Opinie o Microplasticos Polska Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Microplasticos Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Microplasticos Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microplasticos Polska Sp. z o.o. w Lublin

Ony 69

Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie wszystko się zgadza portugalski żyd, mocno średnia atmosfera , a pani u góry serio na niczym się nie zna ... Jeden pracownik Utr gdzie w firmie automotive jeden pracownik utr.. ZART ! SRODKOWY PALEC W TE FIRME TYLE

Nick Nowy wpis

Strasznie nudna monotonna i mało ambitna praca nie polecam

Czy w Microplasticos Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ony 69 Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej operator produkcji w Microplasticos Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Microplasticos Polska Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR PRODUKCJI? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Co do tej opinii wyżej jeżeli tak Ci bardzo nie odpowiada ta firma to po co dalej tu siedzisz Poza tym w każdej firmie osoba która donosi wszystko do lidera to będzie zawsze źle traktowana kapusie konfidenci w żadnej firmie nie są mile widziani .Pilnuj swojej pracy a nie interesuj się praca innych i przestań też obgadywać i oczerniać innych. Najlepiej będzie dla wszystkich jak się zwolnisz .I jakoś nie zauważyłam żeby któryś z liderów się śmiał z pracownika. Powodzenia !!!

Dzień dobry , jeżeli chodzi o prace w firmie ww to absolutnie nie polecam tam pracy , ale nie ze względu na samą pracę , ale atmosferę jaka tam panuje . Dziewczyny są mega nie przyjazne , obgadują i naśmiewają się ze ” słabszych ” psychicznie dziewczyn … Panuje tam (usunięte przez administratora), dziewczyny są obgadywane wszędzie i słyszą takie opinie i sobie że …. Najgorsze jest w tym wszystkim to że nikt na to nie reaguje , wręcz przeciwnie wyżej postawione osoby ( od pracowników fizycznych ) chodzą i naśmiewają się z tą całą „ elitą ” ze słabszych osób . Ogólnie firma jedna z gorszych na strefie … Nie polecam !!

Operator produkcji na strefie, Łabędy. Umowa zlecenie na okres próbny (miesiąc). Miła atmosfera wśród pracowników. Wdrożenie do zespołu na dobrym poziomie, choć mogło być lepiej. Praca na produkcji, jak praca. Niestety w tej firmie nie udało mi się wyrobić norm na maszynach, które tam obowiązują, poniewać była to pierwsza praca w tymże zawodzie. Jeśli chcesz podjąć się takowej pracy miej na uwadze tempo i wprawę na wysokim poziomie! Głównym minusem jest to, że lepiej jest znać język angielski co najmniej w stopniu komunikatywnym, bo szef firmy pochodzi z Portugalii i posługuję się lepiej angielskim, niż naszym ojczystym językiem.

Ola

NIE , NIE ,NIE !!! Zdala od tej firmy najgorsze (usunięte przez administratora) na strefie !! ZEro poszanowania pracownika , zero porozumienia się i wysłuchania w jakikolwiek sposób . Kwestia finansowa - NAJNIŻSZA KRAJOWA!!!

xD

1. Czystość to podstawa, co z tego, że linie nie działają, wtryski ciągle się psują, ważne by z podłogi można było jeść 2. Podwyżki nie maa bo trzeba kupić dwa nowe telewizory, żeby klienci zewnętrzni, który przyjeżdżają raz w roku, mogli zobaczyć jaką mamy "nowoczesną" hale 3. Nie produkuj, tylko sprzątaj ale norme musisz mieć bo usłyszysz "no target no bonus" 4. Mopy z mikrofibry do zamiatania na sucho bo "mają większą powierzchnie zamiatania" ale nie da sie nimi zamiatać bo zostawiają kupe syfu. 5. Upierdliwość Dyrektora nie zna granic. Jego jakże genialne pomysły utrudniają pracę pracownikom (chociaż według niego wszystko jest good idea) 6. Pod nosem masz kosze na śmieci, a żeby latem w upały napić się wody to musisz lecieć na koniec hali 7. Po paru latach pracy i wprawy, Dyrektor stwierdza że trzeba zmienić proces produkcyjny, który jest dwa razy wolniejszy ale normę podwyższa 8. Za jeden dzień L4 tracisz jedną całą premię a drugą procentowo. 9. Brak jakichkolwiek dodatków a jak są to z wielką łaską i marne gorsze. NAJGORSZA PRACA NA STREFIE.

Tak w skrócie * Atmosfera daje wiele do życzenia * Wynagrodzenie prawie jak najniższa krajowa, premie są ale jeśli robisz normy * Pani z biura jest mało ogarnięta, nie zna się zbytnio na podstawowych rzeczach *Dyrektor hmmm... Osobiście nie znam go tak dobrze jak inni pracownicy,ale z tego co mówili strasznie skąpi na Wszytskim, jedno obiecuje na rozmowach kwalifikacyjnych, a na pasku jest całkiem co innego * Liderzy jak i magazynierzy zmieniają się tam jak rękawiczki nie zbytnio stałego składu co za tym idzie nigdy nie bedzie tam porządku * Jest jeden UR i pracuje 8-16 jeżeli maszyna Ci się popsuje stoisz bo nie każdy lider potrafi naprawić maszyny, które się ciągle psują, bo są stare * Praca w systemie 3 zmianowym, na nockach jest wyłączana ciepła woda i zakręcane ogrzewanie, gdzie na hali produkcyjnej było naprawdę zimno * Wrazenie że jedni są traktowani lepiej, od drugich innym można więcej a innym nawet wyjść do toalety nie można. * Brak księgowego w firmie jest to bardzo duży minus,ponieważ wypłaty nigdy się nie zgadzają * Brak podstawowych rzeczy do pracy ( np. rękawiczek) * Ogólnie nie polecam

Xxx

Ja też. Nie polecam najlepiej zarabiają Ci którzy najmniej pracują i najwięcej podwyżek mają a Ty jeb.... Na nich

Xxx

Zgadzam się

Cyrk

Najlepszy cyrk to z tym, że pytają cię ile chcesz zarabiać, mówią okej i wszystko pięknie, a potem dzwonią z informacją, że Cię wybrano więc przyjeżdżasz i widzisz że czeka na Ciebie umowa z o wiele niższą stawką. Zero informacji o tym telefonicznie, liczą, że ktoś się złapie czy co? Strata czasu i paliwa, nie traktują ludzi poważnie.

Bronisław

Czy w firmie Microplasticos Polska jest zróżnicowany wymiar godzin pracy ? Pracuje się tam na zmiany czy cały czas są takie same ?

On

Witam nie polecam nikomu pracy w tej firmie :) traktują ludzi jak robotów ciagle szybciej i szybciej i normy trzeba robić oraz 3 rzeczy jednocześnie . Omijajcie tą firmę szerokim łukiem a zarobki śmieszne jak za prace na strefie na 3 zmiany . 1600 zł to chyba bardzo mała wypłata także jest wiele innych prac które są o wiele lepsze jeśli chodzi o atmosferę i zarobki ;) Pozdrawiam ;)

@On

Pewnie kosmetyczka zadowolona z Twojej decyzji ????

@Ona

Jaka kosmetyczka ? Nie wiem kim jestes człowieku

Wojtek

@ona a masz zarobki na wysokim poziomie?

Ona

Polecam pracę w tej firmie zarobki nie są takie złe praca nie jest taka ciężka normy jak normy są wszędzie atmosfera jest fajna ludzie są fajni i sympatyczni praca nie jest ciężka praca mi się podoba i nie jest zła

Ona

A ja polecam pracę w tej firmie, fakt faktem jest taki,że pracować trzeba i robić " te normy " tak jak ktoś już to napisał niżej dla mnie to jest normalna sprawa że normy są i trzeba je wyrabiać żeby mieć premie. Tak jest w każdej firmie na strefie ( wiem bo trochę ich przeszłam). Pani z biura jest młoda więc ma prawo nie znać się na wszystkim, jest tak samo człowiekiem który się uczy / szkoli. Wynagrodzenie nie jest najgorsze jak za tą pracę ( bo ona wcale nie jest ciężka) Atmosfera jest taka jaką sam sobie człowiek zrobi. Ogólnie firma ok. Polecam ????

@Ona

I dlaczego polecasz ze znakami zapytania????????????????????

On

Skoro w tej firmie jest tak dobrze to dlaczego jest taka rotacja pracowników?????

Ktoś

Praca w tej pseudofirmie to jakaś kompletna pomyłka omijać szerokim łukiem.Stare psujące się co chwilę maszyny na których wykonanie normy wprowadzonej przez DYREKTORA graniczy z cudem.Wieczny problem z brakiem komponentów totalny brak organizacji żenada gorąco nie polecam!!!!

...

Witam, jeśli mowa o pracy w Microplasticos, to odradzam Wszytskim. Jak jest już niżej napisane, praca Jak i zarówno wynagrodzenie jest nie adekwatne do tego co tam się robi. Co do tego że jest tam " portugalski żyd" rozwiniez w 100% się zgadza. Dyrektor traktuje każdego inaczej tzn jeżeli liżesz mu (usunięte przez administratora) i robisz maślane oczka masz w pracy lajtowo nic nie robisz a kasa sama leci... Nie omieszkam dodać tu wątku o liderach którzy , nic nie robią a kiedy się o coś ich poprosi to są wielce zapracowani... I jeszcze jedna sprawa jeśli chodzi o wynagrodzenie to czy pracujesz miesiąc,dwa czy dwa lata wynagrodzenie masz takie same co inni pracownicy niestety nie ma widełek... Pracujesz 2 lata zarabiasz tyle co nowy pracownik... Moja małe podsumowanie ; jeśli chcesz pracować w huj..atmosferze z lizusami i nie robami to drzwi w tej firmie są otwarte,ale jeśli szukasz dobrze płatnej pracy z ambitnymi ludźmi i perspektywami na przyszłość to nie w tej firmie...

Wiktor

Taki spokój od dawna na forum ma jakiś powód?

Zostaw merytoryczną opinię o Microplasticos Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Microplasticos Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Microplasticos Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microplasticos Polska Sp. z o.o.?

Microplasticos Polska Sp. z o.o.
  • Wertera 46
    20-713 Lublin
  • NIP: 7123319145 REGON: 365430433 KRS: 0000637809

Microplasticos Polska Sp. z o.o.