Opinie o Chrząszcz Sp. z o.o. w Jędruszkowce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Chrząszcz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Chrząszcz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chrząszcz Sp. z o.o. w Jędruszkowce

Nikola Nowy wpis

No klienci widzę nie narzekają, a w pracy jak? Szukam czegoś w okolicy, zależy mi na stabilności przede wszystkim i oczywiście dobrych stawkach. Gdyby ktoś mógł przybliżyć warunki pracy tutaj to będę bardzo wdzięczna.

Tomasz Nowy wpis

Czy mogę prosić o kontakt do firmy?

Markowski Przemysław

Wystawiam Grupie Meblowej Chrząszcz pozytywną opinie oraz rekomenduję jako jednego z najlepszych producentów mebli jakich znam. W całości profesjonalne podejście zespołu pracowników. Dotrzymanie wszelkich niezbędnych formalności z dbałością o każdy najmniejszy szczegół podczas realizacji. Przechodząc do meritum złożyłem w firmie zamówienie na wyposażenie mojego biura w funkcjonalne nowoczesne biurka w stylu loft i szafy na dokumenty. Dodatkowym atutem jest również ciekawy wybór foteli biurkowych. Polecam za doskonałe wyczucie stylu, gdyż firma w ramach inicjatywy pomogła doskonale dobrać wystrój nowoczesnego wnętrza. Z całego serca polecam!

Biuro Nowy wpis
@Markowski Przemysław

Jak duże było złożone przez ciebie zamówienie? Ile zajęła realizacja? Czy przy większym można liczyć na jakąś zniżkę/rabat?

STÓŁ KUCHENNY Nowy wpis

Wczoraj dostałem przesyłkę z zamówionym stołem do kuchni. Stół we dwójkę złożyliśmy bez problemów. Prezentuję się tak jak na zdjęciu w internecie. Bardzo cieszę się z TERMINOWEJ DOSTAWY. Mebel dobrze zapakowany dotarł bez uszkodzeń.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Chrząszcz Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Szymon

Polecam firmę. Wykonują meble dobrej jakości i w przystępnej cenie. Meble wykonane oraz zamontowane bardzo starannie (zamawiałem meble do kuchni pod wymiar). Nie ma żadnych zadrapań, uszkodzeń mebli w trakcie montowania. Pełen profesjonalizm

Wanda
@Szymon

A jaki był czas realizacji takich mebli?

@Wanda

Trzy tygodnie. W ciągu tego czasu zrobili wymiary, przedstawili wizualny projekt i dowieźli meble wraz z montażem. Panowie działają sprawnie, nie przeciągali bez potrzeby montażu. Raz dwa i kuchnia gotowa. Jestem mega zadowolony.

Krystian
@Szymon

Nie jestem pewny na co się zdecydować. Polecasz gotowy model z dostępnych czy złożenie zamówienia na szafę stworzoną specjalnie dla mnie, pod wymiar? Jaka jest różnica finansowa.

@Krystian

Zależy co cię interesuje, mogę powiedzieć, że jeżeli chodzi o meble do kuchni to zdecydowanie polecam ci pod wymiar. Meble są zaprojektowane według twoich oczekiwania, dostosowane do wielkości pomieszczenia. Mają do zaproponowania dużo ciekawych projektów, uwag pomysłów. Na pewno cię jakoś nakierują i dobrze doradzą. Kwestia finansowa. No cóż oczywistym, jest że meble pod wymiar to oczywiście większy wydatek. Cena uzależniona jest tez jaki materiał wolisz. Ja wybrałem ten trochę lepszej jakości żeby posłużyło na dłużej.

Lippyy
@Krystian

Biurko zostało wykonane wg. naszych niestandardowych wymiarów, bardzo szybka dostawa, sprawna obsługa Klienta. Śmiało możemy zarekomendować firmę. Spełniła nasze oczekiwania. Nie zawiedziesz na złożeniu zamówienia na meble pod wymiar.

Evaaa

Meble bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. Modułowa konstrukcja znacznie ułatwia samodzielny montaż. Meble starannie zapakowane na czas transportu i dostarczone w krótkim terminie.

,3,3,3,

Potrzebowałem regał dopasowany wymiarami do moich potrzeb. Po tygodniu otrzymałem zestaw - wkręty, bolce, łączniki. Doskonałe spasowanie wszystkich elementów, bardzo dobrej jakości. Jakość bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jednoznacznie polecam! Dodatkowo wszystko w atrakcyjnych cenach.

Rychu

Są na rynku od niedawna, mimo to już od wielu osób słyszałam dobre opinie. Przede wszystkim meble wykonują z bardzo dobrej jakości materiałów. Nie można powiedzieć o tym złego słowa, poza tym dochodzi jeszcze dokładność pracy i precyzyjność. Polecam

@Rychu

Ja również słyszałem wiele pochlebnych słów i zdecydowałem się na złożenie zamówienia na domowy regał. Konstrukcja jest stabilna i w ładnych stonowanych kolorach. Bardzo doceniam miłą obsługę klienta. Wysłuchałem mądrych porad i ciekawych pomysłów. Bardzo owocna współpraca.

Ryszard

Bardzo podobają mi się zamówione meble. Wykończenia są bardzo dokładne i została zachowana dbałość o każdy szczegół. Cena w mojej opinii jest adekwatna do jakości wykonanych mebli i dobrej obsługi klienta.

Konrad
@Ryszard

Zamawiałeś może meble pod wymiar? Mógłbyś powiedzieć nieco więcej? Czy wiesz może czy realizują zamówienia dla firm?

Amelia

Mają super biurka, ich odpowiednia wysokość zapewnia prawidłową postawę ciała. Samej osobiście bardzo wygodnie mi się z nich korzysta. Co więcej to mają fajne, rozsądne ceny i mogłam sobie do kompletu wybrać wygodny i prawidłowo wyprofilowany fotel. Nie zawiodłam się i reszcie zainteresowanych szczerze polecam.

Klaudia

Pierwszorzędna obsługa klienta. Jesteś zachwycona efektami. Grupa Meblowa to firma godna polecenia pod każdym względem. Ceny są umiarkowane i uważam, ze adekwatne do oferowanych produktów.

Katarin
@Klaudia

Co takiego u nich zamawiałaś? Jeśli można spytać to ile zapłaciłaś za swoje zamówienie i czy była wliczona w to również dostawa?

Filip

GM Chrząszcz znalazłem przez portal gowork. Niemniej jestem przekonany, że dokonałem dobrego wyboru. Moje zamówienie było jednak niewielkie, potrzebowałem dwie szafki nocne, wiedziałem, ze nie potrwa to raczej długo. Okazało się ze uwinęli się z tematem w ciągu tygodnia. Podoba mi się taka sprawna i dobra jakość zamówienia.

Silv????
@Filip

Zamawiałeś u nich coś jeszcze później. Jak wygląda to cenowo? Po takim czasie meble w dalszym ciągu pozostają bez uszkodzeń lub widocznych defektów?

Filip
@Silv????

Niedawno zamówiłem jeszcze stół kuchenny. Chciałem coś prostego i zarazem innego. Jeśli czegoś takiego szukasz to tutaj masz link https://gmchrzaszcz-sklep.pl/produkt/stol-paris/ Stół jest dobrze wykończony, ma odpowiednią wysokość (nie ma regulacji wysokości) i dobrego materiału blat. Rozstaw nóg jest dobrze przemyślany bo nikt nie zaczepia krzesłem. Nie zabiera zbyt wiele miejsca.

patrycja

Super producent mebli. Zamówienie przybyło do mnie zgodnie z opisem. Duży plus za rozsądną cenę mebli. Zamawiałam na stronie https://gmchrzaszcz-sklep.pl/ Szczerze polecam firmę GRUPA MEBLOWA CHRZĄSZCZ

Robert

W Chrząszcz zaopatrywałem swoje biuro w nowoczesne meble. Pracownicy profesjonalnie przeprowadzają wywiad z klientem na temat stworzonych oczekiwań i przestawiają szereg propozycji. Moim zamysłem było stworzenie wystroju nowoczesnego biura w stylu minimalistycznym. Teraz jak na to patrzę jestem zadowolony. Meble typu biurka, szafy, półki zostały wykonane pod wymiar. Gorąco polecam

Pytanko
@Robert

Jak długo czekałeś na swoje zamówienie? Dużo mają chętnych? Interesuje mnie czy nie odwlekają terminów bądź później nie zbywają telefonów od klienta.

Robert
@Pytanko

Zadowolenie klientów jest dla nich bardzo ważne i dbają żeby w oczach tej dobrej opinii nie stracić. Telefony odbierają lub w pierwszym możliwym momencie oddzwaniają. Jasno stawiają sprawę co jak się ma i nie owijają w bawełnę. W biurze jest dosyć sporo stanowisk i całość zajęła około miesiąca.

Ile?
@Robert

Proponują jakąś rozsądną cenę za meble razem z montażem? Jak oceniasz?

Sandra
@Ile?

Mało znam miejsc gdzie zamówienie mebli, wykonanie i montaż są razem w takich cenach. Wiadomo każdy chce zarobić, ale tutaj nie krzykną ci ceny z kosmosu. Rozsądne pieniądze za profesjonalną usługę.

Ile?
@Sandra

Okey to dzięki za wyrażona opinie. Myśle, że zdecyduje się na zakup. Jeśli ceny i usługa okażą się dobre tak jak mówisz to na pewno napisze własna opinie na ten temat. Pozdrawiam

Krysia
@Ile?

Jeśli tego potrzebujesz w podjęciu decyzji to ja również ci polecam. Z pewnością się nie zawiedziesz na firmie. Wysoka jakoś ich usług i materiałów nie jest (usunięte przez administratora) Zresztą sam/sama będziesz miała okazje sprawdzić. Pozdrawiam

Wyposażenie biura
@Robert

W ile stanowisk wyposażałeś swoje biuro? Czy zamówienie było duże? Jak firma podeszła do takiej wielkości zamówienia? Mam jeszcze kilka pytań. Proszę o kontakt.

Kisiel P.

Stół jadalny od nich jest wytrzymały i solidnie wykonany. Bardzo mi się podoba, po samym zdjęciu wiedziałam, że to to czego szukam. Spełniają oczekiwania swoich klientów.

Andrzejek

Chwałę sobie zakupiony stół i kilka półeczek z tej firmy. Do jakości i wykonania mebli nie można skierować złego słowa. Obsługa sklepu to mili i pomocni ludzie. Zapewniam, że inni bez wątpienia po złożeniu zamówienia podzielą moje zdanie

Kamyczek

Zamówienie zgodne z opisem. Brak uwag do produktu. Solidny materiał i dobre wykonanie regału loftowego. Ciekawy projekt i wygląd. Polecam

Witam

Zamówienie dotarło na czas, dobrze zabezpieczone towaru. Materiał z którego zostało wykonane jest dobrej jakości.

Romek
@Witam

Nie dostrzegłem na swoim zakupionym produkcie żadnych defektów. To zasługa szczelnego opakowania. Doceniam zaangażowanie firmy w odpowiednie zabezpieczenie swoich produktów. Poza tym można liczyć na dodatkowe informacje ze strony pracowników firmy, pomoc, radę. Dziękuję za wszelką pomoc i piękny stół kuchenny. Z pewnością powiem o Państwu jeszcze nie jedno dobre słowo.

Polecam

Panowie do montażu pojawili się o umówionej godzinie. Montaż wykonali dosyć szybko, elementy do montażu były bezpiecznie i szczelnie zapakowane, także nie uległy żadnym uszkodzeniom w transporcie. Bardzo uczciwa firma, wykonują taki kawał dobrej roboty za niewielki pieniądze.

Zarzycka
@Polecam

Ja dołączam coś od siebie. Brak negatywnych opinii zadecydował o podjęciu decyzji o wyborze GM Chrząszcz. Nie ma tu miejsca na amatorszczyznę. Meble zostały wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Krzysztof
@Zarzycka

A wybrała Pani coś z mebli na wymiar czy gotowych produktów? Chciałbym zainwestować w dużą i pojemną szafę. Ze zdobytych informacji wiem, że dobrym rozwiązaniem jest szafą specjalnie zaprojektowana pod wymiar pomieszczenia. Ale oczywiście wiąże się to również z większym kosztem. Czy ktoś ma informację na ten temat i chciałby się podzielić doświadczeniem? Z góry bardzo dziękuje :)

Rafal

Bardzo dobra firma! Spełnili moje oczekiwania. Meble są solidnie wykonane. Narożne biurko to genialne rozwiązanie. Bardzo praktyczne i pomieści sporo rzeczy. Wygodne w użytkowaniu i bardzo nowoczesne.

Zostaw merytoryczną opinię o Chrząszcz Sp. z o.o. - Jędruszkowce

• Jak się pracuje w Chrząszcz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chrząszcz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chrząszcz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chrząszcz Sp. z o.o.
  • 51