Opinie o Control System Software Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Control System Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Control System Software Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Control System Software Sp. z o.o. w Gdańsk

Dora Nowy wpis

hej. :) zauważyłam w ogłoszeniu dla specjalisty ds. administracji, że znajomość języka angielskiego uznana może zostać za atut. Natomiast nie wypatrzyłam już niczego na temat szkoleń i tym podobnych. Czy występują? Na przykład kursy językowe?

Jola Nowy wpis

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko IT Project Manager. Proces przebiegł bardzo sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. O wszystkim byłam na bieżąco informowana. Rekruterka była słowna i sprawcza. Niestety nie otrzymałam pracy. Mimo to proces rekrutacyjny oceniam 10 na 10.

JobSeeker Nowy wpis

Rekruterka klasyczna, ogloszenie->mail->rozmowa (tylko pierwsza :/). Rozmowa konkretna, na temat. Dodatkowo dostałem bardzo budujący feedback po rozmowie!

@JobSeeker

Budujący? Czyli udało się mniej więcej dowiedzieć co poszło nie tak / czego ewentualnie zabrakło? Zawsze można poprawić to i owo i próbować ponownie? Zastanawiam się czy warto?

Jaki dress code obowiązuje w Control System Software Sp. z o.o.?

Rozmowę kwalifikacyjną w Control System Software Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalistka / Specjalista ds. wdrożeń?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Zofia S

Rekruterka umiała wprowadzić bardzo luźną i sympatyczną atmosferę. Dodatkowo dostałam bardzo budujący feedback po rozmowie.

Jola

Ciekawe czemu ta praca zdalna jest preferowana tylko okazjonalnie? Zastanawiam się przy tym czy to dotyczy każdego stanowiska czy może jednak tylko Project Managera? Patrzę od jakiegoś czasu po prostu na ofertę dla testerki i zastanawiam się jaki tu jest podział hybrydy? Czemu nie można 100% zdalnie?

Kandydat nie przyjęty

Mogę wypowiedzieć się tylko na temat jednego etapu rozmowy rekrutacyjnej gdyż byli lepsi i nie przeszłam dalej. Rozmowa przebiegała w miłej acz profesjonalnej atmosferze. Startowałam na stanowisko IT Project Managera. Na każde zadane przeze mnie pytanie dostałam rzeczową odpowiedź. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że podczas rozmowy telefonicznej była mowa o kilku dniach pracy w miesiącu w biurze reszta zdalnie, a na rozmowie usłyszałam już o zupełnie innej proporcji, czyli praca zdalna tylko okazjonalnie.

Czy jest tu ktoś kto teraz pracuje jako specjalista ds. wdrożeń? Jest jeszcze dostępna oferta na takiej stronie, widzę ze z osiem osób już się zgłosiło, chyba będę dziewiątą, ale chce poznać opinie bezpośrednio z działu. W niektórych komentarzach widzę, że rozmowa rekrutacyjna mogła pójść komuś słabiej? Jak już przez nią przejdę to jak zostanę wdrożona na dziale? Jaka jest atmosfera i czy widełki placowe są znane?

Żenująca rozmowa rekrutacyjna trwająca 30 min. Na odpowiedzialne stanowiska trochę za mało gdzie pierwsze 10 min następuje prezentacja firmy, którą każdy bystry kandydat przeczyta w necie. Brak odpowiedzi na moje pytania z powodu braku wiedzy. Reasumując strata czasu na rozmowę rekru. Mam nadzieję że Pan Julian zwróci na to uwagę bo wprowadzenie ML do softu to za mało. Każdy liczy na profesjonalną obsługę, która jest standardem.

Control System Software Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Web Developer. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Fajnie, że jest opcja pracy zdalnej, a brakuje mi najważniejszej informacji. Jakie są zarobki? Jako IT Project Manager ile dałoby radę wynegocjować? Wymagają już min. 3 letniego doświadczenia, więc mam nadzieję że stawka jest odpowiednia? :) Z ogłoszenia czytam, że codziennością jest u nich presja czasu i zadania "na wczoraj". Jak oceniacie, da się jednak wyrobić ze wszystkim? Atmosfera jest napięta przez to czy jest to nieodczuwalne?

Łucja

Jak opisalibyście swój typowy dzień pracy w Control System Software? Czy w obecnej sytuacji, firma oferuje możliwość pracy " home office", bądź chociaż w systemie hybrydowym?

@Łucja

Praca w zależności od potrzeb- część osób zdalnie, część na miejscu, część hybrydowo;)

Zostaw merytoryczną opinię o Control System Software Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Control System Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Control System Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Control System Software Sp. z o.o.
  • Wejhera 18A
    80-346 Gdańsk
  • NIP: 5830000138 REGON: 190584893 KRS: 0000154870

Control System Software Sp. z o.o.