Opinie o DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. w Kurzętnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DHM Polska Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. w Kurzętnik

Robi Nowy wpis

Praca dobra, atmosfera pracy tez jest okej, jak wszędzie trzeba pracować, jak jesteś uczciwy to nie ma problemu z niczym. Niestety musiałem zrezygnować z pracy bo wyjechałem za granice.

Marta Nowy wpis

Bardzo mieszane opinie tutaj widzę, jedni piszą że to Świetny pracodawca, inni że niekompetentne kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. A teraz jak jest? W 2021 lepiej traktują ludzi??

. Nowy wpis
@Marta

Nie polecam, praca wyglada tam ze tydzien pracujesz i zaraz zostajesz zwolniony

aniutek

A ja myślę, że będąc dobrym pracownikiem doceni się firmę, która jest świetnym pracodawcą

Rrbolek Nowy wpis
@aniutek

(usunięte przez administratora)autoreklama chyba gdzie są starzy pracownicy najstarszy co kilka lat zabrakło do emertury (usunięte przez administratora)a w stolarni .

Misiek

Nie kompetentne osoby na nie odpowiednich stanowiskach kierowniczka, brygadzista.

Firma DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI GILZ. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Eldorado

Pani(usunięte przez administratora)przywłaszcza sobie pieniądze pracowników a starzy pracownicy poniżej krytyki, patologia w tym zakładzie.

Kiko Ramirez

W tej okolicy jak pracować to jedynie Szynaka albo Ikea. Reszta to (usunięte przez administratora). W DHM spędziłem kilkanaście dni. Może sama praca nie była by najgorsza gdyby nie ludzie... (usunięte przez administratora)na czele. Od niej zaczynają się normy ponad stan. Zmuszanie do nadgodzin... Przychodzisz na 1 zmianę a tego samego dnia mówią Ci ze masz być na nocce. Jeśli się przeciwstawisz zaczyna się jazda. Najgorsi to Pan brygadzista od 7 boleści i operator z Brzozia. Panuje tam katastrofalna atmosfera ale być może dlatego że(usunięte przez administratora) którzy nie mieliby intelektualnie szansy zaistnieć nawet u Szynaki doszli tam do "jakiegoś "poziomu. K(usunięte przez administratora)

Blady Kris
@Kiko Ramirez

Wszystko się zgadza dokładnie tak jak mówisz (usunięte przez administratora)nie polecam atmosfera jak na stypie albo gorzej

Konrad

Jeśli nie ma się nic na sumieniu to chyba nikt nie ma powodu donosić szefostwu?

Tulejka

Wszystko się zgadza pracowałem kilka lat jedno można dodać że (usunięte przez administratora) takze nowicjusze bardzo uważajcie ,poza tym wszystko ok.

Rysio

Potwierdzam te wszystkie newsy

Mietek

To jest zakład pod tytułem brak słów na to wszystko ,wszystko prawda co napisane

Łysy

To prawda najgorszym falszywym h..em jest tam zmiany ,najbardziej fałszywy palant jakiego znam wielki zwolennik wędkowania ,pie.....by falszywiec

Wykopanyjaklajza

Robiłem tam brak słów ,wymogi ogromne zarobki minimalne ,banda starych dupolizow trzyma rządy kierowniczka to na niczym się nie zna jej robota polega na obciążeniu na maxa ludzi świecić oczkami ,mówić jedno robić całkiem co innego ,takiego syfu w tak małym zakładzie nie widziałem jak żyje ,moja noga tam nie postanie nawet jak będę zdychać z glodu

Zostaw merytoryczną opinię o DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. - Kurzętnik

• Jak się pracuje w DHM Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy DHM Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DHM Polska Sp. z o.o. sp.k.
  • Sienkiewicza 58A
    13-306 Kurzętnik

DHM Polska Sp. z o.o. sp.k.