Opinie o Easynet.Pl Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Easynet.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Easynet.Pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Easynet.Pl Sp. z o.o. w Mława

Jakie są mocne strony pracodawcy Easynet.Pl Sp. z o.o.?

Tytus Nowy wpis

Zainteresowała mnie oferta pracy dla instalatora-montera sieci światłowodowych. Dość duża lista wymagań, od doświadczenia przy budowie sieci czy uprawnienia SEP po uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki. Czy to znaczy, że poszukiwany jest człowiek-orkiestra, który w pojedynkę zajmie się całą instalacją?

Czy w Easynet.Pl Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Z obsługą to tragedia zgłaszać trzeba po kilka razy a i tak pracownicy niekompetentni i leniwi. Nie potrafią wytłumaczyć i zdiagnozować problemu i nawet nie chcą wcale tego nie ukrywają olewają klienta. Ich tłumaczenia na problemy to "nie wiem, domyślam się, podejrzewam, nie mam pojęcia" taką mają wiedzę i nie jest to opinia jednorazowego kontaktu z obsługą firmy lecz wielokrotnego zarówno osobistego jak i telefonicznego zero kompetencji i wiedzy u pracowników.

Danuta

A jakie im pytania zadajesz? Może chociaż tu na forum ktoś Ci pomoże

@Danuta

mam radiowy internet od nich i od godz. 20 do 8 działa super a w dzień praktycznie wcale chociaż nie zawsze i ciągle to wina drzew lecz gdy pytam czy te drzewa to tylko w dzień są a w nocy ich nie ma bo nie ma zakłóceń nie potrafią udzielić odpowiedzi.

Elżbieta

No to lipa. A jak ktoś zdalnie pracuje już w ogóle. Myślisz o zmianie dostawcy?

Oczekujący Nowy wpis

Czekam na interwencje awari i się niemowę doczekać

Magdalena Nowy wpis

Witam! Bardzo polecam telewizję i internet. Pozdrawiam miłą obsługę Panie i Panów.

Monika Kępa

ten internet to jakiś żart miało być300mb/s a jest zaledwie 5 nie polecam gdy się naprawi zmienie opinie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Easynet.Pl Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

internet jest strasznie słaby

Czesław
@Monika Kępa

Jaką prędkość deklarują i ile masz w rzeczywistości? To światłowód?

...
@Monika Kępa

To proszę zgłosić to do obsługi klienta.

@...

A skąd tak właściwie pewność, że jeszcze tego nie zrobiła? Masz inne doświadczenie i to dlatego?

Paulina

Już raczej każdy na forum wie, że ich łącza w Twojej okolicy są słabe... Czemu mimo to wciąż korzystasz?

internet jest strasznie słaby 2mb/s

@Monika Kępa

A jaki pakiet masz wykupiony?

Monika Kępa

internet miał być dobry a jest tragiczny

Mieszkaniec Mławy {300Mb}

Sorry ale 300 Mb to fikcja. U mnie w piątek wieczorem spada do 18-20Mb download i 39-43Mb upload. Ich router Hujałej i połączenie z kompem przez wi-fi. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Dodam jedynie,że w dni powszednie,poza godzinami wieczornymi da się normalnie obejrzeć jakiś film. Nie wiem czy jest to problem z instalacją, czy też z ich faktyczną prędkością, którą deklarują a którą faktycznie dostarczają. Wiem jednak jedno...w dniu dzisiejszym nie jestem z nich zadowolony. Może się ktoś odezwie,może nie, może mi poprawią, może nie. Jeśli im zależy na dobrej opinii, zareagują. Mam już dość i noszę się z zamiarem zmiany dostawcy. Pozdrawiam.

Godleś
@Mieszkaniec Mławy {300Mb}

Witam. Jeśli chodzi o połączenie wi fi z "kompem" to chodzi o połączenie laptopa czy PCta? Nie wiem też czy jest Pan świadom tego iż karta wi fi w Pana komputerze też ma swoje ograniczenia. Ile lat ma Pański komp??? A jeśli to PCet z adapterem na USB to nigdy nie będzie to funkcjonować w poprawny sposób gdyż PCet nie jest stworzony z myślą o adapterach A połączeniem LAN. Dlatego też w PCtach nie ma wbudowanej karty wi fi tylko karta sieciowa Ethernet którą też musi być odpowiednią do tego aby odebrać te 300 Mbps .

@Mieszkaniec Mławy {300Mb}

Trol bez podstawowej wiedzy obsługi sieci wifi

Majk

(usunięte przez administratora) niby światłowód a prędkość jak na radiówce, ciągle przerwy w dostawie internetu, monity o nieopłaconej usłudze kiedy wszystko jest opłacane na czas, brak reakcji na maile(usunięte przez administratora)

@Majk

Płać na czas trolu, to nie będziesz miał monitów

Adrian

Kompletna porażka jeśli chodzi o usługi internetowe. Obiecywanie przed podpisaniem umowy rzeczy które teraz zupełnie nie są spełniane. Słaba jakość usług Internetu LTE oraz brak podejścia do klienta. (usunięte przez administratora) . NIE POLECAM

@Adrian

LTE nie mamy w ofercie Trolu

Iwona

Pomimo tego że jest to forum pracownicze to niestety więcej tu opinii klientów niż pracowników. Więc jeśli są tu jacyś pracownicy firmy Easynet to byłabym wdzięczna za informację ,jaka panuje atmosfera wewnątrz firmy i z jakich składników składa się wypłata?

Godleś
@Iwona

Witam. Jeśli chodzi o atmosferę jest ok. Jeśli chodzi o wypłatę to składa się z jednego składnika. Z wypłaty w ZŁ ????

Alo

Szykują tu może jakąś rekrutacje?

Nie polecam.(usunięte przez administratora)Wpłaty robione, a mimo to informacja o braku wpłaty. Kłopoty z sygnałem mimo wymiany sprzętu, za który oczywiście trzeba zapłacic. Najgorsza firma jaką znam. Nie polecam.

Pipifax

Chodzi o EasyNet. Jaki jest koszt instalacji usługi światłowodowej? Jakie są koszty tzw. AKTYWACJI i inne? Bo o tych "drobiazgach " nikt nie mówi?

Zostaw merytoryczną opinię o Easynet.Pl Sp. z o.o. - Mława

Easynet.Pl Sp. z o.o.