś gdzie nie mógł się nawet załatwić to zrywam boki... Bo w Diamond było i tak gorzej bo mogli chodzić do łazienki ile chcą i na jak długo chcą... Albo że ktoś nawet na zwolnienie nie może iść w innej pracy bo go zwolnia a Diamond mógł biedaczek... Mimo wszystko powodzenia ludzie bo musicie być nieszczęśliwi sami że sobą. Teraz napewno pracujecie w super firmach i macie za nic kokosy. Oj tak napewno jest. Ps. Dawniej jak byłeś głupcem wiedziała to tylko rodzina teraz w dobie internetu wie to cały świat. Ten komentarz jak wszyscy z dawnego środowiska wiemy może być od jednej osoby. Trochę żałosne i niewdzięczne pisac takie rzeczy o kimś od kogo się tyle nauczyliśmy a ta wiedzę chcemy bezczelnie spożytkować u konkurencji. Tyle mu Pan zawdzięcza... Ale nie każdy ma odrobinę ogłady i wychowania aby to zrozumieć. Oliwa nie żywa ale sprawiedliwa... Przyjdzie dzień gdzie i tam się poznają na Panu. Tylko kwestia czasu jak zacznie Pan tak w bezczelny sposób wypisac na obecnego pracodawcę. Pfe jak najdalej od takich pracowników! Jako były już pracownik powiem tak : Każdy musi zrobić sobie rachunek sumienia czy był w porządku, czy pracowal i jak, bo nie wystarczy być 8 godzin a coś do firmy wnieść. Wtedy mamy szacunek i poważanie wśród ludzi. Pracowałem z wieloma osobami w firmie i myślę że skoro ludzie wytykają błędy firmy w internecie gdzie sa anonimowi a może niekoniecznie będą bo szef mając poważanie u wielu osób może dociec kto go zniesławia winni są zacząć od siebie. Niestety mentalność niektórych już taka jest i na to się nic nie poradzi... Ja pracowałem i dobrze zarabiałem, ale nie brakowało mi chęci do pracy. Szefa wspominam dobrze i mam do niego duży szacunek.

Urszula

Wiesz, w firmie są zapewne różne stanowiska i zarobki się różnią, zależą pewnie też od doświadczenia, to, że Ty zarabiałeś dobrze, nie znaczy, że wszyscy inni też. Wspominasz jednak, że już nie jesteś zatrudniony w firmie. Skoro było dobrze, to czemu Cię już tam nie ma? Jak długo jesteś poza firmą? Od tego czasu przecież wiele mogło się zmienić.

Ludzie pracuje już jakiś czas w tej firmie i nie będę narzekał. Idealnie nie jest nigdzie, nikt nikogo nie trzyma na siłę. Nikogo nie wysyłano za granice pod grozba zwolnienia. Na obecna chwile wiekszosc firm ma trudna sytuacje wiec gdzie nie traficie to nie przestaniecie narzekac. Gdyby było tak źle już dawno wszyscy by się zwolnili a na zebraniach mówią że chcą pracować. Przestańcie się mazac i szukajcie firmy gdzie nic nie trzeba robić a da się zarobić ;)

Znajomy
@pracownik

Tu nikt nie narzeka piszemy tylko jak Pan Prezes działa żeby za chwile ktoś nie płakał ze nie na pensji lub na płacone w ratach :) każdy dziś ma wybór ale jak ktoś zna Pana prezesa to wie ile set osób zostało oszukanych przez niego i jego słupy :) miłego

@pracownik

Pracownik to ty chyba bardzo krótko pracujesz bo jeszcze pół roku temu ludzie wylatywali z tej firmy za odmowę wyjazdu do pracy w Niemczech. Był nawet przypadek, że chłopak musiał na własny koszt z niemieckiej wyspy do Polski wracać. Więc o czym mowa. A skoro jest tak dobrze to czemu jeszcze rok temu firma zatrudniała około 150 osób a teraz nie ma nawet 50??? Co stu osobom nie chciało się pracować a teraz to sami najlepsi zostali???

@pracownik

Pracownik to ty chyba bardzo krótko pracujesz bo jeszcze pół roku temu za odmowę wyjazdu do Niemiec wylatywał każdy kto nie chciał jechać. Znam nawet chłopaka, który z niemieckiej wyspy na własny koszt do kraju musiał wracać. A skoro jest tak dobrze to czemu jeszcze rok temu pracowało tu około 150 osób a teraz nawet 50 nie ma ??? Co teraz to już sami najlepsi pracusie zostali a ta setka to dwie lewe ręce do pracy miała???

oli
@pracownik

Wypowiedź została napisana z ramienia szefa

Ja współpracowałem z tą firmą w Skawinie i powiem szczerze że jest to bardzo ciekawa firma lecz dla ludzi chcących coś więcej dać z siebie niż tylko 8 godzin chowania się po kątach. Pan prezes jest osobą bardzo kreatywną i nie lubi tracić czasu puste rozmowy które nic nie wnoszą. Bardzo żałuję że firma przeniosła się z Skawiny do Radomska ponieważ zapewne dalej bym z nimi współpracował. Osoby które nie znają prawdziwych powodów przeniesienia produkcji z Skawiny raczej nie powinny się tutaj wypowiadać choć osobiście uważam że są to ludzie podstawieni przez "znaną" firmę meblową. Sam szukałem nowej lokalizacji dla tej firmy lecz znalezienie obiektu o określonych wymogami produkcyjnymi parametrami było w Krakowie bardzo ograniczone.

@Jankes Gdyby tak było to z pewnością firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy, którego warto polecać

@Andrzej

Andrzej dobrze napisałeś albo raczej powinienem powiedzieć napisałaś: " Nie miałaby opinii dobrego pracodawcy" Bo na pewno dobrej nie ma. Ale ty wzięłaś ślub z tą firmą, wędrujesz z nią od Skawiny przez Radomsko i pewnie niebawem przeniesiesz się w następne miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. - Radomsko

• Jak się pracuje w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Sucharskiego 49
    97-500 Radomsko

Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.