Opinie o Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. w Nowe Miasteczko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. w Nowe Miasteczko

Basia

Czas chyba na pozew zbiorowy. (usunięte przez administratora)ludzi. Z tego paragrafu pójdą obaj siedzieć

lagownik

Nie polecam. Są niewypłacalni a komornik już czeka przy bramie. Omijać!!!

Niechciał ale musiał

Totalna porażka. Bracia M., kompletni analfabeci (jak widać po wpisach, niby zadowolonych pracowników i klientów, choć wiemy, że sami dokonują tych wpisów) starają się za wszelką cenę pozostać na powierzchni. Niestety dla nich, większość kont na Allegro i innych serwisach już im zawieszono. Ostatnie 4 spółki z o.o. (IVI, WG, XXVII, XXVIII) otworzyli na Władysława G. Ciekawe co ten człowiek zrobi, gdy niedługo przyjdzie mu spłacać ich długi. Będziemy bardzo uważnie przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji, robi się coraz ciekawiej.

OLA

Produkty porażka!!!!!!!!!!!!!!! Chińskie lepsze. NIE POLECAM FIRMY!!!!!!!!!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Przemek

Ok ludzie, mega firma

Tomasz

Pozdrawiam super ludzi z zakładu!!

Katarzyna

Super załoga

Grześ

Mega wykonanie, rzetelna produkcja

Miłosz

Piękne drewniane produkty!!

Agnieszka

Dobrze sie pracuje, wypłaty na czas

Ola

Można się wypowiadać w samych superlatywach. Super!

Kinga

Super atmosfera

ANIA KLIJENT

Pozdrawiam twórców loga BLIŹNIAKI .Nadal zaskakujecie swoimi projektami ,jesteście najlepsi .

Jan

Firma spoko

KLIJENT ZADOWOLONY

Wysoka jakość, produktów

Julia

Widać jak jedna osoba wypisuje pozytywne recenzje, chyba za to ma premię)) pracowała z nimi do pół roku, nie otrzymała wszyskich pensji.. Ludzie na halę zmieniają tylko jak mogą.. Dużo osób bez wynagrodzenia musieli opuścić teren, przymusowo, albo będziesz po prostu mieć problemy z policją, tak szefostwo decyduje pytania wynagrodzenia ((( nie polecam..

Basia

Super firma ,mam premie .

Julka
@Basia

Kłamstwo.. Za co?? Że piszesz mądre opinie))

Stachu

Dali mi dom .mam gdzie mieszkać

Julka
@Stachu

A pieniądze?? Czemu nie mają ludzie wypłaty?? Możesz mieszkać za darmo i pracować)))

Vasyl

Firma super, polecam .

Leon

Firma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 50 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 129 ocen.

Bliźniaki Holzgoetter Sp. z o.o.