Opinie o Appverk Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Appverk Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Appverk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Appverk Sp. z o.o. w Poznań

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w appverku od ponad 4 lat i nadal jestem zadowolony i nie myślę o zmianie ;) Od dłuższego czasu pracują tu fajni ludzie, jest mała rotacja pracowników więc atmosfera w firmie pozostaje cały czas bardzo dobra. Firma rozsądnie podchodzi do pracy zdalnej i elastycznego czasu pracy, co zdecydowanie poprawia work-life balance. Kierownictwo wydaje się podejmować sensowne decyzje i jest blisko pracowników. Na ten moment pomimo kiepskiej sytuacji na rynku IT firma działa stabilnie - w przeciwieństwie do innych SH nie mieliśmy żadnych zwolnień grupowych i nic nie zapowiada, żeby coś się w tej kwestii zmieniło.

Asia Nowy wpis

W AppVerku rozpoczęłam pracę na stanowisku Project Managera, obecnie pełnię funkcję Delivery Managera. W ostatnich latach zaszło wiele zmian w organizacji. Liczba pracowników zwiększyła się dwukrotnie. Wiele procesów zostało z sukcesem zidentyfikowanych i zoptymalizowanych. Mimo wprowadzenia procesów, procedur i wzrostu zatrudnienia, firma nadal utrzymuje przyjazną, personalną i bezpośrednią kulturę zarządzania. We współpracy z AppVerkiem najbardziej cenię sobie otwartość na pomysły pracowników i szybkość we wdrażaniu zmian. Zwinność nie ogranicza się u nas tylko do projektów, ale jest wpisana w DNA całej organizacji. Feedback od pracowników jest regularnie zbierany i efektywnie wdrażany. Komunikacja w firmie jest otwarta i transparentna. Jako PM szczególnie doceniam pracę w zespole składającym się wyłącznie z deweloperów na poziomie mid i senior, małą rotację pracowników oraz efektywne zarządzanie obłożeniem bez "przerzucania" deweloperów między projektami. Mimo rosnącej tendencji rynkowej do powrotu do pracy stacjonarnej, AppVerk nadal oferuje możliwość pracy w pełni zdalnej, z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo, dla chętnych, nadal dostępne jest nasze biuro w Poznaniu. Oczywiście, żadna firma nie jest idealna, ale wszyscy razem uczymy się i dążymy do stworzenia miejsca pracy, w którym będziemy czerpać satysfakcję ze wspólnie spędzonego czasu. Zdarzają się momenty zwiększonego nakładu pracy i intensywności, szczególnie w fazach zakończenia projektów, co jednak wydaje się być nieuniknione i jest charakterystyczne dla zarządzania projektami. Niemniej, przez trzy lata było zaledwie kilka tygodni, które wymagały ode mnie pracy ponad ustalone godziny, a dodatkowe godziny zostały w odpowiedni sposób rozliczone. W związku z mniejszą skalą organizacji, obszary, którymi zajmują się ludzie w danej roli, są za pewne szersze niż w korporacji, gdzie na wszystko jest dedykowane stanowisko. Dlatego PM zajmuje się też wsparciem klienta w roli PO (PO proxy) czy razem z zespołem dba o scruma. Jest to najlepszy SH, z jakim współpracowałam do tej pory, i dlatego jestem tu już kilka lat.

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w AppVerku już ponad półtora roku, bardzo cenię sobie dobrą organizację firmy pomimo zdalnej pracy oraz możliwości rozwoju.

Martyna Nowy wpis

Chciałabym bardzo pochwalić firmę za proces rekrutacji, w którym brałam udział. Mam teraz dużo doświadczeń z firmami o różnych profilach i mogę szczerze powiedzieć, że ten w Appverk był najlepiej przeprowadzonym ze wszystkich dotychczasowych procesów. Zadanie na rolę PM'a było ciekawe i nieoczywiste, komunikacja płynna i przeprowadzona w określonych wcześniej ramach czasowych, a pomimo negatywnej decyzji dot. zatrudnienia poświęcono mi czas na przekazanie merytorycznego feedbacku (który otrzymałam również w formie pisemnej). Bardzo żałuję że na tym etapie nie udało nam się nawiązać współpracy, jednak wierzę, że nasze ścieżki zawodowe jeszcze się skrzyżują.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Appverk Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
Nowy pracownik

Hejka, jestem nowym pracownikiem firmy, pracuje mi się tu bardzo dobrze. Proces mojej rekrutacji był mega sprawny i szybki (pomimo 3 etapowej rektutacji, odstępy czasu pomiędzy rozmowami trwały nie więcej niż tydzień) a kontakt w firmą na tym etapie bardzo płynny i zorganizowany. Mój onboarding przebiegł w bardzo zorganizowany i profesjonalny sposób. Pomimo zdalnego trybu pracy, wszelkie sprawy organizacyjne są tu załatwiane właściwie od ręki za co należy się uznanie skutecznemu działowi HR. Informacje przekazane mi podczas rekrutacji były zgodne z moimi późniejszymi doświadczeniami podczas pracy. Bardzo cenię sobie pracę w Appverk za elastyczność, profesjonalizm, szacunek dla pracownika oraz możliwość realizowania własnych pomysłów.

Zadowolony

Pracuję w tej firmie już 3 lata i to, co najbardziej w niej cenię, to możliwość realnego wpływu na decyzje i kierunek, w którym zmierza cała organizacja. Jestem świadkiem, jak moje opinie i pomysły są brane pod uwagę, co sprawia, że czuję się ważną częścią załogi, a nie tylko trybikiem w maszynie. Firma wyznaje zasadę remote-first, co dla mnie jest ogromnym plusem. Praca zdalna jest tutaj na porządku dziennym, co pozwala na elastyczne dopasowanie pracy do życia prywatnego. Jednocześnie, biuro wciąż pozostaje otwarte dla tych, którzy preferują taką formę pracy. Atmosfera w firmie jest fantastyczna, a zespół składa się ze świetnych ludzi, z którymi nie tylko świetnie się współpracuje, ale również można fajnie spędzać czas po pracy ;)

Pracuję w firmie ponad 6 lat. Od czasu, gdy zostałam tutaj zatrudniona, firma przeszła sporo zmian organizacyjnych, które pozwoliły jej się szybko rozwijać. Obecnie, nasza kultura pracy opiera się na zaufaniu, elastyczności i swobodzie, a regularne feedbacki ze wszystkimi pracownikami i zwinne zarządzanie również poza samym zespołem technicznym pozwala na szybsze implementowanie usprawnień. Nie ma tutaj chaotycznego zarządzania - są normy i standardy, które sami wypracowaliśmy wraz z upływem czasu ale nie są też one "korporacyjnymi procedurami". Firmę polecam osobom, które lubią mieć wpływ na swoją pracę i środowisko, w którym pracują, mieć możliwość zgłaszania usprawnień i swoich pomysłów, i przede wszystkim tym, którzy cenią sobie dobrą atmosferę pracy :)

Zenada

Jak marne wynagrodzenie oferujecie skoro skreślacie ludzi ledwo otwierając ich aplikację? W jednym momencie email o otwarciu i od razu kopiuj wklej o podziękowaniu. Przestraszyły chyba kogoś widełki, których oczekuję ???? nie polecam kandydować gdy zażyczacie sobie ludzie pieniądze.

Kinerozaur Rex

Według mnie ta firma to prawdziwy gamę changer Poznańskiego IT !

KinerGeniuszZbrodni

Polecam tą firmę i tych ludzi, jak chce się depresji dostać

Appverk

Firma nie szanuje kandydatów biorących udział w rekrutacji, mimo zapewnienia że odpowiedź będzie w ciągu tygodnia, to oczywiście odpowiedzi a tym samym podziękowania nie było.

Zostaw merytoryczną opinię o Appverk Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Appverk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Appverk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Appverk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Appverk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Appverk Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Appverk Sp. z o.o.
  • Zakręt 8