Opinie o Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. w Rusocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. w Rusocin

Chce się rozeznać w warunkach zatrudnienia na dziale importu / eksportu. Jest teraz oferta dla pracownika biurowego do niego, w której piszą, że do 6,500 zł się zarabia. możecie ocenić przy jakim nakładzie pracy i czy to adekwatne? Opinii od dwóch lat nie ma, nie wiem czy są w ogóle aktualne

Jarek

Nie polecam ale tylko ze względu na panią Adę , trochę przesadziłem to nie pani to babochłop z wyglądu a z zachowania nawet gorzej niż chłop ze wsi. Za żadne pieniądze nie pracował bym z tą typiarą która nawet do nieznanych sobie kobiet klnie jak szewc, kłamie jak pies a te jej przydupnice są niewiele lepsze od niej. Omijajcie szerokim łukiem. To firma dla małolatów którzy pozwalają sobą pomiatać i dla padlin z Rekcina które myślą, że pracując tam złapały pracę marzeń

Ja Nowy wpis
@Jarek

Kim jest p. Ada która tak obrażasz a może osądzasz ja wg siebie, zazwyczaj takie opinie o innych piszą ludzie którzy mają bardzo niska samoocenę, no i byli pracownicy którzy myśleli że są nie wiadomo kim mało robili a dużo by chcieli. A tak wogole nie na tym polegaja opinie w gowork.pl trzeba czytać ze zrozumieniem, tam powinno się pisać o tym jak się pracuje, jakie są zmiany, zarobki itp a nie obrażać ludzi tam pracujących i to jeszcze imiennie. Według mnie jest to bardzo słabe

...u... Nowy wpis

Polecam z całego serca pracę w tej firmie dla wszystkich tych ,którym się nie chce pracować . Tacy ludzie są tam doceniani . Jak np . Pani kierowniczka z wtryskarek. Przywłaszczyła sobie normę z obtrysku dziewczyny która zapomniała napisać jej na liście norm i cala noc spędziła na dupie nic nie robiąc. Awansowała za nic nie robienie . Na nockach ze swoim współpracownikiem Panem D. Toczyła się partyjka w 1000 . Co godzinkę papieroski. Maszyny chodza a ta dwójka się relaksuje przed firma po 40 min. Nie mówiąc już o tym ,że nie zwalnia się w tej firmie osób które śpią w nocy i nie robią norm i tych którzy kradną . Polecam :-)

W glowach sie poprzewracalo, jak sie pracowalo w solidzie to p. Ada byla super, a teraz jak kilka innych prac nie wypalilo to sie psy na niej wiesza Fuj Nieladnie!!!!

Jarek

Kim jesteś dla pani Ady ? Może jedną z tych jej przydupnic które sprawdzają wysyłki? Jak można bronić tak bezczelnej typiary . Jest bardziej odpychająca niż facet spod sklepu. Fuj.

Beata Nowy wpis
@Jarek

Ja to się zastanawiam jak można kogoś tak mało merytorycznie skrytykować. :( wiesz, że to jak się wypowiadamy o nas samych świadczy? Jakoś inaczej nie umiesz jej opisać, żeby móc kogoś przekonać do swojego zdania?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
kazek

Witam. Czy handlowcy terenowi oprócz narzędzi mają w swojej ofercie ubezpieczenia na życie ???? pytam bo przedstawiciel na dolnym śląsku złożył mi ofertę takiego zakupu oraz propozycję dołączenia do jakiejś sekty ubezpieczeniowej. Panowie menadżerowie ja z takimi ludzmi nie będę handlował . Podczas naszej krótkiej rozmowy 2 razy mnie skłamał

????

W tej firmie nigdy nie będzie dobrze, dopoki pracuja tam córki p. Ady! Jedna chodzi i miesza w calej firmie, wymysla historie kłóci ze sobą pracownikow przez co atmosfera jest nie fajna a p. Mikolaj nic z tym nie robi! Chodzi mu calymi dniami za plecami zamiast zajac sie swoimi obowiązkami, za które dostaje pensje jak reszta osob, które pracuja uczciwie! Druga spi na nockach, wszyscy wiedza nawet p. A! Ale skoro sa córkami kierowniczki to mogą! Wszyscy powinni być traktowani równo a nie z jakimiś wyjatkami! A humory kierowniczki przynoszone z domu powinny zostac za drzwiami!

Barbara
@????

Na forum publicznym chyba lepiej jest nie podawać personaliów innych. Skupiłeś się jedynie na osobach, które pracują z Tobą w Grupie Narzędziowej Solid, a nawet słowem nie wspomniałeś o aktualnych warunkach pracy. Możesz powiedzieć, czy zatrudniając się tam, można być spokojnym o stabilność pracy?

kola
@Barbara

Ja mogę sie wypowiedzieć, bo tam kilka lat przepracowałam. Dodam, że mnie nie zwolnili, lecz sprawy osobiste zmusiły mnie do zmiany pracy. Nie urodził się jeszcze człowiek który by wszystkim dogodził. Pracodawca wypłacalny. Aby spokojnie żyć potrzebujemy pieniędzy aby opłacić rachunki jeść ubrać się.Pensja na czas. Dbał o to aby ułatwić nam pracę cały czas były nowe maszyny i urządzenia aby ułatwić nam pracę. Pani A. sprawnie organizowała pracę całego zespołu cały czas nas dyscyplinowała była wymagająca to fakt. Potrafiła motywować.. Każdy pracownik to inwestycja która powinna się zwrócić. Wymagała od nas określonych celów z których byliśmy rozliczani. Trudno oczekiwać ze jezeli nie bedziemy wykonywać swoich obowiązków ktoś będzie zadowolony. Zwolnienie z pracy to nie koniec świata to dobra lekcja na przyszłość jakich błędów unikać. Polecam zakład mieałam okazję pracować na produkcji i magazynie. Pozdrawiam,. Nie podpiszę się bo będzie ze się podlizuję. Może do was wróceę

Beata
@kola

Czyli gdyby nie sytuacja życiowa to byś dalej tu siedziała czy to według Ciebie nie była zbyt rozwojowa praca?

Yogi

Nie polecam z całego serca tej firmy. Pracowałem w nie prawie 10 lat, w 2020 roku przyszedł cowid i w marcu tegoż toku zwolnił wszystkich pracowników z najdłuższym stażem a co za tym idzie z największymi zarobkami. Dał nam wypowiedzenia i zapewniał że zatrudni nas ponownie po skończeniu wypowiedzenia że mamy nie szukać pracy. KŁAMAŁ do ostatniego dnia. Po zwolnieniu nas zatrudnił młodszych za niższe pensje. (usunięte przez administratora)

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko przedstawiciel handlowy. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

P(H)racownik

Jestem zainteresowany

...

Pani kierownik magazynu jest chyba na niewłaściwym stanowisku. Nie potrafi zarządzać swoim zespołem . Jako pracownik na dniu próbnym ,nie wiedziałem po co tam jestem ,skoro nie potrafi wytłumaczyć co mam robić. Brud na magazynie . Pani K. Chodzi wiecznie w telefonie, jeśli chce żeby pracownicy dobrze pracowali to trzeba dać im przykład . Niestety ,ale nie polecam tam pracy dopóki nie zmienia kierownika magazynu .

Osoba
@...

Uważam, że ta opinia jest nieprawdziwa .

Pracownik1

Jak wyglądają godziny pracy magazyniera ? Jest to praca zmianowa ?

Solid

Stawka jest około 4000 zł brutto wymagania są jak w każdej firmie. Jedynym minusem jest kierowniczka której mobbing sprawia radość wielokrotnie podana o mobbing nadal pracuje najwidoczniej pracodawcy nie przeszkadza taka osoba psującą renomę firmy .

Byly_pracownik
@Solid

Praca w bardzo miłej atmosferze Pani kierownik bardzo zabawna, miła i konkretna babka dla każdego kto wykazuje chęci i zapał do pracy, ale wiadomo że w żadnym zakładzie znajdzie się osoba której się nie chce pracować i wine zrzuca na wszystkich wokol. Oprócz super zarobków, miłego szefostwa, Pani kierownik która nie da sobie wejść na głowę i przy tym być super osoba to atmosfera wśród pracowników jak w żadnej innej firmie

On878
@Solid

Hahaa! chciałbym teraz u siebie taka kierowniczke jak p.A. polecam zakład

Prawda
@Byly_pracownik

Dlaczego jesteś byłym pracownikiem, jak tam było tobie dobrze ???

On
@Byly_pracownik

A częste rekrutację są związane z..?

Czy pracownicy w Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

M

Nigdy się nie dogadywali i nie będą póki rudzielec tam pracuje

Ona
@M

Ha! Uważajcie na brygadzistke.. (usunięte przez administratora)

Tomekzocha
@Ona

Brygadzistka Ewka to (usunięte przez administratora) podperdala myśli że jest boginią z bagień nie warto tam pracować szatni nie ma

Roman
@Tomekzocha

Widzę, że wypowiadasz się w takim tonie, jakbyś miał jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Grupa Narzędziowa Solid. Mogę dowiedzieć się od Ciebie, jak dokładnie wyglądają tam teraz warunki zatrudnienia oraz warunki płacowe? Mógłbyś mi to dokładnie napisać? Proszę o informację.

Ona
@Tomekzocha

Jak szatni nie ma? To gdzie trzymajcie rzeczy?? Ciągle o bury.Ewie piszecie. Może nikt jej nie kocha i dlatego taka jest. Szuka agencji i pochwały. Wszędzie znajdzie ktoś taki jak ta Ewa. Coś więcej o firmie i pracy.

On

Jaki jest klimat w firmie? Dobrze się pracuje ? Warto aplikować? Jak wyglądają zarobki, nadgodziny, premie? Czy firma dba o pracowników? Jeśli nie to co Ciebie motywuje do dalszej pracy? W jaki sposób dba o pracowników?

Florian

Przestaliście od dość dawna zamieszczać na forum opinie, czy jest jakiś powód?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. - Rusocin

• Jak się pracuje w Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o.?

Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o.
  • Dekarska 2
    83-031 Rusocin

Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o.