Opinie o Budmat Transport Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Budmat Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Budmat Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budmat Transport Sp. z o.o. w Płock

Antosia Nowy wpis

Hej, na stronie jest teraz wystawiona oferta dla handlowca za umowę o pracę. zastanawiam się czy B2B byłoby także opcjonalne? Tak byłoby mi po prostu wygodniej z zaznaczeniem tego, że dobrze byłoby się umówić na płatne urlopy. Ktoś coś o tym słyszał?

kierowca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Szukają teraz kogoś do pracy? ciężko z ofertami, szczególnie tu w okolicy, może ktoś coś wie?

Bimbam Nowy wpis

Umowa o pracę: 2200brutto + 300% premii a ile jej Ci dadzą to nie wiadomo, atmosfera nawet ok ale jeździsz do takich miejsc gdzie diabeł zapomiał że istnieją , po10 miejsc do rozładunku gdzie 7 to w szczerym polu, jak dla mnie to dobre miejsce żeby nabrać doświadczenia. Auta w miarę ogarnięte ale naczepy to istna loteria ja trafiłem na taką że więcej mnie wkurzało jej rozplandeczanie niz spinanie ładunku

Hela Nowy wpis
@Bimbam

Dziękuje za informację dotycząca premii, bo jak ostatnio patrzyliśmy z partnerem na ofertę dla kierowcy to nie było napisane ile by wyniosła, tylko ze system jest rozbudowany. Martwi mnie osobiście ta jazda po tym szczerym polu… jest tu jakiś mobilny serwis czy cokolwiek jakby partnerowi auto wysiadło?

Cos faktycznie zniknęło? Ja dopiero tu wchodzę to nie wiem, ale w każdym razie jeśli już to może ktoś opisać warunki pracy na spedycji? Kiedyś cos pisano o dyspozytorach ale to było lata temu. czy teraz biorą do siebie do biura osoby z zewnątrz?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Jak wygląda praca w Budmat Transport Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Jeździsz jak Kurier mają po ok 10 rozładunkow ...dużo w prywatnych domach więc dojazd brak słów :/ Międzynarodówka 2tygodnie w trasie weekend w domu czyli porażka . Kasa dobra , ale nie za taki czas ...

Michal K

Co do firmy, można po egzaminie poduczyć się pracy i uciekać gdzie indziej, bo tutaj potrafią tylko na rozmowie obiecywać gruszki, a cyferki na koncie żenujące, nie wiem czy wolno tu podawać kwoty więc je pominę - w każdym razie na rozmowie dostaniesz widełki od do ile się tu zarabia, więc od razu bądź pewien, że zarobisz ten dolny pułap. Do tego przy pracy pon-pt nagminne zjazdy w soboty, w tygodniu praktycznie wszystkie nocki w aucie. Nieraz dostaniesz typową kurierkę, 10-20 punktów rozładunku na kurs, nieraz za/rozładunki na porcie czy hucie, tam trzeba się wystać nieraz i 8h na swoją kolej. Lepiej od razu zaopatrz się w ubranie robocze, ja swoje łaskawie dostałem po 2 miesiącach. Auta w większości 15-letnie Scanie i Renault. Część z manualną skrzynią i bez klimatyzacji Za płatne parkingi płacisz ze swoich, zwracają ci po 1-2 miesiącach jak się przypomnisz Wożąc towar na wiele punktów, sprawdzajcie po kilka razy papiery i indeksy. Bardzo łatwo o pomyłkę, zostawisz klientowi za mało albo za dużo towaru, zorientujesz się będąc u kolejnego klienta, bekniesz za stracony czas i paliwo (mi na szczęście pomyłki się nie zdarzyły) I najlepsze, wisienka: jesteś z Płocka, zatrudniasz się w Płocku, start/stop w Płocku? Nieeeee, bardzo często musisz zostawić zestaw w oddziale w Gostyninie, i albo szukać kierowcy który cię zabierze, albo wracać pociągiem. Zachęcam kierownika/dyrektora aby wziął taki bagaż jak kierowca na tygodniową trasę, i wlókł się z torbami pociągiem, może zrozumiecie. Bywały już akcje, że na weekend kierowcy kazali zestaw zostawić we Włocławku, i szukać stopa na powrót... Uczulam świeżakow. Nie naginajcie żadnych przepisów, w szczególności zakazow tonazowych i czasu pracy. Cokolwiek wam spedycja nagada, to wy będziecie za to płacić mandaty, przekonałem się na własnej skórze. Widzisz kilometr przed firmą zakaz, dzwonisz o wyznaczenie trasy bez ograniczeń i tyle. Zdarzało się, że kazali 5km po gruntowej drodze wieźć towar klientowi w pole i nawracać na grząskim. Młody kierowca to i (usunięte przez administratora) i się godził. Aż przyszedł mandat, z tego co słyszałem kierowcy budmatu co i rusz dostają mandaty z gminy wieliczka, kierownictwo było wielokrotnie proszone o uczulanie na to kierowców, ale po co. Słyszy spedytor od kierowcy, że 1km od firmy ma zakaz i każe mu jechać, 'my możemy, mamy pozwolenie skoro tam robimy na miejscu rozładunki'. Później oczywiście sądu spychanie winy na spedycję nie interesuje Podsumowując, polecam tylko do nauki zawodu na 2-3 miesiące, i uciekajcie do 'normalnej' firmy.

Grzegorz
@Michal K

Dzięki za wyczerpującą opinię. Szkoda, że kierowca z wszelkimi problemami typu mandaty pozostaje sam sobie. Możesz jeszcze dodać czy szukają tu kierowców kat. C+E czy również na B i czy stawki są za km, czy też dniówki? Jeśli możesz to podaj ile płacili, nie jest to tutaj zabronione, a nawet wskazane, by ludzie mieli jasność w temacie. Z góry dzięki

Kierowca

Jak tam praca u nich opłaca się jak atmosfera czy warto się pchać

Kierowca
@Kierowca

Nie polecam.. wyplata 4000 za cały pelny miesiac... samochody zepsute. Do tego dyspozytorzy pozostawiaja duzo do myślenia.

Mariusz
@Kierowca

4 tysiące to wcale nie jest zła wypłata, no chyba, że mierzysz wyżej. A z dyspozytorami zawsze się można dogadać. Nie uważasz?

Zofia
@Kierowca

No co do wypłaty się zgodzę z Mariuszem, tragicznie to nie jest. Ale powiedz mi za ile tras / godzin taka wypłata wyjdzie?

@Mariusz

4 tysiące to za 8h pracy na miejscu jest dobra wypłatą, a nie za 20 dni w budzie i rozwozkę po 15 miejsc na 2 dni . PAN MARIUSZ z Panią ZOFIA TO CHYBA SIE NIE ORIENTUJE ZE ZA TAKA PRACE POWINNO BYC MINIMUM 6 TYS na REKE.

Magdalena
@Nedznik

No to faktycznie trochę słabo.. a ktoś rozmawiał z szefem o podwyżkach? Macie chociaż jakieś premie, dodatki?

@Magdalena

Jak sie nosem podpierać i 8 tyś po kraju zrobić to z 5300 zł że wszystkim, premie na święta dają i z wypłaty odejmuja że wychodzisz na 0 , piękna firma z zewnątrz nic więcej XD. Lepiej iść do Lidla.

Mariusz
@Nedznik

Czemu odejmują premie z wypłaty? Przecież to nie ma sensu. Dać i zabrać? Ktoś w ogóle pytał szefa o co w tym chodzi?

@Mariusz

Ciekawe czy tyle samo dają co zabierają?

ale
@Nedznik

Weź już tak nie pompuj tych komentarzy xD Chyba nie masz mózgu jak w takiej firmie pracowałeś xD Albo kit wciskasz. Pewnie to drugie xD

Zofia
@ale

Czyli czekaj, bo widzę, że tu pracujesz czyli przeinaczył ostatecznie te stawki, skoro Cię to bawi? Bo jeśli tak to napiszesz jak one u Ciebie wyglądają i jako kto piszesz, kierowca, dyspozytor?

Kiero

Dajcie sobie spokoj masakra samochody po 10 lat w firmie a one nawet na wyposazeniu klucza przekladniowego nie mają żeby koło odkręcić. Gadka szmatka wszystko ładnie pięknie gadają co drugi dzień w domu a sie okazuje ze kisisz sie cały tydzień w budzie i czesto soboty a zarobisz jeszcze mniej niz u dziada. A jak wprowadzisz auto na warsztat to musisz czekać dotąd aż ci naprawią i stoisz jak gamoń i patrzysz mechaniką na ręce a potem biegiem pakój mandzur i bierz inne auto. Ta ciuchy robocze jakąś swoją elektronike posciel do spania jakas kosmetyke a i przejdz sprawdz zestaw czy cos nie (usunięte przez administratora)bo cie obciążą finansowo i zrob to w 15 minut bo dostawa za godzine masakra jak nie chcecie sie (usunięte przez administratora)wykończyć to chyba lepiej u dziada auto przypisane naczepa przypisana i spokoj a tu normalnie loteria nie wiesz co dzis będzie (usunięte przez administratora) w naczepie z przepinki żałosne pozdrawiam były juz szofer na szczescie

Nędznik

Nędzna wypłata , nędzna organizacja pracy nikt nic nie wie kierowca ma sobie znaleźć prawidłowy adres dostawy , numer telefonu , czy rozwiązanie problemu z zestawem.Brak komunikacji między magazynami,dyspozytorami , warsztatem a kierowcą. A teraz rzeczowo za 6500-8000 km + 60-80 rozladunkow miesięcznie średnio 15-18 dni miesięcznie w kabinie, przepinki naczep itp. Zarobki na poziomie od 4000-4800 netto . Żenada jeszcze trochę to kierowców będą pod monopolem szukać. Flota Scania r420 2007 Renault Premium 2007-09 Renault t 2013-2016 I parę Volvo. Polecam na pierwsze 3 miesiące bo wtedy wypłaty oscylują koło 5000 na"zachete"

Wiktoria
@Nędznik

Czyli mam rozumieć, że na początku wypłaty są wyższe a później są obniżane? Jak dokładnie wygląda kwestia wysokości wynagrodzenia w Budmacie? Od czego jest ono uzależnione?

@Wiktoria

Zależą od tego żebyś nie zarobiła więcej jak 5000 na zestawie po kraju zawsze znajdą coś żeby uciąć.Regulowana premia od 5-300% mogą robić z wypłata co chcą 13 pozycji składowych wynagrodzenia nie idzie się doliczyć co za co .

Szofer

Bardzo słabe wynagrodzenie, obciążenia za wszystko, często weekendy poza domem, bo akurat załadunek albo rozładunek się przedłużył. Olbrzymia rotacja kierowców.

Wojtas

Witam. Podzieli się ktoś opinią na temat pracy w Budmat jako kierowca C+Ę? Jakie dają warunki? Jak wygląda praca jako kierowca i czy przyjmują bez doświadczenia..

Zostaw merytoryczną opinię o Budmat Transport Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Budmat Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budmat Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budmat Transport Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Budmat Transport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Budmat Transport Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Budmat Transport Sp. z o.o.
  • Otolińska 25
    09-407 Płock

Budmat Transport Sp. z o.o.