Opinie o Sun Club Travel Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sun Club Travel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sun Club Travel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Club Travel Sp. z o.o. w Poznań

Michał Nowy wpis

Czy to biuro turystyczne ?

Olga Nowy wpis

Warto aplikować do Sun Club Travel, jak myślicie? Widziałam informację o tym, że oferują pracę zdalną. A na czym ona polega?

22 Nowy wpis
@Olga

jesteś taką totalną amebą, że nie potrafisz przeczytać poniższe komentarze? Tak, aplikuj.

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Na jakiej zasadzie opiera się praca czy też współpraca?

22 Nowy wpis
@Marek

a nie czytałeś poprzednich opinii?

I na czym to wszystko stanęło? U mnie na niczym...

Aplikowałeś do firmy Sun Club Travel Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Paropramen

Aspirowałem do firmy Sun Club Travel, jednak po dłuższej analizie przebiegu rekrutacji coś mi zaczęło nie pasować. Rozmowa kwalifikacyjna trwająca 7 minut, w dodatku przez telefon. Dostałem informację, że pracę mogę zacząć od następnego tygodnia. Bodajże 3800zl netto, przy pracy zdalnej 8h dziennie, co na dobrą sprawę jest rzadko spotykane nawet i poza granicami Polski. Poprzeglądałem ich stronę, poszukalem informacji i ciekawostka, założyciel posiada mnóstwo innych firm, z czego wszystkie z kapitałem 5000zł w najlepszym wypadku doszukalem się 25000zł co i tak jest śmieszne. Mnóstwo kruczków w umowie, większość fraz w cudzysłowiu co napawało mnie tylko strachem. Zdziwił mnie fakt, że przy pracy zdalnej mam tak dużo wzmianek o braku odpowiedzialności firmy za moje szkody na zdrowiu(?????) i dodatkowo o mojej odpowiedzialności za powierzone mi finanse. Firma duch, w miejscu zarejestrowania, owszem, znajduje się firma turystyczna, jednak jest to całkowicie inna agencja. Ostatecznie olałem sprawę i panią rekruterkę. Właściciel powinien iść siedzieć za naciąganie ludzi, z tego co widzę jest sporo takich osób.

@Paropramen

Do tej pory prowadzą "rekrutację"????

Mikołaj

Nie znalazłem żadnych obecnych ogłoszeń rekrutacyjnych w sieci. Pytasz, bo jesteś zainteresowany firmą? Może na forum odezwą się jacyś pracownicy Sun Club Travel i napiszą jak obecnie wygląda zatrudnienie.

Dodatkowe info

Proszę również wziąć pod uwagę, iż ta spółka jest powiązana z U-Translate Sp. z o.o. (opinii na GoWork nie brakuje) - ta sama metoda działania, tylko w tym przypadku mniej oszukanych ludzi, a więc proszę ignorować lub zgłaszać kolejne oferty! Rekrutację prowadzą dla niej Sonia i Mateusz.

kolejna w kolejce

Hej! Pisalam wczesniej pisze po raz kolejny, w czwatek ide na komende zglosic sprawe oszustwa i braku przelewu. Sluchajcie adwokat doradzil mi ze musimy sie zebrac w grupe i pomoc sobie nawzajem do tego bede potrzebowala do Was kontakt dobierzemy sie do tylka tych sukinsy*** ! Podawalam nizej maila robie to po raz kolejny adrianna.ostrowska@onet.pl Kazdy kto jeszcze do mnie nie napisal albo napisal i nie dostal odpowiedzi zgloscie sie podam wasze namiary wystarczy mi imie i nazwisko plus nr telefonu do adwokata i bedziemy dzialac!

Maciek

Myślicie, że jest sens składania pozwu do sądu o wypłatę wynagrodzenia? Sprawę na policję w związku z przelewem zgłosiłem. Zastanawiam się tylko czy jest jakaś realna szansa odzyskania pieniędzy, bo jakby nie było, spędziłem miesiąc na opracowaniu im tych bzdur.

qazwsx

Witam, tez rozpoczelam u nich prace i wsyztsko wyglada jak u Was... mam robic wycieczki, pozniej cos oplacic i za miesiac dostac przelew za wykonanie pracy. (usunięte przez administratora)

@qazwsx

No to spytaj bezpośrednio swojego kuratora co to za dziwne komentarze xd Jestem ciekawa co ci powie i jak szybko z tobą urwie kontakt

qazwsx
@22

myślałam o tym, jak na razie złożyłam pismo o przerwaniu umowy w trybie natychmiastowym, ale jak mniemam - pewnie i na to nie dostane odpowiedzi

@qazwsx

jejuuuuu Po co??? Przecież mogłaś pomóc policji namierzyć ich!!!!

Nick22

To już robi się nudne. I to bardzo. Kolejna biedaczyna, co to nic nie rozumiała? Zgłoście się z zeznaniami tam gdzie trzeba, dla własnego dobra, dodajcie danych. Do którego sądu niby chcecie się zgłosić, skoro większość z was pewnie nawet nie zastrzegła swoich dowodów osobistych? I te wszystkie płatności... przecież już wszystko wiadomo.K

@Nick22

Taaaa. najmądrzejszy człowiek się znalazł. byłam na policji. chciałam zastrzyc dowody i tp. I wiesz co? NIC! Pupy nikt nie ruszył.

stiepan.budzov@adresik.net

co mam zrobic jak dostalem przelew i mialem za to przelac gdzie indziej a dalej było dobrze, ale u mnie nie ma wyplaty? moze u was nie ma tych dziwnych email, pomocy , nie wiadomo co robic dziwne mejle stiepan.budzov@adresik.net uratujcie czlowieka spod sciany wszystko omnie wiedza co robic!!!!!

No i co w końcu? Podejmiemy się współpracy? Czy każdy w zakresie własnym będzie działał ?

Zoltan
@22

Ile z Was wysłało już wniosek do PIP ? Jeżeli chodzi o osoby, które miały jakąkolwiek propozycję transakcji finansowej, bądź takową wykonało - bezwzględny kontakt z Policją, i to najszybszy. Czekają na kolejnych poszkodowanych. Bez ich działań nic nie ugramy. Nie ważne, jakie macie obawy, ale to nie są żarty. Naprawdę .

Witam :) też zostałam oszukana przez tą firmę. Oprócz zadań miałam operację finansową na dużą kwotę. Oczywiście że wypłaty też nie otrzymałam. Wydzwaniam codziennie - albo nikt nie odbiera, albo telefon jest wyłączony. To może zrobimy wspólną skargę? Gdzie możemy wszyscy się skontaktować?

Opowiedz, proszę, coś więcej o danej operacji. (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Wyjaśnię Ci wszystko.

Hej, jestem kolejną osobą, która została oszukana tylko w moim przypadku jest trochę inaczej. Umowa wygasa mi dopiero za 4 dni, ale już urwali ze mną kontakt. Ja dodatkowo miałam do wykonania operację finansową, dzień po tym urwali ze mną kontakt. Myślę, że w moim przypadku meritum były te pieniądze.

Jak możemy się skontaktować?

Władysław

Tak samo byłem (usunięte przez administratora) ta firma, chętnie dołączę się do skargi grupowej. Mój mail Bilokin8@yandex.ru

naiwna

Dzień dobry! Proszę o radę i pomoc - co zrobić, jeśli podpisało się umowę z daną firmą, ale jeszcze nie rozpoczęło się okresu próbnego? Wysłałam do nich wypowiedzenie umowy,czy to powinno poskutkować zerwaniem umowy, czy mogę mieć nieprzyjemności prawne związane z wypowiedzeniem przed okresem próbnym? Czułam, że coś jest z nimi nie tak nie mogąc znaleźć o nich żadnej informacji. Dobrze, że sprawdziłam w tym momencie jeszcze raz jakieś informacje i znalazłam te opinie...

@naiwna

A kiedy miałaś rekrutację? Nie masz się raczej czego obawiać, podpisałaś umowę z duchem :) ciesz się, że na tym się skończyło :)

naiwna

Rekrutacje miałam jeszczw na początku czerwca,ale w związku z dotychczasową pracą,okres próbny mogłam rozpocząć od 1.07. Najgorsze jest to,że wysłałam im maila z wypowiedzeniem,na który nie odpisali,a pan Dawid Sierpakowski dzwonił dzisiaj o 9:00 (rozumiem,że normalnie chciał rozpocząć szkolenie). Los chciał że nie odebrałam telefonu,nie wiem co zrobić w tej sytuacji jeśli nie podpiszą tego wypowiedzenia...

Przerażona

Jeżeli dobrze rozumiem, każdemu z Was minęło już 5 dni roboczych od dnia wygaśnięcia umowy? Jakie dostaliście zadania w trakcie okresu próbnego?

@Przerażona

Tak jest. Wykonywaliśmy jednakowe zadania - Empiriabrava, Praga, tłumaczenie strony oraz inne

Docent
@Przerażona

A jakie to ma teraz znaczenie ? :) Wygląda to na firmę wydmuszkę. Zarejestrowana w 2001 prawdopodobnie na śpiocha, gdyż przez 15 lat nie składali sprawozdań finansowych, dopiero w 2015 złożono hurtem za wszystkie lata. Na stronie internetowej chwalą się, że organizują imprezy w 120 krajach, tymczasem nie ma nigdzie o nich ani słowa typu opinie klientów, oferta. Nie ma śladu po działalności. Domena sunclubtravel.pl została zarejestrowana w kwietniu 2019, w tym samym czasie powstała też strona internetowa. A biorąc pod uwagę siatkę powiązań członków zarządu z innymi Sp. z o.o. i S.A. mało prawdopodobne, aby coś udało się odzyskać.

knur
@Docent

@Docent, jak najbardziej masz rację - nie ma to większego znaczenia. Z czystej ciekawości pytam się po prostu wszystkich - po co według Was zatrudniono nas do robienia dokładnie tych samych zadań ? Macie jakieś pomysły? Firma wiadomo, czym prawdopodobnie jest. Ale na ch** komuś x osób na 1 miesiąc, robiących to samo, co też i pewnie szło od razu do kosza ... ? Dostawaliście chociaż merytoryczne uwagi odnośnie zadań ? Jak często się z Wami kontaktowali ? Czy może komuś z Was zaoferowano w zamian za zasługi jakieś dziwne ekstra zadanie, które mogłoby stanowić meritum sprawy ( to by wiele wyjaśniło ... bo w tym co jest nie widzę po prostu grama sensu, po prostu musi być coś jeszcze! )?

Docent
@knur

Zatrudnienie kilku osób. które będą wykonywać tę samą pracę na okresie próbnym nie jest takie głupie. Można w ten sposób zweryfikować przygotowane konspekty i wybrać najlepszego z nas. Z góry zakładając, że reszcie się nie zapłaci. Bo komu będzie się chciało łazić po sądach za 1 miesiąc wypłaty. Natomiast pierwsze co mnie zastanowiło, to że prowadzący nie mieli pojęcia o zasadach organizacji imprez turystycznych. I to bladego. Zamiast opiekun mnie, to ja jemu tłumaczyłem jak się załatwia niektóre sprawy :) Ale jeśli poszkodowani zechcą oddać sprawę do sądu, to ja jestem jak najbardziej za. :) Kontakt: redtajfun@spoko.pl.

knur
@Docent

@Docent Uruchamiam zatem sunhell.case@interia.pl dla wszystkich, jeżeli którychś z Was spotkało coś gorszego niż tylko plan wycieczki (jeżeli spotkało, bo z umowy ostro wynika że jakiegoś "łosia":( do tych dziwnych zapisów musieli wybrać), albo po prostu zdecydowanie, który mail ma być "grupowym" w tym łez padole, aby nie dzielić się i nie narażać na gowork. Sprawa jest świeżutka, brat prawnik radzi zebrać wszystkie możliwe szczegóły, choćby i po to, żeby takie twory nie psuły komuś choćby miesiąca życia.

@knur

możemy utworzyć grupę na facebooku? myślę, że jest to szybszy sposób komunikacji

@gosc

Niech każdy jak najszybciej wyśle skarge on-line do PIP. Robota na 10 min, a pierwszy krok będzie za nami.

@knur

Ja miałam ekstra zadanie, operację finansową, po której urwali ze mną kontakt...

Co to była zapierają?!

Wkurzona

Witam bede chciała również wejść w współpracę w sprawie wniosku do sądu Można w sumie już składać. Pieniążki powinny być na koncie telefon jest podany ten sam który w rejestrze firmy i na ich stronie internetowej Rozmawiała z wami może Anna Hałastra lub Dawid Sierpakowski? Po co zakładali nam maile z ta końcówka? Odezwijcie się do mnie lub dajcie do siebie kontakt każdy kto został (usunięte przez administratora) mój e-mail adrianna.ostrowska@onet.pl

@Wkurzona

Napisałam do pani

Zostaliśmy, drodzy, (usunięte przez administratora) Spójrzcie uważnie na podpis oraz pieczątkę na umówię - są wklejone za pomocą programu edytującego. Oraz prezesi zarządu, jeśli zaczniemy szukać, nie są prezesami kiedy zaczniecie dzwonić po tych firmach. Poza tym, mieć 7-9 pracowników, każdy z których dostaje dość sporą pensję, jak na tak łatwą robotę się nie opłaca trzymać. To nie jest TUI, to nie jest Wakacje.pl, a wiec sprowadza się do tego, ze zostaliśmy naciągnięci. Tylko pytanie po co. Dlatego proponuje połączyć siły i coś z tym zrobić

Jak sie skontaktowac?

gość

(usunięte przez administratora) miałam umowę do dzisiaj, od wczoraj się nie odzywają. Jak nie dostanę wypłaty sprawa trafi do sądu.

ADa
@gość

Mam taka sama sytuacje, sprawe bede musiala zglosic do sadu.

@gość

prosze o kontakt mozemy zlozyc wniosek grupowy

@gosc

jak mozemy sie skontaktowac?

Nick25
@gosc

Proszę mi też powiedzieć jak możemy się skontaktować? Ja też nie dostałam wypłaty ani przedłużenia umowy

@gosc

Jak możemy się skontaktować?

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Club Travel Sp. z o.o. - Poznań

Sun Club Travel Sp. z o.o.
  • Półwiejska 17 lok. 27
    61-885 Poznań

Sun Club Travel Sp. z o.o.