Opinie o Dar Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dar Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dar Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dar Group Sp. z o.o. w Wrocław

Natalia Nowy wpis

Jest mega ciężko. Pół roku tutaj i wiem że to nie jest łatwa praca. Warunki są dobre a i pensja jak się robi plany nie jest zła .

Kamil Nowy wpis

Dar Group ma opinię dobrego pracodawcy mimo, że działa dopiero od trzech lat.

Pracodawca Nowy wpis
@Kamil

Firma DAR GROUP SP. Z O.O. powstała w 2015 r.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracodawca Nowy wpis

Umowa o pracę jest proponowana po przepracowaniu 1 roku .

Nowy pracownik

Pracuję od 2 miesięcy i nie mam co narzekać . Dużo się wymaga, ale pracowałem 4 lata w dziale marketingu w firmie produkującej mrożonki i tutaj jest o wiele lepsza atmosfera. Nie spotkałem się wcześniej z tak przejrzystym system zliczania mojej aktywności i telefonów co wprawiło mnie w zdumienie . Mam lepsze pieniądze niż poprzednio i to mi wystarczy aby tutaj pracować jak najdłużej się da.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dar Group Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Wnuczka

Przestańcie wydzwaniać i wciskać starszym babciom różańce, że są uleczalne. Pani Halince tak się spodobał ze sobie drugi zamówiła leczniczy wisiorek? Hahaha Pracowałam w call center w Lublinie, ale był wyższy poziom i takimi rzeczami bezprawnie się nie zajmowaliśmy. Poza tym jest rodo a wy macie imiona i nazwiska i numery telefonów bezprawnie. SprAwa jest zgłoszona do UOKiK.

Art. 267. (206) §1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Włamanie się do prywatnego komputera to przestępstwo. Wszystko jest do sprawdzenia jak również z jakiego IP ktoś tego dokonał, przeglądał zawartość, dokonał zmiany (ślad zawsze postpozycje), a sam wpis Pani S. potwierdza tylko, że taka sytuacja miała miejsce. Niestety firma ta zwłaszcza jej właścicielka za nic ma przestrzeganie prawa. Pokazuje to niestety prawdziwe oblicze. Dlatego przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie i jakąkolwiek współpracą.

Pierwsza rzecz to głoszenie tej firmy to celowe wprowadzanie w błąd, to nie jest stanowisko specjalista ds.sprzedaży tylko pracownik call center. Ponadto nie kontraktuje się zamówień od klientów. Właścicielka firmy Pani Sylwia nakazuje pracownikom (usunięte przez administratora) telefonami". Kompletny brak szacunku względem pracownika. Nieprzestrzeganie regulaminu czasu pracy. Bezpodstawne oskarżenia o kradzież np.: szklanki, czy też spożywanie alkoholu w pracy, mobbing. Brak okres próbnego, możliwości zapoznania się asortymentem. Każda próba dowiedzenie się czegokolwiek to "denerwowanie pani S." Jeśli komuś zależy na pracy tą firmę należy omijać szerokim łukiem. Ludzie są zatrudniani i traktowani jak tania siła robocza. Awansu do innego działu raczej nie będzie to mała rodzinna firma.

Szanowna Pani Moniko, Nie mam w zwyczaju dyskutować na portalach z byłymi pracownikami , a jeszcze bardziej dziwi mnie jak pracownik mojej firmy zgłasza mi ,że na takim portalu jak ten, trwa tego typu dyskusja . Życzę wszystkiego dobrego oraz znalezienia wymarzonej pracy . Z poważaniem Sylwia D. PS. Zapraszamy osoby zainteresowane do składania swoich aplikacji na meila : biuro@agencjadar.pl Specjalista ds. sprzedaży Warunki zatrudnienia : Do obowiązków będzie należało: Kompleksowa telefoniczna obsługa klienta biznesowego z sektora B2B Wykonywanie rozmów wychodzących do klientów potencjalnych oraz stałych ( ok 60 tel dziennie ) Wprowadzanie do systemu CRM potencjalnych klientów Przygotowywanie ofert / zamówień Sprzedaż / Kontraktowanie / negocjowanie Wymagania: Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego Opanowane techniki negocjacji Rozwinięte techniki sprzedaży Motywacja do pracy z klientami oraz umiejętność nawiązywania kontaktów Dobra dykcja i wysoka kultura osobista Umiejętność obsługi komputera Oferujemy: Umowę zlecenie na okres 1 roku. Po tym okresie możliwość przejścia na umowę o pracę Podstawa 3000 zł brutto Pracę w godzinach 8-16 Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy w biurze Możliwości rozwoju , po okresie 3 lat przejście do innych działów w firmie ( dział wycen / dział ofert )

@Pracodawca

Jestem pracownikiem firmy od 1,5 roku i jestem zadowolona, poznałam pracownicę która się powyżej wypowiedziała i nie stając po stronie pracodawcy mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że praca jest sprzedawcy, kontaktujemy się i sprzedajemy przez telefon ponieważ nie jesteśmy handlowcami mobilnymi ( co mnie cieszy ) praca jest w biurze . Nie zgodzę się również z opinią o nieprzestrzeganiu praw pracowniczych - Pani Sylwia wręcz podkreśla że przerwa ustawowa przysługuje 45min . Opinię powinni pisać wszyscy , niestety gorycz zawsze ma ten kto nie robi planów m-cznych, zostaje zwolniony i nagle się wypowiada. Nigdy nie byłam handlowcem a tutaj się realizuję .

@Ania

Art. 267. (206) §1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Nie pracuje Pani w biurze, a w domu zatem mija się Pani z prawdą czyli zwyczajnie kłamie. Zatrudnianie bez jakiejkolwiek umowy to okradanie państwa polskiego (to również podlega karze). Zatrudnianie i zwalnianie pracowników, którzy nie zdążyli przepracować nawet miesiąca mówi wszystko o pracodawcy, zatem o jakim wyrabianiu miesięcznego planu Pani mówi???

Zostaw merytoryczną opinię o Dar Group Sp. z o.o. - Wrocław

Dar Group Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wita Stwosza 16
    50-148 Wrocław